یوتا در مجلس سنا به اتفاق آرا حرکت به جرم زدایی از چند همسرییوتا ایالتی مجلس سنا رای دادند به اتفاق آرا روز سه شنبه به طور موثر به جرم زدایی از چند همسری در میان رضایت بزرگسالان کاهش مجازات برای یک تمرین با ریشه های مذهبی در عمدتا مورمون دولت است.

این لایحه که درمان جرم جمع ازدواج به عنوان یک روش ساده تخلف در تاریخ همتراز با یک بلیط پارکینگ در حال حاضر حرکت به مجلس نمایندگان ایالت یوتا که در آن است به احتمال زیاد به چهره بیشتر مقاومت.

این لایحه به سرعت پاک جمهوریخواهان کنترل سنا در رای 29-0 با کمی بحث و گفتگو.

در حال حاضر تحت قانون چند همسری – به طور معمول شامل یک مرد که cohabitates و وانمود به ازدواج با بیش از یک همسر – طبقه بندی شده به عنوان یک سوم درجه جنایت مجازات تا پنج سال در زندان است.

اگر این لایحه در مجلس سنا می شود, قانون مجازات برای جمع ازدواج خواهد بود محدود به جریمه نقدی از $750 و خدمت به جامعه است.

اما جعلی دو شوهری – که در آن یک فرد به دست آوردن مجوز به ازدواج با بیش از یک همسر را بدون دانش خود را و یا به دنبال به نکاح کسی زیر سن قانونی بدون رضایت او باقی مانده یک جنایت است.

رئیس حمایت از این اقدام دولت سناتور Deirdre هندرسون گفت: هدف از این لایحه است برای قانونی کردن چند همسری اما برای کاهش مجازات بنابراین کسانی که از چندهمسری جوامع که قربانیان جنایات می توانید به جلو آمده و بدون ترس از تحت تعقیب خود را.

آن را نیز خواهد آن را آسان تر برای در غیر این صورت مطیع قانون polygamists برای به دست آوردن دسترسی به خدمات اساسی مانند پزشکی و یا روانی, بهداشت و درمان, آموزش و پرورش و یا حتی اشتغال بدون ترس, او گفت:.

مخالفان زدایی می گویند قانون فعلی باید تغییر نمی کند به دلیل چند همسری است ذاتا خطرناک و مضر برای زنان و کودکان به ویژه دختران جوان و برخی از آنان مجبور به ازدواج با مردان مسن تر است.

چند همسری است و باقی مانده از اوایل آموزه های یوتا مبتنی بر کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران که اعضای آن فرار از آزار و اذیت بیش از عمل برای حل و فصل این قلمرو یوتا در سال 1847. کلیسای انکار چند همسری در سال 1890 به عنوان یک بیماری یوتا استقلال و امروز اعضای این ایمان پیدا کردم به تمرین جمع ازدواج هستند طرد.

بنیادگرای مورمون گفت: به تعداد بیش از 30 ، 000 در سراسر غرب ایالات متحده بر این باورند که آنها در حال پیوستن به درستترین شکل مورمون دکترین که وعده polygamists تسبیح در بهشت است.

یوتا سابقه جنایت و مجازات برای چند همسری هرگز متوقف عمل خود را به طور کامل بلکه محور آن را به حاشیه جامعه ایجاد فرهنگ ترس است که اجازه می دهد تا مجرمان به رشد هندرسون گفت.

“راه حل برای مشکل افزایش می یابد اجتماعی ادغام که تنها می تواند از طریق decriminalizing در غیر این صورت مطیع قانون polygamists” هندرسون گفت: در طول یک بحث مقدماتی در این لایحه هفته گذشته است.

منتقدان می گویند این اقدام اشتباه فریم چند همسری به عنوان یک حقوق بشر موضوع است.

“طرفداران این لایحه تلاش کول در موفقیت جنبش حقوق همجنس ترویج روایت است که این طرح مورد رضایت بزرگسالان انجام آنچه آنها را” ضد چند همسری صدای گروه انتخاب ائتلاف در بیانیه ای گفت. “این هیچ ربطی به مورد رضایت بزرگسالان و یا حقوق همجنسگرایان. این همه در مورد weaponizing خدا.”

در سال 2013 Kody قهوه ای بزرگ خاندان از خانواده, مرد چند زنه, برجسته, روی, خواهر, همسران تلویزیون واقعیت نشان می دهد, به چالش کشیده قانون پس از بررسی دو شوهری توسط یوتا کانتی دادستان. هیچ هزینه و ثبت شد.

یک قاضی فدرال زده ضد چند همسری قانون به عنوان قانون اساسی. اما یک دادگاه تجدید نظر فدرال معکوس حاکم و دادگاه عالی ایالات متحده کاهش یافته است به شنیدن در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de