وال Demings در بایدن را به معاونت لیست. خواهد او پلیس حرفه ای صدمه دیده و یا کمک ؟

اورلاندو افسر پلیس هل 27 ساله اسپانیایی زن از پایین پله ها پرواز شکستن مچ پا خود را. یک هیئت منصفه به او دستور داد تا او را به پرداخت صورتحساب های پزشکی.

یک افسر دیگر ناودان 84 سال از جنگ جهانی دوم veteran به زمین در طول یک ماشین بکسل اختلاف در نتیجه پزشکان قرار دادن او را به پزشکی ناشی از کما. این شهر تا به حال به او پرداخت $880,000.

خارج از هدف فروشگاه افسران تحقیق در مورد سرقت احاطه شده یک وانت و شلیک به آن را نزدیک به ده بار به شدت مجروح شدن یک مرد غیر مسلح. او برنده $750,000 حل و فصل است.

در این قسمت تمام رخ داده بین سال های 2007 و 2010 قبل از ادامه تظاهرات در حال حاضر گسترده در این کشور محکوم نامتناسب استفاده از نیروی پلیس علیه مردم رنگ. اگر اورلاندو پلیس احساس حتی کسری از فشار است که بخش چهره امروز رهبری نمی خم شدن به آن: رئیس وال B. Demings دفاع از افسران در هر مورد.

یک دهه بعد خانم Demings در حال حاضر دومین دوره دموکرات کنگره پدید آمده به عنوان فینالیست به آمده است. در حال اجرا همسر. او در سیاست به عنوان یک زن سیاه و سفید با اجرای قانون اعتبار, اما لحظه ای او را در انظار می آید به عنوان ملت reckons با مشکل میراث خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

اگر او انتخاب شده است به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد حرفه ای خود را می تواند به اثبات می شود یک سیاسی دارایی در برابر یک رئیس جمهور کنونی است که ساختمان خود را دوباره انتخابات در سراسر تماس خود را برای نظم و قانون, در حالی که حمله به آقای بایدن به عنوان ضعیف در جرم و جنایت. اما پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس با اعتراضات مداوم برای سنگ این کشور همچنین می تواند یک مسئولیت سیاسی.

“این یک فرصت برای تغییر راه کارهای گفت:” دیوید پورتر سابق روزنامه نویس فعال تدریجی باعث می شود که مشغول به کار برای خانم Demings اولیه در فعالیت های سیاسی. “من فقط نمی دانم که چیدن یک پلیس خواهد ارسال پیام حق در حال حاضر.”

پلیس سوء موارد نیز تمرکز تمدید موشکافی دیگر مدعی بالا برای معاون ریاست جمهوری سناتور کامالا هریس است که برای انتقاد نیست و به شدت تعقیب افسران متهم به تخلف کالیفرنیا به عنوان دادستان کل. و آنها را از خط خارج امید از نامزد دیگری سناتور ctq از مینه سوتا که انصراف ماه گذشته میان انتقاد است که به عنوان دادستان او تا به حال موفق به اتهام افسران متهم به سوء.

در هفته های اخیر خانم Demings تبدیل به یک پیشرو تماس صوتی برای تغییرات در پلیس و او به بازیگران خودش را به عنوان یک با تجربه اصلاح طلب و تکرار است که او آغاز شده به عنوان یک مددکار اجتماعی در آورده و “مددکار اجتماعی قلب” به کار پلیس است. اما یک بررسی که توسط نیویورک تایمز نشان می دهد پیچیده تر ثبت: که از یک پلیس رهبر با سابقه ای طولانی در دفاع از وضع موجود است.

خانم Demings, 63, صرف 27 سال در یکی از خشن ترین ادارات پلیس از اندازه آن در ایالات متحده است. او بارها و بارها در دفاع از افسران همکار, آشنایی حداقل به سال 1999 هنگامی که او کمک کرد تا پشتیبانی کردن یک رئیس در یک شهرستان همسایه از اتهامات تبعیض نژادی. در طول زمان او را به عنوان رئیس جرم و جنایت به شدت کاهش یافته است اما پلیس با استفاده از زور بالا باقی مانده است; یک مطالعه 2015 توسط اورلاندو سنتینل نشان داد که در نیمه دوم از خانم Demings تصدی و در طول دوره تصدی خود را جانشین افسران نیروی مورد استفاده قرار گیرد در یک رای بود که دو بار به عنوان بالا به عنوان کسانی که از افسران در بخش های دیگر از اندازه مشابه.

