Vallejo پلیس کشتن غیر مسلح 22 ساله بود که بر روی زانو های خود را با دست خود تاپلیس در شمال کالیفرنیا به ضرب گلوله یک غیر مسلح 22 ساله بود که بر روی زانو های خود را با دست خود را در خارج از Walgreens فروشگاه در حالی که در پاسخ به یک تماس از اتهام غارت کردند.

یک افسر در شهرستان وللجو بود در داخل ماشین خود را هنگامی که او به ضرب گلوله شان Monterrosa دوشنبه شب در میان محلی و ملی تظاهرات علیه خشونت پلیس. پلیس گفت که یک افسر به اشتباه معتقد بودند Monterrosa تفنگ داشتند اما بعدا مشخص شد او یک چکش در جیب خود.

قتل Monterrosa بود که یک سان فرانسیسکو ساکن است موجب خشم شدید در منطقه خلیج به خصوص در شهرستان وللجو یک شهر با سابقه ای طولانی از خشونت پلیس و مشخصات بالا قتل و نیروی بیش از حد شکایت.

“هنگامی که مواجه با پلیس او کاهش یافته و به زانو خود را و تسلیم و آنها را از کار اخراج او گفت:” ملیسا Nold یک Vallejo حقوق مدنی وکیل به نمایندگی از Monterrosa خانواده. “او نیست به انجام هر کاری به حکم آن است. آنها را به ضرب گلوله از داخل ماشین خود را. چه فرصت ها که آنها به او برای زنده ماندن است که وضعیت ؟ … آن را به طرز وحشتناکی بد است.”

دقیق شرایطی که منجر به قتل معلوم نیست و پلیس هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد فیلم. در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه دو روز پس از کشتن رئیس پلیس Shawny ویلیامز گفت: افسران در پاسخ به یک تماس امکان غارت در داروخانه مدت کوتاهی پس از نیمه شب هنگامی که یک افسر در یک کشتی سوار و دیدم ده نفر در پارکینگ وارد شدن به یک ماشین.

یک افسر دوم در بینام و ماشین سوار و پیدا Monterrosa بود که هنوز هم در صحنه که پس از آن kneeled پایین و شروع به بالا بردن دست خود را. در این مرحله رئیس پلیس گفت: این افسر “تصور تهدید” و اخراج پنج عکس از طریق پنجره خود را در Monterosso.

رئیس کاهش یافته است به شناسایی افسر کشته Monterrosa گفت: تنها که افسر بود و 18 سال کهنه از نیروی. رئیس همچنین dodged سوال در مورد اینکه آیا او در نظر گرفته تیراندازی به نیروی بیش از حد و نادیده سوال از قهر اعضای جامعه که نشان داد تا به یک کنفرانس مطبوعاتی. وقتی پرسیده شد که در مورد محاسن عکسبرداری از طریق یک پنجره فرمانده گفت: برخی از افسران آموزش دیده برای شلیک خود را از طریق شیشه جلو و گفت: این اجازه داده شد تحت سیاست.

Monterrosa, درگذشت, بیمارستان, رئیس گفت.
A memorial in front of Vallejo’s city hall bears a sign reading ‘Blacks and Brown lives matter’.

آخرین فرد کشته شده توسط Vallejo پلیس بود ویلی McCoy در 20 سال پیر شده بود که خوابیدن در ماشین خود را در ماه فوریه 2019 زمانی که شش افسران اخراج 55 گلوله در 3.5 ثانیه است. یکی از شش افسران که به کشته شدن McCoy افزایش رپر در منطقه خلیج قبلا به کشته شدن یک مرد غیر مسلح که در حال فرار بود بر روی دوچرخه خود را. یکی دیگر از Vallejo افسر کشته و سه نفر در پنج ماهه بود و پس از آن به ترویج.

Vallejo, یک شهر در 30 مایلی شمال شرقی سان فرانسیسکو با 121,000 ساکنان دهکدهای در طول سال تا به حال به طور قابل توجهی بالاتر از قتل توسط پلیس از میانگین ملی و منطقه خلیج شهرستانها.

