کاربر خطا با مشکلات آیووا انجمن برنامه باعث آنلاین سردرگمی

DES MOINES — گزارش آیووا حوزه صندلی در تلاش برای استفاده از برنامه طراحی شده برای کمک به شمارش مشارکت دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز روز دوشنبه سوخت تئوری های توطئه در رسانه های اجتماعی و پرسش در مورد نحوه هموار پر مخاطره نامزدی مسابقه را گشوده است.

تنها چند ساعت قبل از آغاز مسابقه برای اولین بار از سال 2020 انتخابات مقر حزب دموکرات آیوا دریافت تماس های متعدد از حوزه صندلی در سراسر کشور گزارش مشکلات را با برنامه جدید حزب است که با استفاده از محاسبه tabulate و گزارش نتایج جستجو برای قفقاز.

دولت گفت: تقریبا تمام تماس ها به ترتيب مربوط به کاربر خطا مشکلاتی از قبیل حوزه در مناطق بد خدمات تلفن همراه دچار مشکلات دانلود و یا ورود به برنامه و یا دیگران به سادگی درخواست در مورد نرم افزار قابلیت. هر چند این مسائل می تواند احتمالا به علت نتایج به تاخیر می افتد و این حزب گفت که آن را نمی خواهد در نهایت تاثیر گزارش از نتایج.

Sean Bagniewski از حزب دموکرات رئیس در Polk County, پرجمعیت ترین شهرستان در آیووا گفت که تنها 20 درصد از 177 صندلی می تواند به برنامه اما او افزود که “هیچ malfunctions.”

“ما همه گفتن به تلفن آن در” آقای Bagniewski گفت: با اشاره به خط حزب استفاده کرده است برای دهه ها به گزارش نتایج.

در عین حال این مسائل به نظر می رسد به دنبال گمانه زنی ها در Twitter, Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی سیستم عامل که برنامه هک شده بود یا این که آن را خطاب در راه است که به نفع یک نامزد خاصی.

“یکی از خطرات ناشی از معرفی برنامه های مثل این و فن آوری های جدید به طور کلی بیشتر به انتخابات است که مشکلات رخ می دهد به عنوان آنها به ناچار به انجام گفت:” مت فروغ, یک استاد علوم کامپیوتر و قانون در دانشگاه جورج تاون که مطالعات تامین امنیت انتخابات. او اضافه کرد که در حالی که این مشکلات می تواند مخرب و یا فقط مشکلات فنی آنها اضافه سوخت به حدس و گمان است که انتخابات امن نیست. “مردم ممکن است این را به عنوان شواهدی وجود دارد که کل سیستم تقلب و رای نمی در همه. و این غم انگیز ترین نتیجه است.”

سریع تشدید شایعات و سردرگمی در سراسر رسانه های اجتماعی نشان دهنده اولیه آزمون به صورت یک حزب دموکرات هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با اثرات دروغ در انتخابات به عنوان حزب وارد یک مرحله بحرانی از سال 2020 اولیه مسابقه. هر چند کمیته ملی حزب دموکرات اختصاص داده است که منابع و استخدام کارشناسان خارجی برای کمک به مبارزه با دروغ پیش از سال 2020 انتخابات چند انتخابات اخیر از جمله فرماندار کنتاکی مسابقه در ماه نوامبر قرار داده شده اند مخرب مبارزات.

قبل از آیووا قفقاز مقامات در D. N. C. و خارج از کارشناسان هر دو استناد دروغ به عنوان بزرگترین تهدید برای امنیت قفقاز. در ماه های منتهی به جلسه روز D. N. C. برگزار شد هفته ای دوبار دوره های آموزشی و جلسات با مقامات دولتی در مبارزه با دروغ. این هفته حزب ملی فرستاده متعدد مقامات امنیتی به آیووا برای نظارت بر تهدید.

روز دوشنبه دولت حزب عدالت و تاکید کرد که وجود خواهد داشت بدون تاخیر با نتایج به دلیل گزارش مشکلات با نرم افزار.

“I. D. P. حال کار با هر حوزه صندلی که می خواهید به استفاده از اختیاری نامزدها برنامه به مطمئن شوید که آنها با آن راحت” مندی مک کلور ارتباطات مدیر برای آیووا حزب دموکرات در بیانیه ای گفت:. “ما همیشه آگاه باشید که بسیاری از حوزه صندلی ترجیح می دهند به تماس در نتایج جستجو از طریق یک خط تلفن امن و سیستم در محل به طوری که آنها می توانید انجام دهید.”