در حالی که او رئیس وزارت او نیز شروع به دستگیری افراد برای نقض یک سال ممنوعیت توزیع مواد غذایی به ساکنان بی خانمان در پارک های شهر.

اعتبار…رینهولد متی/آسوشیتد پرس

و در کنگره خانم Demings یکی از تنها دموکرات ها به شرکت حامی محافظت و خدمت قانون است که آن را به یک جنایت نفرت به حمله به یک افسر اجرای قانون.

در مصاحبه این هفته خانم Demings ایستاده بود با ثبت در پلیس پاسخگویی و گفت او بهبود شیوه های استخدام و افزایش افسر آموزش. اما او گفت: او اولویت را به عنوان رئیس جمهور بود و پرداختن به افزایش جرم و جنایت است.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن بر نژادپرستانه ترس در دادگاه تجدید نظر به حومه رای دهندگان.
  • اوباما ارائه خواهد شد مداحان در جان لوئیس در مراسم تشییع جنازه.
  • یک نظرسنجی جدید نشان می دهد بایدن با مغلوب ساختن پیشی جستن در گرجستان است.

“کار پلیس است و نه یک علم کامل” او گفت:. “ما وجود دارد برای تمیز کردن messes. و گاهی اوقات هنگامی که شما تمیز کردن messes آن زیبا نیست.”

حامیان گفته خانم Demings باید در نظر گرفته نمی شود برای تمام معایب از پلیس در آمریکا است.

“شما نمی توانید سرزنش وال برای نژادپرستی نهادی” گفت: نماینده James E. Clyburn از کارولینای جنوبی بالاترین رتبه آفریقایی-آمریکایی در کنگره است.

آقای Clyburn که نه تایید و هر کسی که به آقای بایدن را در حال اجرا همسر یکی از بسیاری از دموکرات ها بر این باورند که خانم Demings می تواند تا حد زیادی به بلیط.

او از فروتن ریشه برای تبدیل شدن به اورلاندو اولین زن رئیس و مدیر خانه در آقای تهمت استیضاح محاکمه این سال است. طرفداران او معتقدند او می تواند درخواست تجدید نظر به اندازه کافی مستقل و شاید حتی جمهوری خواهان برای بهبود آقای بایدن چشم انداز در فلوریدا یک میدان نبرد دولت که عمده انتخابات به طور معمول تصمیم گرفت با تیغ نازک حاشیه.

آقای بایدن است انتظار برای اعلام تصمیم خود در هفته آینده.

خانم Demings است دوست خوبی توسط همکاران هر چند برای یک زمان او اشتباه یک عضو از هر دو میانه رو و مترقی قفقاز.

روز سه شنبه طی یک تلویزیونی در سراسر کشور شنوایی او قوی تر تجربه خود را در اجرای قانون و در حالی که بازجویی دادستان کل, William P. Barr در مورد حذف از وکلای آمریکا تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن. “به عنوان یک کارآگاه پلیس سابق من را حل بسیاری از موارد بر اساس الگوهای رفتاری وجود دارد و نگران کننده است الگوی من باور دارم که در حال توسعه است,” او گفت:. “به نظر می رسد که هر زمان وکیل ایالات متحده به بررسی این رئیس جمهور یا کسانی که نزدیک به آنها را به او و یا او برداشته شده و توسط یکی از دوستان خود را.”

خانم Demings متولد شد والدز ساقی جوانترین از هفت فرزند یک خدمتکار و سرایدار. او در دو اتاق از خانه خارج جکسون و گفت: در حال رشد او تجربه نژادپرستی و بقایای تبعیض نژادی است. او گفت که اجرای قانون حرفه ای را آغاز کرد و در کلاس ششم, هنگامی که او از خدمت در مدرسه گشت و مداخله در مجادلات در اتوبوس.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالتی فلوریدا در رشته جرم شناسی او کار می کرد برای یک سال در یک شرکت امنیتی و پس از آن به مدت دو سال به عنوان یک مشاور به کودکان در خانواده ها.

در سال 1983 او شنیده ام یک رادیو آگهی استخدام افسران برای اورلاندو اداره پلیس و تصمیم به اعمال می شود.

