ما کاری می خواستم برای شوهر 2002 مرگ دستگیر و در رم

1 / 3

ایتالیا آمریکا بازداشت

این عکس ارائه شده توسط ایتون شهرستان کلانتر و منتشر شده در مارس 17, 2109 نشان می دهد رابرت Carabello. ایتون شهرستان دادستان ها می گویند 35 ساله Caraballo کشته شد در شارلوت که در آن او زندگی می کردند و باقی مانده خود را داشت و در یک فلز foot locker شده است که مجموعه ای در آتش و در سمت چپ در یک منطقه پوشیده شده از درخت از Ottawa County است. پلیس در رم می گویند یک زن آمریکایی می خواستم در سال 2002 مرگ شوهرش بازداشت شده است در یک رم هتل. رم پلیس بورلی مک کالوم پس از بررسی در نشست هتل. هتل ها و ایتالیایی ها نیاز به ثبت نام مهمان در سیستم آنلاین متصل به پایگاه داده پلیس. یک سخنگوی پلیس گفت که پایگاه داده پرچم حکم بازداشت بین المللی برای مک کالوم بازداشت. مقامات ایالات متحده تا به حال شده به دنبال استرداد مک کالوم از پاکستان, که در آن او بود و اعتقاد بر این بود زندگی برای محاکمه در قتل شوهرش رابرت Caraballo. (ایتون شهرستان کلانتر بخش از طریق AP)

رم (AP) — یک زن آمریکایی می خواستم در سال 2002 مرگ همسرش که باقی مانده بودند به شدت سوخته آنها نیست شناسایی برای بیش از یک دهه دستگیر شد در رم پس از چند ملیتی, جستجو, پلیس گفت:.

رم پلیس بورلی مک کالوم, 59 شب پس از او و او پسر نوجوان بررسی می شود به یک رم هتل در شمال غربی حومه پایتخت ایتالیا. هتل ها و ایتالیایی ها نیاز به ثبت نام مهمان در سیستم آنلاین متصل به پایگاه داده پلیس.

این روند نشان داد که مک کالوم حال اینترپل حکم بازداشت او را در برابر پلیس در بیانیه ای گفت.

هتل Papillo که ویژگی های ایتالیایی و اتحادیه اروپا, پرچم واقع شده است در یک مرکز خرید در وصف ناپذیر منطقه مشرف رم اصلی حلقه جاده. کارکنان تایید او دستگیر شده بود وجود دارد.

مقامات ایالات متحده تا به حال شده به دنبال استرداد مک کالوم از پاکستان, که در آن او بود و اعتقاد بر این بود زندگی برای محاکمه در قتل شوهرش رابرت Caraballo. در سال 2002 او را مورد ضرب و شتم و خفه و بدن او ریخته و سوخته در زغال اخته پچ در غرب میشیگان.

در میشیگان در یتن شهرستان کلانتر دفتر گفت که آگاه از بازداشت اما تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

تماس به سفارت آمریکا در رم نیست بلافاصله جواب داد. پلیس گفت: مک کالوم برگزار می شد در رم Rebibbia زندان است.

Caraballo را به شدت سوخته باقی مانده بودند در یک سوخته footlocker در یک منطقه پوشیده شده از درخت در اتاوا شهرستان در روز پس از مرگ او. شناسایی قربانی ناشناخته باقی مانده تا ناشناس نکته در 2015 چراغ پلیس برای شناسایی باقی مانده است خود را به عنوان.

در سال های پس از قتل مک کالوم گزارش ملاقات یک مرد از پاکستان از طریق اینترنت نقل مکان کرد وجود دارد. رم پلیس گفت که او تا به حال فرار به پاکستان پس از یادگیری پلیس در دنباله.

اتهام قتل اعلام شد سال گذشته در برابر مک کالوم دختر Dineane Ducharme و winbeta از گرند رپیدز ، سه نفر نیز به اتهام توطئه و disinterment و قطع عضو از بدن است.

McMillan التماس کرد گناه را به قتل درجه دوم. او شده است انتظار می رود در مقابل شهادت دو نفر دیگر. Ducharme نیز در بازداشت هستند.

McMillan, یک دوست از Ducharme, محققان گفت که قتل برنامه ریزی شده بود و “اجرای آزمون” انجام شد قبل از قتل Caraballo Eaton شهرستان کلانتر کارآگاه جیمز ملتبی شهادت در جلسه سال گذشته است.

با توجه به لانسینگ, دولت, مجله ملتبی گفت: McMillan محققان گفت که مک کالوم تحت فشار قرار دادند Caraballo پایین پله های زیرزمین یک خانه و سپس او را ضرب و شتم با حداقل یک چکش در حمله به طوری باطل است که آن را تسلیم در Caraballo جمجمه. مک کالوم پیچیده شده در یک کیسه پلاستیکی در اطراف سر هنوز هم تنفس Caraballo, ملتبی شهادت دادند.

Ducharme که 21 بود در زمان قتل پلیس گفت که مادر خود را کشته Caraballo و که او کمک کرد تا از دور او ناپدری بدن با توجه به ملتبی.

ملتبی شهادت که یکی از بچه ها گفت: مک کالوم به او گفته بود او کشته Caraballo در دفاع از خود.

مدتی پس از قتل Ducharme و مادر خود نقل مکان کرد به پاسادنا تگزاس. مک کالوم پس از آن به پاکستان پس از یادگیری است که تحقیقات مربوط به قتل شد پیشرفت ملتبی گفت.

رم به پلیس گفت: مک کالوم را پسر نوجوان قرار داده شد در بازداشت توسط رم اجتماعی خدمات پس از مادر او را بازداشت.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار اد سفید کمک از دیترویت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>