Velodyne Lidar فناوری درک را برای سری مسابقات خودمختار ROBORACE فراهم می کند


HKTB محله های هنگ کنگ را برای راه اندازی West Kowloon برای ترویج هنر و گردشگری فرهنگی در این محله گسترش می دهد.
              San Jose, Calif., United States:
             <p><a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://cts.businesswire.com/ct/CT?id=smartlink&url=http%3A%2F%2Fwww.velodynelidar.com%2F&esheet=52552569&newsitemid=20211217005075&lan=en-US&anchor=Velodyne+Lidar%2C+Inc.&index=1&md5=b8757559caf660abb3e62d90d40c2111" shape="rect">Velodyne Lidar, Inc.</a> (Nasdaq: VLDR, VLDRW) today announced <a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://cts.businesswire.com/ct/CT?id=smartlink&url=https%3A%2F%2Froborace.com%2F&esheet=52552569&newsitemid=20211217005075&lan=en-US&anchor=ROBORACE&index=2&md5=d5db7346b9d83c52823ec267a973fe16" shape="rect">ROBORACE</a>, the world’s first autonomous car racing series, has selected Velodyne as the official lidar sensor provider in its next generation vehicles. ROBORACE will use Velodyne‘s solid-state <a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://cts.businesswire.com/ct/CT?id=smartlink&url=https%3A%2F%2Fvelodynelidar.com%2Fproducts%2Fvelarray-h800%2F&esheet=52552569&newsitemid=20211217005075&lan=en-US&anchor=Velarray+H800&index=3&md5=c53da628c7f46b7fe2c366d113b7df39" shape="rect">Velarray H800</a> sensors in its electric-powered autonomous race cars for the Season One championship series, which is set to begin in 2022.</p>

این بیانیه مطبوعاتی شامل چند رسانه ای است. نسخه کامل را اینجا ببینید: https://www.businesswire.com/news/home/20211217005075/fa/

ROBORACE، اولین سری مسابقات اتومبیلرانی خودران جهان، Velodyne Lidar را به عنوان تامین کننده رسمی حسگرها برای پیشرو در اتومبیل های مسابقه نسل بعدی خود انتخاب کرده است. (عکس: ROBORACE)

تیم های مهندسی Velodyne و ROBORACE با هم روی یک پروژه توسعه ماشین مسابقه کار می کنند. Velarray H800 به دلیل مهارت فنی، عملکرد و قابلیت اطمینان سنسور و اطمینان صنعت Velodyne انتخاب واضح تیم مهندسی و طراحی ROBORACE بود.

چیپ پانکوف، مدیرعامل مسابقات قهرمانی، ROBORACE، گفت: “در ROBORACE، ما همیشه به دنبال بهترین فناوری برای گنجاندن در اتومبیل های مسابقه ای خود هستیم، و Velodyne یکی از بهترین محصولات موجود در بازار را دارد.” “Velarray به خودروهای ما کمک می کند تا به ناوبری ایمن دست یابند و از برخورد در مسابقات خودران رقابتی جلوگیری کنند.

ROBORACE برای سرعت بخشیدن به توسعه سیستم های رانندگی خودران با فشار دادن فناوری به محدودیت های خود در تعدادی از محیط های ایمن و کنترل شده طراحی شده است. ROBORACE پلت فرم، سازماندهی و پشتیبانی را فراهم می کند، در حالی که تیم های مسابقه مسئول کد و استراتژی خود هستند. فصل اول مسابقات قهرمانی ROBORACE شامل مسابقاتی با بسیاری از عوامل و عناصر متاورس خواهد بود و هر مسابقه برای ارائه چالش های مختلف طراحی شده است. در این مسابقات تیم های تجاری و دانشگاهی حضور دارند.

سینکلر واس، مدیر ارشد بازرگانی Velodyne Lidar گفت: “ROBORACE محل آزمایشی برای نسل بعدی تحرک است که فناوری های خودران را در مسابقات بهره وری آزمایش می کند.” Velarray H800 با برد بلند و میدان دید وسیع خود برای اتومبیل های مسابقه ای خودمختار ROBORACE عالی است. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با ROBORACE برای پیشبرد نوآوری در ورزش های رقابتی هستیم.

Velarray H800 Velodyne یک حسگر جامد لیدار است که برای عملکرد در کلاس خودرو طراحی شده است. این حسگر با استفاده از معماری آرایه میکرولیپیدی اختصاصی انقلابی Velodyne (MLA) ساخته شده است. Velarray H800 امکان تشخیص عالی اجسام محیطی، میدان نزدیک و بالای زمین را فراهم می کند، در حالی که با موارد زاویه دار در جاده های شیب دار و کج برخورد می کند. این برای ناوبری ایمن و جلوگیری از برخورد در سیستم‌های کمک راننده پیشرفته (ADAS) و برنامه‌های تحرک خودکار طراحی شده است.

