ما زن جرقه اطلس چای جنگ با وحشیانه آنلاین دمشده اند وجود دارد بیشتر شدید اطلس مجسمه نیم تنه-یو پی اس بیش از یک دم مانند انقلاب آمریکا اما چند می شده اند کاملا به twee. حدود 250 سال پس از حزب چای بوستون, سفیر بریتانیا در واشنگتن و دلار در لندن در حال رفتن در آن بیش از چگونه به یک مناسب و معقول نوشیدنی داغ. و جمعه شب درگیری بود ریختن به سرزمین اصلی اروپا است.

مانند بسیاری از تنش دیپلماتیک standoffs آن آغاز شد و با یک اقدام تحریک آمیز عمدی. آمریکایی Infinite کاربر قصد به نام میشل از کارولینای شمالی ارسال شده یک ویدیو نشان میدهد که چگونه به آنچه او را توصیف به عنوان “چای داغ” که مستلزم مخلوط کردن شیر با پودر لیموناد, دارچین, میخک, قند و تنگ که معلوم می شود یک نوشابه.

به عنوان یک چاره اندیشی موقت او dunked یک آدمها و سپس قرار دادن همه چیز در مایکروویو. او پس از آن تلاش در “بریتیش چای” که آب سرد ، انگلیسی اینترنت خود را از دست داده ماربلز.

میشل از کارولینای شمالی است که در واقع زندگی در بریتانیا و ثابت کرده است که خودش را به یک بینهایت موثر وزش نسیم تا تاجر با دنبال یو پی اس از جمله دستور العمل او برای “بریتانیا تخم مرغ” – نپرس – سرعت انباشته 5m Infinite را دوست دارد. در همین حال بریتانیا توانایی قدرتمند در آن بالا اسب مورد elevenses لگد به دنده.

Phillip Schofield را کمی در این صبح است. Davina McCall توصیف آن به عنوان یک “دعوت به جنگ”. به ناچار خانم کارن Pierce, سفیر بریتانیا در واشنگتن – که دارای یک کارشناس بین المللی استراتژی و دیپلماسی از LSE خدمت در وزارت امور خارجه برای 39 سال است و یک رئیس جمهور سابق شورای امنیت سازمان ملل متحد – موظف شد در وزن.

او نوشته ویروسی تصویری از خود در روز دوشنبه توضیح داد که “انگلیس و آمریکا ارتباط تعریف شده توسط چای” یک مرجع برای حزب چای بوستون از 1773 که در نهایت منجر به ما استقلال است.

سپس در توییتر گفتگوی بورسی علاقه مندان به عنوان یک خطر ناک تشدید انداخت به سه شاخه نیروهای مسلح که در زمان آن را در نوبت به نشان دهد که چگونه برای ایجاد آنچه یک ملوان نیروی دریایی سلطنتی به نام “مناسب, انگلیسی, فنجان چای”.

کریستوفر هیچنز, اواخر, بزرگ اطلس نویسنده ای که منتشر 2011 قطعه bemoaning عدم امکان پیدا کردن یک مناسب و معقول دم در ما – “آن را کاملا مشترک به خدمت یک فنجان یا یک قابلمه آب و خاموش جوش با چای کیسه دروغ گفتن در مجاور بشقاب سرد” او داد بزنم – قطعا تایید شده اند. جنگ پیرس باید فرض بود.

اگر او محسوب بدون حیله گری از سفیر آمریکا در لندن وودی جانسون که به رسمیت شناخته شده و عدم امکان و موقعیت خود را در چای جلو و به سرعت منتقل شده و نیروهای خود را به یک کلاسیک انگلیسی, ضعف: قهوه.

“من قصد دارم برای ایجاد یک آمریکایی فنجان قهوه راه من آن را هر روز در پاسخ به سفیر پیرس کامل فنجان چای و دستورالعمل” او deadpanned اجازه می دهد خود را در کشور میزبان جمعی از اضطراب در مورد نه واقعا درک تفاوت بین یک کاپوچینو و یک تخت سفید به انجام کار خود را.


سفیر جانسون
(@USAmbUK)

کامل فنجان قهوه سفیر @KarenPierceUK https://t.co/oEbSJNE2qw pic.twitter.com/LfGE5w5Dc0

24 ژوئن 2020

او اقدام به ریختن یک بطری آب را در یک کتری چوب یک قاشق قهوه فوری در یک لیوان چلپ چلوپ در برخی از شیر و می گویند: “یک روز خوب”. اگر او سپس گفت: خود رسانه های اجتماعی دستیار که هیچ وقت نداشت که برای یک ثانیه را, او تا به حال برخی از کلر مرغ برای فروش, تاریخ ثبت نکرده تعامل.

جانسون مداخله به نظر می رسد که حیرت زده خود را همتای بریتانیایی به سکوت برای هم بودن. اما در حال حاضر ممکن است پرسش که آیا او تا به حال بزرگی مرتکب خطای راهبردی با ساخت آن را به صراحت آنچه مانند نگاه وحشتناک یک فنجان قهوه است. عصر روز چهارشنبه یک منبع در سفارت ایتالیا در خواست مشاهده روی ما تصویری پاسخ داد: “آنچه که او ساخته شده بود آمریکایی قهوه. و من استرس… آمریکایی قهوه.” در برنده شدن در یک جنگ به نظر می رسد که جانسون ممکن است سهوا آغاز دیگری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de