ما با استفاده از coronavirus را به چالش چین حزب کمونیست گرفتن در قدرتافزایش ردیف بین واشنگتن و پکن بیش از سرزنش coronavirus همه گیر است که به سرعت تبدیل شدن به یک نبرد بیش از حزب کمونیست چین را مشروعیت بالا بردن سهام در حال حاضر مملو ارتباط است.

در castigating پکن برای شکست آن برای جلوگیری از شیوع ارشد تهمت مقامات دولت رفته اند از راه خود را برای به تصویر کشیدن بحران به عنوان یک کشنده تصویر خطری که از حزب کمونیست حکومت به شمار مردم چین و جهان فراتر از آن.

در یک سخنرانی در صبح روز دوشنبه در روان ماندارین معاون مشاور امنیت ملی متی Pottinger هشدار داد پکن که تلاش خود را برای سرکوب داخلی انتقاد بودند محکوم به معکوس.

“هنگامی که اعمال کوچک از شجاعت هستند مهر توسط دولت های بزرگ اعمال شجاعت دنبال” Pottinger گفت: در اظهارات تحویل داده شده توسط تصویری به دانشگاه ویرجینیا وبینار به مناسبت چین ممکن است چهارم جنبش دانشجویی-رهبری قیام مردمی در پی جنگ جهانی اول.

“به نظر من این قابل توجه ترین گفتار ما تا کنون دیده ام از هر کسی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت:” بانی Glaser, مدیر چین قدرت پروژه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

“اگر شما یک عضو حزب کمونیست چین ممکن است شما به عنوان خوانده شده [نیایش مارس چهارم جنبش] به عنوان تشویق مردم برای به چالش کشیدن برخی از قطعات موجود خود نظام سیاسی. آن را کاملا می گویند سرنگونی رهبران خود را, اما آن را قطعا تشویق افزایش توده ها باید ما می گویند.”

نشانه هایی وجود دارد که پکن حاکمان در گیر و رهبری ایالات متحده در پاسخ به آن یک چالش مستقیم به این حزب ، یک گزارش داخلی تولید شده توسط وزارت امنیت ذکر شده توسط رویترز روز دوشنبه هشدار داد که چین باید آماده برای بدترین سناریو از رویارویی مسلحانه.

وجود پتانسیل flashpoints که در آن دو هسته ای با قدرت های صورت خاموش. یکی در دریای چین جنوبی که در آن نیروی دریایی ایالات متحده انجام آزادی ناوبری گشت – اخیرا با یک ناوشکن در هفته گذشته – به چالش چین ادعای ارضی به زنجیره ای از جزایر و صخره های.

در اوج این بیماری همه گیر چین نیز به مراتب تهاجمی تر در تست هوایی و دریایی در دفاع از تایوان. ما حفظ سیاست “ابهام استراتژیک” بیش از این که آیا آن را به تایوان دفاع اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت داخلی و فشار خارجی به تشدید است که موضع.

هم واشنگتن و پکن شده است مراقب باشید که فشار نظامی brinksmanship بیش از حد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود میل و تحسین برای چین بوده است وزنه تعادل به چین hawks در دولت او مانند Pottinger (سابق پکن-بر اساس روزنامه نگار که بنا به گزارش led فشار برای مقامات ایالات متحده به اصرار اصطلاح “ووهان ویروس”) و وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo.

اما به عنوان تهمت روش های ریاست جمهوری خود را با تاخیر و هرج و مرج در پاسخ به همه گیری تحت بررسی است که تعدیل نفوذ به نظر می رسد به احتمال زیاد به افول است.

Pompeo تا کنون منجر به اتهام علیه چین این ادعا در روز یکشنبه بود که “شواهد زیادی” که Sars-CoV-2 ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه. شواهد شده است ارائه شده و بسیاری از کارشناسان می گویند این بیماری به احتمال زیاد تکامل از تعامل بین انسان و حیوانات.

شکی نیست که سرکوب توسط مقامات هشدار زود هنگام از ووهان در مورد خطر و تاخیر در پکن در پاسخ به معنای یک فرصت برای جلوگیری از شیوع بیماری از دست داده بود. خودداری چین به اشتراک گذاری نمونه ها و به همکاری با سازمان بهداشت جهانی محققان به کمک های بین المللی بی اعتمادی.

US department of homeland security intelligence ارزیابی به نقل از آسوشیتد پرس گفته است که دولت چین تا به حال ایفا کردن خطر این ویروس به طوری که آن می تواند ساخت تا خود را در انبارهای تجهیزات پزشکی. پکن را رد کرده است خودداری از هر گونه اطلاعات اما این گزارش ها به احتمال زیاد به سوخت ضد چین واکنش در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علیه چین در ماه های آینده خواهد بود و هم اقتصادی و دیپلماتیک. رئیس جمهور گفت: او در نظر اقدامات تنبیهی بنا به گزارش کاوش که آیا ما ممکن است سو چین و یا لغو برخی از بدهی های خود را به چین به عنوان غرامت.

مقامات ایالات متحده هستند در ضمن در حال توسعه یک طرح برای تغییر تولید و زنجیره تامین مورد استفاده توسط شرکت های آمریکایی در خارج از چین ارائه مشوق به حرکت به دوستانه سازمان ملل در “رفاه اقتصادی شبکه” که از قضا شبیه Trans-Pacific Partnership که تهمت انصراف ما از در ماه اول ریاست جمهوری خود.

در جبهه دیپلماتیک و نیز تمرکز توجه جهانی بر مجرمیت ما هل دادن به ارتقاء تایوان وضعیت در جهان مرحله ابتدا با یک کمپین به تایپه دولت دعوت به مجمع بهداشت جهانی (بدن حاکم است) در اواخر این ماه. که آناتما به پکن که به تصویر می کشد تایوان به عنوان یک تبادل نظر گردید.

“وجود دارد بیشتر از یک نگرانی در بالا در پکن که چه شده است پارانوئید در مورد برای مدت زمان طولانی واقعا در حال حاضر به آینده به تصویب است که آمریکا و کشورهای دیگر نمی خواهید این حزب به حکومت چین گفت:” اسحاق سنگ ماهی, عضو ارشد جامعه آسیا مرکز در ایالات متحده و چین روابط.

ماهی گفت که جنگ سرد دوران سیاست فشار برای صلح تکامل به دور از حزب کمونیست قانون شد و در حال حاضر “بازگشت به مد”.

“وجود دارد یک رشد آگاهی در DC که حزب کمونیست چین نیست و در خدمت امریکا علاقه که آن را در خدمت منافع بسیاری از مردم در چین وجود دارد و به بحث در مورد آنچه که ما باید انجام دهید که در مورد” او گفت:.

بسیار بستگی دارد در حال حاضر در مورد چگونه به طور جدی یازدهم طول می کشد که چالش و چگونه او پاسخ می دهد. Glaser گفته شده است وجود دارد شواهدی وجود دارد که پکن به دنبال tamp پایین نظامی ناسیونالیسم بر تازه مسلمانان از تایوان. اما ماهی استدلال می کند که حساب دیفرانسیل و انتگرال می تواند تغییر به عنوان فشار را افزایش می دهد.

“اگر چین یا دیگر اعضای حزب احساس مانند آنها رو تهدید وجودی در نظر مشروعیت در داخل کشور رفتن به جنگ با تایوان می تواند یک استراتژی صدا برای آنها در راه است که بسیاری از افتضاح اثرات در سطح جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>