درباره ROBORACE

ROBORACE اولین مسابقه اتومبیلرانی در جهان برای ربات‌های مسابقه‌ای واقعیت مختلط با اندازه کامل هوش مصنوعی است که در آن تیم‌های کدنویسی از کشورهای مختلف برای برنده شدن تلاش می‌کنند. در سال 2019، سریال Season Alpha میزبان شش رویداد بود که منجر به بیش از 36 میلیون بازدید ویدیوی چند کانالی شد. ROBORACE همچنین رکورد جهانی گینس را برای سریعترین خودروی خودران در جهان به ثبت رساند. Robocar به سرعت 282.42 کیلومتر در ساعت (175.49 مایل در ساعت) رسید. در سپتامبر 2020، ROBORACE سری بتای فصل خود را با شش تیم رقابتی که در مکان‌های مختلف از جمله 12 مسابقه برگزار می‌شوند، راه‌اندازی کرد.

درباره Velodyne Lidar

Velodyne Lidar (Nasdaq: VLDR, VLDRW) با اختراع حسگرهای لیدار برای نمای فراگیر در زمان واقعی، عصر جدیدی از فناوری خودمختار را آغاز کرد. Velodyne، رهبر جهانی در رهبری، به دلیل مجموعه گسترده ای از فناوری های رهبری انقلابی شناخته شده است. حسگرها و راه حل های نرم افزاری انقلابی Velodyne انعطاف پذیری، کیفیت و عملکرد را برای پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده ای از صنایع، از جمله وسایل نقلیه خودران، سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS)، روباتیک، وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAVs)، شهرهای هوشمند و امنیت ارائه می دهند. از طریق نوآوری مستمر، Velodyne به دنبال تغییر زندگی و جوامع با ترویج تحرک ایمن تر برای همه است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.velodynelidar.com مراجعه کنید.

بیانیه هایی برای آینده

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “بیانیه های آینده نگر” به معنای مفاد “بندر امن” قانون اصلاحات دعوی حقوقی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995، شامل، بدون محدودیت، همه اظهارات غیر از حقایق تاریخی است و شامل، بدون محدودیت، اظهاراتی در مورد بازارهای هدف Velodyne، محصولات جدید، تلاش های توسعه و رقابت. هنگامی که در این بیانیه مطبوعاتی استفاده می شود، کلمات “ارزیابی می کند”، “پیش بینی می کند”، “انتظار می رود”، “انتظار می رود”، “پیش بینی”، “برنامه ریزی”، “قصد”، “باور”، “جستجو”، “ممکن است”، ” will” “,” May “,” must “,” future “,” پیشنهاد “و انواع این کلمات یا عبارات مشابه (یا نسخه های منفی چنین کلمات یا عباراتی) برای شناسایی اظهارات آینده نگر در نظر گرفته شده است. این اظهارات آینده نگر تضمینی برای عملکرد، شرایط یا نتایج آینده نیستند و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته، عدم قطعیت ها، مفروضات و سایر عوامل مهم است که بسیاری از آنها خارج از کنترل Velodyne هستند که ممکن است منجر به نتایج با اهمیتی شود که در اظهارات آینده نگر عوامل مهمی که ممکن است بر نتایج یا نتایج واقعی تأثیر بگذارد عبارتند از: عدم اطمینان در مورد مقررات دولتی و اتخاذ رهبری، تأثیر نامشخص همه‌گیری COVID-19 بر تجارت Velodyne و مشتریان آن؛ توانایی Velodyne برای هدایت رشد. توانایی Velodyne برای اجرای طرح تجاری خود. عدم اطمینان مربوط به توانایی مشتریان Velodyne در تجاری سازی محصولات خود و پذیرش نهایی این محصولات در بازار؛ درجه و درجه استقبال از محصولات Velodyne در بازار؛ موفقیت سایر محصولات و خدمات رقیب مرتبط با رهبران و حسگرهایی که وجود دارند یا ممکن است در دسترس باشند. ابهامات مربوط به دعوای حقوقی جاری ولوداین و دعوای قضایی احتمالی مربوط به ولوداین یا اعتبار یا اجرایی بودن مالکیت معنوی ولوداین؛ و شرایط کلی اقتصادی و بازار موثر بر تقاضا برای محصولات و خدمات Velodyne. برای اطلاعات بیشتر در مورد خطرات و عدم قطعیت های مرتبط با کسب و کار Velodyne، لطفاً به بخش های “بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” و “عوامل خطر” اسناد Velodyne SEC، از جمله، اما نه محدود به، سالانه مراجعه کنید. گزارش او در مورد فرم 10-K و گزارش های فصلی در مورد فرم 10-Q. تمام اظهارات آینده‌نگر در این بیانیه مطبوعاتی بر اساس اطلاعاتی است که در تاریخ کنونی برای Velodyne در دسترس است. Velodyne هیچ تعهدی برای به‌روزرسانی یا تجدیدنظر در اظهارات آینده‌نگر، چه در نتیجه اطلاعات جدید، رویدادهای آینده یا موارد دیگر، ندارد. قانونا الزامی.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر