ما مصرانه از متحدان برای حفظ سازمان ملل متحد تحریم فروش اسلحه به ایران

آمریکا تلاش برای از بین بردن وگو با reimpose تحریم ها و گسترش سازمان ملل متحد تحریم فروش اسلحه به ایران خطرات یک “نسل شکست علت multilateralism و حقوق بین الملل” وزیر خارجه ایران گفته است که شورای امنیت سازمان ملل.

سفیر روسیه در سازمان ملل متحد همچنین گفت: آخرین ما حرکت برای منزوی کردن تهران بود و “قرار دادن آن زانو به گردن مردم ایران”. واسیلی Nebenzia توصیف سیاست به عنوان “حداکثر خفگی سیاست” و گفت: هدف این بود که ایران قربانی برای غیر قابل کنترل تنش در خاورمیانه است.

جواد ظریف صحبت شد در روز سه شنبه پس از وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo خواست سه اروپایی امضا کنندگان به ایران برای جلوگیری از برنامه ریزی شده لغو تحریم تسلیحاتی در ماه اکتبر. جدول زمانی در 2015 هسته ای شناخته شده به عنوان طرح جامع اقدام مشترک را فراهم می کند برای پایان دادن به تحریم متعارف فروش اسلحه در ماه اکتبر.

لغو ممنوعیت Pompeo گفت: شورای امنیت سازمان ملل که منجر ایران برای ارسال سلاح های پیشرفته تر به متحدان منطقه ای مانند فلسطین نظامی جنبش حماس و حزب الله لبنان.

“ایران برگزار خواهد شد شمشیر از Damocles بیش ثبات اقتصادی خاورمیانه به خطر انداختن کشورها مانند روسیه و چین که با تکیه بر ثبات قیمت انرژی” او گفت:.

شورای امنیت در جلسه علنی پرده برداری از یک گزارش که موشک های کروز و هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده در حملات سال گذشته در عربستان سعودی – از جمله در بقيق, بزرگترین مرکز پردازش نفت – شامل مواد تبار ایرانی.

“ایران در حال حاضر به نقض تحریم تسلیحاتی حتی قبل از تاریخ انقضا آن. تصور کنید اگر ایران فعالیت بودند تحریم – مجاز – توسط این گروه اگر این محدودیت ها برداشته” Pompeo گفت.

E3 گرفتار در معضل دانستن است که گسترش تحریم تسلیحاتی مسلما در نقض این قرارداد اما مضطرب ایران است نه پاداش های پی در پی نقض این توافق حتی اگر بسیاری از این نقض آمده در پاسخ به 2018 با ما خروج از معامله و تحریم.

بریتانیا کاردار, Jonathan Adams گفت: شورای: “اعتقاد ما این است که برنامه ریزی بلند کردن اسلحه محدودیت در ایران در ماه اکتبر خواهد پیامدهای عمده ای برای امنیت منطقه ای و ثبات است. ما متعهد به همکاری با JCPoA همکاران و اعضای شورای امنیت برای رسیدگی به این نگرانی ها. E3 وزیران خارجه اعلام کرده اند که یک طرفه تلاش به ماشه تحریم های سازمان ملل snapback خواهد بود ناسازگار با زمان ما تلاش برای حفظ JCPoA.”

آدامز با اشاره به دخالت ایران در بی پروا بقيق حمله را رد کرد و ادعا می کند که ایران به فضا راه اندازی سیستم برای غیر نظامی اهداف است.

فرانسه و آلمان نیز ابراز نگرانی در مورد لغو تحریم تسلیحاتی اما دیپلمات ها به دنبال یک فرمول است که ممکن است حداقل آنها را خرید زمان برای دیدن اگر جو بایدن برنده نوامبر انتخابات ریاست جمهوری باز کردن این امکان را از ما دوباره رسیدگی کند.

ظریف هشدار داد لغو تحریم انتگرال بود به سختی به دست معامله اضافه کردن ایرانی پاسخ در صورتی که این رد خواهد شد شرکت.

او نه تکرار یک تهدید به خروج از هسته ای و پیمان عدم اشاعه. پس حداقل دو دائم شورای امنیت و اعضای روسیه و چین گفت: آنها را در مخالفت با گسترش تحریم تسلیحاتی ایالات متحده دیپلماتیک گزینه های محدود هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net