خانم Demings از طریق صفوف افزایش خدمت در تقریبا در هر بخشی از این گروه از جمله گشت division, گروگان مذاکره تیم و اطلاعات عمومی و درآمد بررسی ستاره.

اعتبار…فرانک تورس/Alamy

او همچنین در دیدار دیگر افسر که او بعد از ازدواج — Jerry L. Demings. او اورلاندو, اولین بار, سیاه, رئیس پلیس در سال 1998; هنگامی که او به عنوان رئیس خدمت او کلانتر اورنج کانتی که شامل اورلاندو. او در حال حاضر اورنج کانتی شهردار.

در سال 1999 به گینسویل اداره پلیس پرسیده خانم Demings برای کمک به بررسی حواشی که استعفا کرده بود پس از 28 شکایت از 30 افسران. او نقد و بررسی پاک ارشد گفت: آنها هیچ شواهدی از تبعیض نژادی. محلی فصل N. A. A. C. P. تمسخر پرس و جو به عنوان یک روابط عمومی شیرین کاری.

زمانی که مسائل مشابه به وجود آمد در اورلاندو خانم Demings اغلب پشتیبانی پلیس و رهبری از جمله در چند op-eds در نگهبان.

“به عنوان بالاترین-رتبه بندی آفریقایی-آمریکایی عضو اورلاندو اداره پلیس من را خوانده و شنیده ام کاملا به اندازه کافی در مورد پیشنهادات نژادپرستی و دهها مانند” او نوشت: در سال 2006 ظاهری به تلاش برای تعطیل کردن یک مکالمه است که هنوز هم سوزش سال بعد.

جرم و جنایت خشونت آمیز در اورلاندو بود که در بالا هنگامی که خانم Demings شد رئیس بعدی سال است. او در پاسخ با تمرکز خاص در محلات و مجتمع های مسکونی و طول تصدی جرم و جنایت خشونت آمیز 40 درصد کاهش یافت.

“اگر من تا به حال موفق نشده است در کاهش نرخ جرم و جنایت ما می دانیم آنچه که مردم می ام و گفت:” خانم Demings گفت: به تازگی در تلویزیون ظاهر. “‘اولین زن فرمانده, oh my God, او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این کار است.'”

اما دوره تصدی خود را نیز مشخص شده بود تکرار اتهامات خشونت پلیس.

اولین و مهمترین مورد در سراسر میز او در سال 2007 درگیر یک افسر تحت فشار قرار دادند که یک زن از پله ها پایین در یک باشگاه که در آن او کار می کرد به عنوان یک گارد امنیتی. افسر ادعا کرد زن تف بر او و parejo سقوط کرد. دادستان متهم به جنایت باتری در یک افسر پلیس و او خود را از دست داده است. (آنها بعد از آن کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده اما او کار خود را به عقب وکیل او گفت.)

در یک نمونه نادر از تحمیل انضباط بر روی یک افسر محققان به این نتیجه رسیدند نسخه او بود و نه دقیق و با حذف دو تا از تعطیلات خود را روز. اما خانم Demings بازگشت یکی از تعطیلات روز با استناد به ویژگی های اشتباه در روند.

شاید بیشتر طلبه مورد او مواجه رخ داده است در سال 2010 زمانی که افسر تراویس لمانت سپس 26 مواجه 84 ساله دانیل دیلی استدلال با دو راننده کامیون در خارج از نوار.

آقای دیلی خواست آقای لمانت به کمک او بعدها اذعان کرد بهره برداری از افسر بازوی چندین بار. افسر گفت: او را به توقف و هنگامی که نه او انجام آنچه شناخته شده به عنوان “پویا takedown” تکیه به آقای دیلی با ران و پرتاب او را به زمین.

آقای دیلی فرود بر روی سر خود و شکست خود را گردن.

خانم Demings در دفاع از آقای لمانت و گفت: “این مامور انجام این تکنیک در بخش دستورالعمل” اگر چه او می گفت که بررسی دستورالعمل.

که تصمیم گیری در تنظیم کردن اعتراض در خارج از مقر پلیس; اینباره برگزار شد یک نشانه با یک عکس کهنه پوشیدن یک گردن بند. “تهدید خنثی” آن گفت: با توجه به نگهبان.

یک هیئت منصفه دستور داد شهر را به پرداخت آقای دیلی $880,000.

