ما هشدار طالبان برای جلوگیری از حملات پس از خروج مقابله تماس برای 80 درصد کاهش به خشونتارتش ایالات متحده هشدار داده است که طالبان باید آن را جلوگیری از حملات در داخل افغانستان و نشان داد که آمریکا خروج نیروهای نظامی توافق امضا شده در ماه فوریه شامل یک تعهد رسمی برای هر دو طرف به قطع خشونت 80 درصد است.

قبلا راز آرایش نازل شد در توییتر از شکاف بین ارتش ایالات متحده سخنگوی Col سانی لگت و طالبان همتای Zabihullah مجاهد. می آید پس از یک کاهش شدید تشدید حملات شبه نظامیان پس از این توافق نامه مهر و موم شده بود.

در نادر باز نامه ای به داعش منتشر شده در توییتر لگت هشدار داد: “اگر خشونت را نمی توان کاهش می یابد — پس از آن وجود خواهد داشت پاسخ.”

طالبان تا به حال “خواسته برای وضوح” پس از بالا ما فرمانده در افغانستان ژنرال اسکات میلر به نام برای کاهش خشونت و هشدار داد که “اگر طالبان همچنان به حمله” آنها باید انتظار مقابله به مثل.

این شبه نظامیان نصب شده بیش از 4500 حملات در سراسر افغانستان در 45 روز پس از آنها امضا توافقنامه برای ما سربازان کاهش رویترز گزارش داد.

این که عمدتا در مناطق روستایی با مشخصات بالا خودکشی ماموریت هدف قرار دادن شهرها و یا نیروهای خارجی. اما به طور کلی حملات تا 70 درصد از مدت مشابه سال گذشته است. لگت گفت که شکست از نظر برداشت کرد.

“در طول این مذاکرات طولانی وجود دارد نوشته شده و صحبت کرده است. برخی از تعهدات در حال مشاهده در حالی که دیگران نمی,” او نوشت. “ما می دانیم کاهش خشونت علیه شهرستانها و در برابر نیروهای ائتلاف. اما ما صحبت از همه طرف کاهش خشونت تا حد 80 درصد به هموار کردن راه برای مذاکرات صلح.”

از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که این توافق صلح شامل راز ضمایم اما این اولین بار است که دولت آمریکا نیز از ارائه هر گونه جزئیات علنا از این سمت موافقت نامه.

80% شکل ممکن رسیده است که به این دلیل که طالبان همواره رد خواستار آتش بس نگران کننده آن می تواند آسیب خود را عملیاتی توانایی و روحیه جنگجویان خود را. اگر چهار در پنج حملات متوقف طالبان هنوز هم مبارزه اما افغانها متوجه سرعت کندتر از جنگ است.

این سخنگوی طالبان با حمله به ما بیانیه که با عنوان “بی معنی و تحریک آمیز” و گفت: این مسیر برای حل و فصل جنگ دراز در توافق نامه امضا شده در قطر در ماه فوریه است.

“ما متعهد به پایان دادن به ما افتخار خود و تعهدات” مجاهد گفت.

طالبان ادعا کرده اند حملات کاهش یافته است پس از امضای خروج معامله کرد و ما از شکستن تعهد خود را به تضمین آزادی از 5000 تن از زندانیان برگزار شده توسط مقامات افغانستان.

اضافه کردن به افغانستان مشکلات افزایش خشونت است همزمان با گسترش سریع coronavirus. چهار استان گزارش بیشترین تعداد از موارد نیز آنهایی که آمار بیشترین توسط طالبان خشونت در هفته های اخیر با توجه به گزارش رویترز.

نگرانی وجود دارد که این ویروس در حال حاضر ممکن است گسترده به خصوص پس از آزمون در کابل ظاهر شد و به نشان می دهد تقریبا یک سوم از افراد انتخاب شده به صورت تصادفی محاکمه آلوده شدند به گفته نیویورک تایمز خبرنگاران.

افغانستان تقسیم دولت است که به منظور آغاز مذاکرات سیاسی با طالبان به زودی به هموار کردن راه برای مذاکره و پایان دادن به جنگ. لگت هشدار داد که اگر سطح خشونت نه به پایین کسانی که صلح ممکن است هرگز آغاز خواهد شد.

“[ژنرال میلر] مصرانه از شما درخواست به رسمیت شناختن است که اگر همه نظامی طرف عمل نمی کند در حال حاضر برای کاهش خشونت,” او نوشت: “چرخه خشونت ادامه خواهد داد به کاهش تنش ها و جلوگیری از آغاز روند سیاسی است.”

وزیر امور خارجه آمریکا مایک Pompeo بود که در دوحه به امضای مراسم به نظر می رسید محتاط تر در ارزیابی خود از طالبان رفتار آینده است.

“این توافق نامه به معنی هیچ چیز – و امروز احساسات خوب را نمی خواهد آخرین – اگر ما همین حالا اقدام بتن در تعهدات اعلام شده و وعده های داده شده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>