Vallejo رئیس پلیس بررسی ادعای افسران خم مدالها را به علامت-وظیفه قتلرئیس پلیس Vallejo, کالیفرنیا, باز کردن یک پرس و جو به این اتهام که افسران خود را خم مدالها را به علامت-وظیفه كردیم.

واقع در منطقه خلیج سان فرانسیسکو Vallejo طولانی رو موشکافی بالا برای آن تعداد از کشنده تیراندازی پلیس. Vallejo افسران پلیس را کشته اند 19 نفر از سال 2010 ساخت آن را یکی از خشن ترین کوچک نیروهای پلیس در کشور است. فقط در ماه گذشته یک Vallejo پلیس اخراج پنج عکس از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را بینام و ماشین ضرب قابل توجه گزارشی مرد جوان زانو زدن در یک پارکینگ.

فعالان و وکلا استدلال کرده اند خارج از کنترل ماموران پلیس در این شهر شده اند مجاز به عمل با معافیت – بدون Vallejo افسر پلیس متهم شده است به صورت یک وظیفه عکسبرداری است.

این هفته, سایت خبری باز Vallejo گزارش داد که جان ویتنی سابق Vallejo سروان پلیس, متهم به اداره شلیک او در ماه اوت برای ضعیف سوء رفتار که شامل نگرانی است که برخی از افسران خود را خم مدالها در یک مراسم به مناسبت تیراندازی منجر به مرگ است.

Vallejo است رئیس پلیس Shawny ویلیامز که منصوب شد و در ماه نوامبر گفت که او هرگز متوجه خم نشان بر نیروی خود و نه صحبت در مورد اتهامات مربوط به هر یک از افسران متهم.

اعضای خانواده از افرادی که کشته شده اند توسط Vallejo پلیس ابراز خشم در مورد اتهامات و گفت: آنها شگفت زده می کند.

“این نوع از پشت کردن آنچه همه گفته شده است و یا شنیدن” گفت: Marc McCoy از ویلی مک کوی 21-ماه-پیر مردی که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط Vallejo افسران در سال 2019 پس از او به خواب رفت در ماشین خود را در یک تاکو بل درایو-از طریق.

آلیسون بری ویلکینسون یک وکیل به نمایندگی براون به این روزنامه گفت که او مشتری پرچم سوء رفتار به شهردار باب Sampayan و دیگر مسئولان شهرستان قبل از او از کار اخراج شد پس از 19 سال در کار است. ویتنی گفت: او آگاه شد از این عمل پس از کشته شدن McCoy.

Sampayan که در پیوست این شهر نیروی انتظامی در سال 1985 و بازنشسته به عنوان یک گروهبان پس از 27 سال با این گروه گفت که او “وحشت زده” با اتهامات.

او گفت که او می تواند به یاد یک حادثه در طول کار خود را زمانی که یک افسر به حال خم گوشه خود را نشان اما Sampayan فکر نمی کنم هر چیزی از آن را تا زمانی که ویتنی آمد به او را با اتهامات پس از اخراج از وزارت.

“من اول فکر کردم می تواند to say i’m sorry [به جامعه] و این که ما نیاز به تغییر آن فرهنگ است. من وحشت زده هستم که رفتار” گفت: Sampayan که انتخاب شد در سال 2016.

او با شورای شهر و نماینده ویژه دادستان برای رسیدگی به تحقیقات مربوط به مرگ شان Monterrosa که 22 سال سن فرانسیسکو مرد کشته شد در 2 ژوئن.

پلیس در حال حاضر راه اندازی یک بررسی پس از آن پدید آمده پلیس خودرو شیشه جلو – یک قطعه کلیدی از شواهد در تحقیقات به Monterrosa کشتن – نابود شده بود.

یک کارمند پلیس که شناسایی شد که در مرخصی اداری در حالی که این شهر را حفظ خارج محقق به رفتار اداری رسیدگی به تخریب شواهد, مقامات گفت.

افسر که شات Monterrosa درگیر شده است در چهار, تیراندازی در پنج سال. او یکی از 14 Vallejo پلیس آنها ساکنان و فعالان تماس کشنده “14” – افسران که بارها و بارها به ضرب گلوله و کشته شدن شهروندان و هرگز با آن مواجه عواقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de