ونزوئلا: اسیر ما مزدور ادعا می کند که او برنامه ریزی شده به ربودن مادورویک مزدور آمریکایی دستگیر شده پس از یک اشتباه در امپراتوری تلاش برای سرنگونی نیکولاس مادورو ادعا کرده است او در یک ماموریت برای به دست گرفتن کنترل از ونزوئلا اصلی فرودگاه به منظور ربودن آن استبدادی رهبر – و او گفته بود که اقدام تحت فرمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

لوقا Denman یکی از دو ما شهروندان ضبط شده توسط ونزوئلا نیروهای امنیتی این هفته پس از آنچه به نظر می رسد شده اند catastrophically تصور تلاش برای سرنگونی مادورو با رخنه به این کشور آمریکای جنوبی در ناوگان کتک قایق های ماهیگیری.

در به شدت ویرایش ویدئو, اعتراف های تلویزیون روز چهارشنبه از سوی دولت گوینده VTV, Denman گفت که او پرواز کرده بود به کلمبیا, در اواسط ماه ژانویه که در آن او وظیفه آموزش ونزوئلا رزمندگان در نزدیکی ریهچا شهرستان 55 مایل در غرب از ونزوئلا مرز.

از آنجا Denman – چه کسی گفت که او هرگز پیش از این مجموعه پا در هر دو کشور آمریکای جنوبی – ادعا گروه برنامه ریزی برای سفر به کاراکاس به “امن” شهر و در نزدیکی سیمن بولیوار فرودگاه بین المللی, قبل از پایین آوردن Maduro.
Venezuelan soldiers in balaclavas move a suspect from a helicopter after what Venezuelan authorities described was a mercenary incursion.

Denman گفت: ماموریت خود را به حال شده است به امن فرودگاه مجموعه تا یک محیط و ارتباط با آن برج و پس از آن “را در هواپیما” از جمله “یکی برای قرار دادن ونزوئلا در و او را به بازگشت به ایالات متحده”.

“من فکر کردم من کمک ونزوئلا را به کنترل خود در کشور” Denman اضافه شده است.

هیچ نشانه ای که هر وکلا حاضر بودند در طول Denman ادعا اقرار و یا که او صحبت کردن تحت فشار.

Denman گفت: او مشغول به کار بود برای Silvercorp در فلوریدا بر اساس شرکت های خصوصی امنیتی اجرا شده توسط Jordan Goudreau سابق نیروهای ویژه سرباز که در روز یکشنبه ادعا کرد که او 60 تیم تا به حال راه اندازی “شجاعانه دوزیست حمله” طراحی شده برای سرنگونی مادورو و “آزاد ونزوئلا”.

Denman از شهر آستین در تگزاس بازداشت شد در کنار دیگر آمریکایی به نام به 41 ساله ایران بری و 11 نفر دیگر . هشت نفر دیگر به اتهام “مزدور تروریست ها” کشته شدند.
A photo released by the Venezuelan Miraflores preisdential press office shows ID cards of former US special forces citizen Airan Berry and Luke Denman.

صحبت در چهار شنبه ونزوئلا نقاشی های شکست خورده حمله به یک قرن 21 نسخه از شکست حمله آمریکا به کوبا در خلیج خوک ها و ادعا مزاحمان مشغول به کار بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در پشت تمام این” ونزوئلا استبدادی رهبر گفت: brandishing قرارداد گفته نشان میدهد که این ماموریت راه اندازی شده بود توسط رقیب خود را مخالف خوان Guaidó.

“در اینجا این است که قرارداد. در اینجا امضا … یک قرارداد برای حمله به ونزوئلا است. یک جرم جدی” مادورو گفت: برگزاری یک مقاله واشنگتن پست که همچنین مارک عملیات “خلیج خوک ها-سبک شکست مفتضحانه”.

Guaidó را رد کرده است هر گونه لینک به تاخت و تاز.

مادورو مدعی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “subcontracted” این “فاجعه” تهاجم به طوری که قادر به “شستن دست” از قسمت اگر آن را اشتباه رفت.

این ماموریت در واقع به نظر می رسد که نتیجه معکوس کاملا چشمگیری.

“آنها به ونزوئلا تفکر مردم را خوش آمد می گوید آنها مانند برخی از نوع Rambos با کف زدن” مادورو جشن در روز چهارشنبه. “اما مردم ونزوئلا … آنها را دستگیر بستن آنها و پلیس مجبور به مداخله بنابراین وجود دارد هیچ اعمال خشونت علیه آنها است.”

مادورو مدعی ونزوئلا سیستم عدالت خواهد تصمیم بگیرد که آیا یا نه Guaidó خواهد بود دستگیر شد.

در واشنگتن وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: ما می “استفاده از هر ابزار” برای گرفتن دو اسیر آمریکایی ها برگشت و ابرو مطرح شده گفت: هیچ دولت ایالات متحده “direct” دخالت در عجیب و غریب حمله.

“اگر ما تا به حال درگیر آن رفته اند متفاوت” Pompeo به خبرنگاران گفت: مدت کوتاهی قبل از Denman نشان داده شده در تلویزیون دولتی ونزوئلا. “همانطور که برای کسانی که bankrolled آن ما آماده برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد آنچه ما می دانیم گرفت. ما باز است که در زمان مناسب. ما به اشتراک گذاری اطلاعات است که باعث می شود حس خوب.”

پرسید: درباره چه اقدام دولت را, وزیر امور خارجه گفت: “ما شروع روند تلاش برای کشف یک راه – اگر در واقع این آمریکایی ها هستند که وجود دارد – که ما می تواند به شکل یک مسیر رو به جلو است. ما می خواهید برای دریافت هر آمریکایی به عقب. اگر مادورو رژیم تصمیم می گیرد به آنها را نگه دارید ما به شما استفاده از هر ابزاری که ما در دسترس را امتحان کنید و آنها را به عقب. این مسئولیت ما را به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>