با وجود وعده اصلاحات در پی گسترده موشکافی قتل Monterrosa پلیس و رهبران اقدامات در پی نشان می دهد که هیچ چیز تغییر کرده است گفت: Nold که به مدت طولانی حمایت از سیاست شیفت.

یک روز پس از تیراندازی پلیس و دیگر Vallejo رهبران برگزار شد یک کنفرانس خبری در مورد ادامه تظاهرات و مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس اما حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد Monterrosa را به قتل گفت: تنها که شده است یک “افسر-درگیر تیراندازی” و کاهش به مشخص کنید که آیا آن کشنده است.

“این فقط ژرف” گفت: Nold و افزود که اخبار ویرانگر برای بسیاری از خانواده های افراد کشته شده توسط Vallejo پلیس که در تلاش بودند به خوش بینانه در مورد تغییر در این شهرستان از پلیس تا به حال نه کسی را کشته و برای بیش از یک سال است.

حتی اگر رئیس به احتمال زیاد می دانستم که شرایط از کشتار در زمان او برگزار شد اولین کنفرانس خبری او حاضر به بحث در مورد آن در حالی که شهروندان شد و در ادامه به راهپیمایی برای فلوید Nold اشاره کرد. “ما در حال اعتراض برای یک مرد که زندگی هزاران مایل دور. و بعد ما راهپیمایی های پلیس در حال گانینگ کردن یک مرد غیر مسلح در زانو خود را.”

در حالی که Nold هنوز دیده می شود بدن-دوربین فیلم که پلیس در نهایت نیاز به انتشار و هنوز بازدید Monterrosa بدن او اشاره کرد که “حتی نسخه خود را از داستان وحشتناک است”. گروه او گفت: پیشینه در ابتدا بد نمایش دادن شرایط از قتل که مردم بعد یاد می گیرد زمانی که تصویری منتشر شده است. حتی اگر پلیس بر این باور Monterrosa درگیر شد در غارت افسران تا به حال هیچ مدرکی وجود ندارد که زمانی که آنها وارد شدند و بلافاصله او را به ضرب گلوله او اضافه شده است.

Nold گفت: او مشتاق به یادگیری هویت افسر توجه به این که نیروی نسبتا کوچک است و او می داند که از بیش از یک دوجین افسران در سال های اخیر که به کشته شدن بیش از یک شهروند است.

Monterrosa بزرگ در سان فرانسیسکو که در آن او با حضور یک هنر دبیرستان و قبلا کار کرده و در محلی دختران و پسران باشگاه نه برای سود.

“او درست بود پسر بومی از سان فرانسیسکو و برنل ارتفاعات” گفت: جیک Grumbach یک دوست خانوادگی که نوشته شده یک ویدیو از Monterrosa صحبت کردن در برنامه های جوانان در شهرستان که در آن عزیزان و ساکنان محلی جمع آوری شده در روز پنج شنبه برای یک شب زنده داری. “او دوست داشتنی و مورد احترام بسیاری از … وجود دارد فقط خیلی در جامعه حمایت و همبستگی.”

Vallejo, پلیس, نمایندگان نیست, پاسخ به سوالات.

Adante گر یکی دیگر از حقوق مدنی وکیل که به مدت طولانی نشان داده Vallejo خانواده گفت: آن را به خصوص نگران کننده است که افسران را بکشند ساکن در این لحظه: “چشم از جهان هستند در پلیس و در عین حال خود را افسران هنوز هم احساس می کنید به اندازه کافی راحت به ساقه کسی و تحت چه بیشتر مشکوک شرایطی ؟ اگر آنها می توانند این کار را در نور جورج فلوید تظاهرات و جهان موشکافی شما فقط می توانید تصور کنید آنچه را که آنها در تاریکی شب زمانی که هیچ کس به دنبال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>