اگر یک برنامه تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفت در سال 2016 قفقاز دولت حزب انتخاب یک فروشنده جدید و برنامه برای سال 2020 برای ارسال نتایج به صورت الکترونیکی. برای ماه شده است برگزاری فرد در جلسات آموزشی در سراسر کشور برای کمک به حوزه, صندلی راحتی با این برنامه است.

اما آیووا حزب دموکرات که دانستن برخی از آن حوزه و صندلی های در حال اجرا در انجمن مکان های سال بر اساس یک قلم و کاغذ سیستم باز نگه داشته دیگر خطوط گزارش دهی از جمله همان تلفن مبتنی بر خط تلفن که برای سال استفاده شده است. این حزب همچنین معرفی جدید اولویت سیستم کارت برای قفقاز است که ایجاد یک دنباله مقاله.

برنامه جدید طراحی شده برای بهبود سرعت و بهره وری از گزارش نتایج انتخابات و تست شده با اجرای قانون و مقامات امنیتی. اما جزئیات این برنامه از جمله این نوع از امنیت آن را با استفاده از آن ساختار اولیه و حتی نام آن بودند نزدیک برگزار شد راز دموکراتیک مقامات منجر به شایعات و سردرگمی بیش از, چگونه, کاملا, برنامه عمل.

“ایده داشتن یک برنامه — به خصوص یکی است که برای استفاده توسط هزاران نفر از مردم در یک رویداد عمومی — راز است که واقعا یک احمق ماموریت” آقای فروغ گفت.

جدی حمله آقای فروغ گفت: هیچ مشکل پیدا کردن یا شناسایی یک برنامه است که مستقر شده بودند به چنان بزرگ است. پنهان کاری وی افزود: تنها مانع امنیت سایبر کارشناسان و احزاب خارج است که می تواند کمک دموکراتیک توسط مقامات مورد نقد و نرم افزار و ارائه راهنمایی در مورد چگونه به آن را امن.

شک و تردید بیش از این برنامه در رسانه های اجتماعی شروع به سطح هفته گذشته گزارش های خبری نشان داد که این برنامه شده است با حوزه در سراسر آیووا. با کمی اطلاعات دیگر را در برخی از نامزدها هواداران شروع به گردش شایعات در Twitter, Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی به دروغ ادعا می کنند که برنامه نیرنگ به اجازه می دهد که حزب دموکرات به طور مخفیانه تقویت نامزد خود را از انتخاب.

توییتهایی این ادعا که نتایج حاصل از برخی مناطق و یا برای برخی نامزدها خواهد بود پاک شده از برنامه به سرعت به اشتراک گذاشته شده با وجود اینکه افشا و خنثی.

دموکراتیک مقامات تلاش برای مهار ویروسی دیگر ادعای تقلب انتخابات در آیووا قفقاز.

به طور گسترده ای مورد مناقشه جیر و تصویری توسط سازمان های غیر انتفاعی محافظه کار گروه قضایی سازمان دیده بان ادعا کرد که هشت, آیووا, شهرستان تا به حال بیشتر caucusgoers ثبت نام برای رای دادن از واقعی caucusgoers در مناطق خود. صدای جیر جیر و تصویری رد شد توسط پل کله ها, آیووا, وزیر امور خارجه که نوشته شده یک لینک به بخش-های-شهرستان ثبت نام رای دهندگان راهنمای.

“آنها در حال به روز رسانی ماهانه و آنلاین در دسترس برای همه برای دیدن” او در توییتر نوشت.

Facebook گفت: آن را نمی خواهد حذف و تصویری, اما اطلاق آن به واقعیت چکرز. نه توییتر و یوتیوب در پاسخ به یک درخواست برای نظر اما از دوشنبه شب تصویری در دسترس بود در هر سه سیستم عامل رسانه های اجتماعی و مشاهده شده است ده ها هزار بار.

رسانه های اجتماعی شرکت ها را تا حد زیادی گرفته شده این است که آنها تنها حذف محتوای است که تلاش می کند به سرکوب رای دهندگان از جمله با دادن یک تاریخ نادرست و یا محل سکونت برای رای دادن.

بر روی زمین در آیووا دولت حزب عدالت و با استفاده از توییتر و دیگر کانال های اجتماعی برای جلب توجه به پتانسیل دروغ و به درخواست عمومی برای کمک در شناسایی آن است.

“تذکر به مردمی که در جلسه روز: اگر شما هر گونه اطلاعات گمراه کننده می خواهیم در مورد آن می دانیم” کوین Geiken مدیر اجرایی آیووا حزب دموکراتیک در توییتر نوشت. “ایمیل [email protected] و یا پاسخ به این موضوع می کنیم و بررسی ASAP!”

نیک Corasaniti گزارش از Des Moines و Sheera فرنکل از سان فرانسیسکو.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de