ما را شهرت جهانی بازدید rock-bottom بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس که او پس از اخراج به عنوان یک جعل شده است به شدت انتقاد در خانه به عنوان محزون می خوانی ناکافی به نقطه بی مسئولیتی است.

در عین حال نیز تا حد زیادی به لطف مغلوب ساختن پیشی جستن موازی فاجعه در حال وقوع است در سراسر جهان: تباهی اعتبار امریکا را به عنوان امن و قابل اعتماد و صالح بین المللی رهبر و شریک زندگی.

اسمش را مغلوب ساختن پیشی جستن دو whammy. دیپلماتیک صحبت ما این است که در زندگی حمایت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود محور اتفاقی و تن-ناشنوا پاسخ [به Covid-19] به پایان خواهد رسید تا هزینه آمریکایی ها هزاران میلیارد دلار و هزاران در غیر این صورت مرگ و میر قابل پیشگیری” نوشته استفان والت استاد روابط بین الملل در دانشگاه هاروارد.

“اما این است که نه تنها آسیب ایالات متحده آمریکا رنج می برند. به مراتب از ساخت امریکا بزرگ دوباره’, حماسه این سیاست شکست خواهد بیشتر لکه [آن] شهرت به عنوان یک کشور است که می داند که چگونه به انجام کارهای موثر است.”

این عوارض جانبی تغییر می تواند دائمی والت هشدار داد. پس در سال 2017 تهمت توهین کرده است, امریکا در, دوستان, تضعیف همه جانبه اتحاد و انتخاب رویارویی بیش از همکاری است. تحریم embargoes و تحریم با هدف چین از ایران و اروپا شده اند در سطح جهانی و تفرقه.
Angela Merkel and Donald Trump at a joint news conference in the East Room of the White House in March 2017.

برای بیشتر قسمت ها بارها بدخیم رهبران خارجی از جمله آلمان آنجلا مرکل باید گوش مودبانه تبدیل گونه های دیگر در منافع حفظ روابط وسیع.

اما تهمت نادانی و نادرستی در دست زدن به این بیماری همه گیر را ترک کرده است که ناظران خارجی و همچنین آمریکایی ها نفس نفس زدن در کفر است که اثبات یک پل خیلی دور است.

نامنظم رفتار قابل تحمل در گذشته است که در حال حاضر دیده می شود که کاملا خطرناک است. آن را مدت طولانی است که ساده حداقل به بسیاری از در اروپا است که تهمت نمی تواند مورد اعتماد باشد. در حال حاضر او دیده می شود به عنوان یک تهدید. آن است که نه فقط در مورد شکست رهبری است. این مورد آشکارا خصمانه اقدامات بی پروا.

خشمگین واکنش در آلمان پس از 200,000 ماسک محافظ به مقصد برلین به طرز مرموزی مفقود شده در تایلند و گفته می شود هدایت می شوید به ما یک مورد در نقطه است. هیچ جامد اثبات تهمت تایید دزدی. اما این نوع از چیزی که او می خواهد انجام دهید – و یا پس مردم بر این باورند.

“از نظر ما این را یک عمل مدرن دزدی دریایی. این است که هیچ راهی برای درمان اطلس همکاران. حتی در زمان بحران جهانی ما نباید توسل به تاکتیک های غرب وحشی” گفت: Andreas Geisel پیشرو در برلین سیاستمدار. به طور قابل توجهی مرکل حاضر به دادن برگ برنده به نفع شک.

اروپایی ها در حال حاضر با خشم مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش تلاش برای به دست آوردن انحصار حقوق به کروناویروس واکسن در حال توسعه در آلمان است. این آخرین نمونه از ناسیونالیستی خود بهره مرکب خشم در سراسر اتحادیه اروپا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر ممنوعیت های اعمال شده در ماه گذشته بدون مشورت و یا توجیه علمی.

ما آسیب اعتباری است نه محدود به اروپا است. وجود ترس در میان کشورهای G7 است که یک بیانیه مشترک در مقابله با این بیماری همه گیر نمی تواند توافق به دلیل تهمت اصرار میکند که آن را “ووهان” ویروس – خام خود را راه سنجاق تنها مقصر در چین است.
Melania Trump kisses Canada’s prime minister, Justin Trudeau, at the G7 summit in Biarritz last August.

بین المللی اقدام نیز مانع در شورای امنیت سازمان ملل توسط آمریکا اعتراض بیش از اصطلاحات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را نادیده گرفته است مهیجی تماس برای ایجاد یک Covid-19 جهانی گروه ضربت یا ائتلاف. به نظر می رسد او بی اعتنا به فاجعه تحمل پایین در میلیون ها نفر از مردم در جهان در حال توسعه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در نبرد علیه multilateralism آن ساخته شده است به طوری که حتی فرمت های مانند G7 دیگر کار” اظهار نظر Christoph Schult در اشپیگل. “به نظر می رسد coronavirus از بین بردن آخرین بقایای یک نظم جهانی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حقیقی تلویزیونی Covid-19 جلسات بیشتر تضعیف احترام برای ما رهبری است. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم انتشار اطلاعات غلط یا گمراه کننده شرط در افکار استدلال با خبرنگاران و در تضاد علمی و کارشناسان پزشکی.

در حالی که علنا رد کمک خارجی تهمت به بخش خصوصی خواسته اروپایی و آسیایی متفقین برای کمک – حتی کسانی مانند کره جنوبی که او قبلا berated. و او همچنان به لام سازمان بهداشت جهانی در شفاف تلاش برای مقصر می گشتند.

به تماشای جهان, عدم وجود عادلانه و مقرون به صرفه ما سیستم بهداشت و درمان با برش گلو مسابقه بین کشورهای آمریکا برای کمیاب تجهیزات پزشکی نامتناسب مرگ و میر در میان اقلیت های قومی و هرج و مرج اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و عدم هماهنگی متمرکز در حال یادآور فقیر و در حال توسعه کشور از قوی ترین و با نفوذ کشور بر روی زمین است.

که یک عنوان به ما به نظر می رسد در دوره به از دست دادن – سقوط از فضل که ممکن است غیر قابل برگشت. داخلی افتضاح انداخته با این بیماری همه گیر و جهانی برداشت از آمریکا خودخواهی و بی کفایتی می تواند همه چیز را تغییر دهید. با توجه به والت تهمت است که ریاست آن را “یک شکست از شخصیت بی نظیر در تاریخ ایالات متحده آمریکا”.

آیا آمریکایی ها متوجه چه حد خود را در کشور های اخلاقی و همچنین مالی سهام کاهش یافته است ؟ شاید در این زمان از استرس شدید به نظر می رسد نه به ماده. اما آن را بعد از آن – برای آنها و برای آینده بین المللی توازن قدرت.

Heiko Maas, آلمان, معاون وزیر خارجه گفت که او امیدوار است بحران خواهد نیروی اساسی ما در تجدید نظر در مورد “آیا” امریکا و اولین مدل واقعا کار می کند”. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ بوده است خیلی آهسته به او گفت. “شناسایی کردن اتصالات بین المللی در قیمت بالا می آید,” Maas هشدار داد.

ماندگار خشم بیش از چگونه ما رفت و گم شده در عمل در coronavirus جنگ از سال 2020 ممکن است تغییر راه جهان کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>