که در همان سال یک گروه از افسران به دنبال یک اتهام کارت اعتباری دزد اخراج سراسیمگی از عکس را به یک وانت آنها ادعا کرده بود منفجر وسایل نقلیه خود را هدف قرار دادن یک مرد حداقل پنج بار. تصویری بعد از آن نشان داد که یک ماشین پلیس تحت فشار قرار دادند وانت به وسایل نقلیه است.

دوباره خشم در برابر پلیس فوران و شهرستان پرداخت man $750,000. اما بخش پاک افسران.

خانم Demings کاهش یافته است به پاسخ نوشته سوالات در مورد موارد خاص اما گفت او بهترین خود را به نگه داشتن افسران پاسخگو باشد.

“من آنچه من می توانم وقتی که من می تواند و که در آن من می توانم او گفت:” در ایمیل.

خواسته در این مصاحبه او بزرگترین اشتباه به عنوان رئیس او با اشاره به زمان خدمات خود را به سلاح به سرقت رفته بود از وسیله نقلیه خود را.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

Dwain رودخانه های دیرین سر امور داخلی در اورلاندو اداره پلیس مورد مناقشه این تصور که خانم Demings بود بیش از حد محافظت از افسران متهم به سوء. او گفت: او محدود توسط اتحادیه قراردادهای اما او به عنوان سخت به عنوان هر یک از روسای دیگر برای او کار کرده است.

آقای رودخانه ها گفت که خانم Demings تا به حال درگیر جامعه و کمک به ایجاد یک سازمان حرفه ای برای حمایت از سیاه افسران.

تحت خانم Demings افسران نیروی مورد استفاده قرار گیرد در حدود 600 بار در سال با توجه به یک نیویورک تایمز تحلیل از شهر داده است. آن را به طور قابل توجهی تغییر در طول دوره تصدی خود را اگر چه تیراندازی مربوط به افسران پلیس کمی افزایش یافته است. امروز سایت MappingPoliceViolence.org لیست اورلاندو به عنوان چهارم-بدترین شهر برای افغانستان سرانه یک فرهنگ است که فعالان می گویند ریشه در بخشی از خانم Demings زمان تصدی به عنوان رئیس..

“آن را نمی خواهد که اگر او تا به حال بدست با جامعه است. او نادیده گرفته ما” گفت: Lawanna Gelzer رئیس بانک مرکزی فلوریدا فصل از شبکه اقدام ملی. “و او می شود و انتقاد دیگر سازمان های اجرای قانون. آن را ریاکارانه.”

خانم Demings گفت: مقایسه ناعادلانه هستند, در بخشی به دلیل اورلاندو شده است که بسیاری از میله های زندان است که جذب جمعیت داد و بیداد کن.

پس از خانم Demings بازنشسته در سال 2011 او فرار ناموفق برای کنگره و شهردار اورنج کانتی. زمانی که او برای فرار کنگره برای بار دوم در سال 2016 خشونت پلیس شد یک کمپین بزرگ در موضوع اولیه است.

هنوز هم با حمایت از حزب ملی خانم Demings غالب تحت تاثیر قرار دادن دموکراتیک مقامات با او پر جنب و جوش سبک صحبت کردن و سهولت پیروزی او.

“اگر او تا به حال انجام یک کار بد به عنوان رئیس پلیس او نمی خواهد که انتخاب شده به کنگره گفت:” جان مورگان عمده دموکراتیک دهنده از اورلاندو. آقای مورگان افزود: “اگر یک افسر پلیس و یک رئیس پلیس در حال حاضر مسئولیت سپس خدا کمک کشور است.”

به عنوان تظاهرات را جاروب ملت خانم Demings پاسخ دقت کنید. او منتشر شده op-ed در واشنگتن پست با عنوان “همکار من برادران و خواهران در آبی چه غلطی میکنی؟” اما او کاهش یافته است می گویند که آیا افسران که به کشته شدن Breonna تیلور باید دستگیر شود به عنوان معترضان را خواستار شدند.

این بهار قبل از اعتراضات آغاز شد اما پس از استیضاح جلسات افزایش یافته است مشخصات خود را خانم Demings به روز رسانی کمپین وب سایت. او آرم قبلا بخوانید “رئیس وال Demings برای کنگره است.” در حال حاضر آن را می گوید “وال Demings برای کنگره است.”

زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>