میزان بیکاری در آمریکا موج به 14.7 درصد به عنوان رکورد 20m آمریکایی ها از دست دادن شغل در ماه آوریلبیش از 20 میلیون نفر در آمریکا شغل خود را از دست در مارس و نرخ بیکاری بیش از سه برابر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس توقیف اقتصاد جهانی باعث یک بحران مالی نهان پس از رکود بزرگ.

وزارت کار جمعه اعلام کرد که ما نرخ بیکاری به 14.7% فقط از 4.4 درصد در ماه مارس و نزدیک 50 سال اخیر از 3.5% در ماه فوریه قبل از ما بود ضربه توسط ویروس.

یک دهه ارزش سود کار خود را در حال حاضر شده است از بین برود در کمتر از دو ماه. آخرین شغل زیان بدترین شکل ماهانه در ضبط. قبلی اوج بیکاری بود 10.8 درصد در سال 1982 و بزرگترین ماهانه از دست دادن شغل و نزدیک به 2متر در آمد و در سپتامبر سال 1945 در پایان جنگ جهانی دوم زمانی که کشور demobilizing. آوریل زیان کار نیز به راحتی تحت الشعاع این 800,000 مشاغل از دست رفته در مارس 2009 ارتفاع از آخرین رکود است.

این کار ضرر و زیان جاروب در سراسر اقتصاد ضربه تمام صنایع. اوقات فراغت و مهمان نوازی از دست 7.7 m شغل به عنوان بخش ضربه سخت بود قرنطینه اقدامات است. اما 2.5 m شغل نیز از دست داده در آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و درمانی که در آن دندانپزشک دفاتر ریختن 503,000 مردم است. خرده فروشی از دست 2.1 m شغل و تولید و اشتغال کاهش 1.3 m.

بیکاری برای آمریکایی های آفریقایی تبار افزایش یافت و از 6.7 درصد در ماه گذشته به 16.7% پاک کردن تمام دستاوردهای ساخته شده پس از آخرین رکود است. برای سفید آمریکایی بیکاری نیز به شدت افزایش یافت از 4 درصد به 14.2%. برخی از 22.4 میلیون نفر کاهش یافته و از نیروی کار در طول ماه – معنی آنها را متوقف و به دنبال کار.

این نرخ مشارکت نیروی کار – که اندازه گیری درصد از جمعیت مشغول به کار و یا به دنبال کار – کاهش 2.5 درصد بیش از ماه به 60.2 درصد پایین ترین میزان از ژانویه سال 1973.

“این واقعا ذهن دمیدن اعداد” گفت: Jason Reed, استاد امور مالی در دانشگاه نوتردام را مندوزا کالج بازرگانی. “ما چیزی دیده نمی خواهم این پس از رکود بزرگ.”

نرخ بیکاری گراف

این ارقام احتمالا undercount تاثیر واقعی از شیوع بیماری به عنوان دولت بیکاری دفاتر غرق شده اند و میلیون ها نفر هنوز به نفع خود ادعا پذیرفته شده است.

“وضعیت اشتغال گزارش را تایید آنچه که ما در حال حاضر می دانیم در مورد اقتصاد است. بدون در نظر گرفتن رسمی شماره, ما می دانیم که یک پنجم کارگران در زمینه بیمه بیکاری. این سرسام آور است” گفت: نی.

مقیاس بحران غرق حالت بیکاری سیستم. روز جمعه گزارش شرح زیر است این خبر در روز پنج شنبه که یکی دیگر از 3.2 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. تعداد براده کاهش پیدا کرد بر اساس این هفته اما همچنان در طول تاریخ در سطح بالا. بیش از 33 میلیون نفر ثبت ادعاهای خود در هفت هفته گذشته.

ایالت از جمله کالیفرنیا اوهایو و واشنگتن در هفته به دور از در حال اجرا خارج از بودجه به پرداخت ادعا می کند.

واشنگتن گفت: آن را تایید ایوان ور را از مزایای بیکاری در 27 مارس, اما هفت سال بعد او هنوز دریافت نکرده پرداخت. در ضمن صورتحساب ها ستون برای کارت اعتباری خود را, بهداشت و درمان و ماشین پرداخت.

“این را شامل نمی شود و فقط با پرداخت به زندگی” سچیرلینگ, 34, گفت:. “من نمی تواند پرداخت هزینه برای من شیر یا گاز به اطراف. من نوع یخ زده.”

$1,200 محرک اقتصادی دولت بررسی و فورا به پرداخت صورتحساب و کارفرمای سابق خود نمی دانم زمانی که آنها قادر خواهد بود به استخدام افراد عقب. “هیچ چیز وجود دارد من می توانم من فقط نشسته به آرامی در حال اجرا از پول نقد” ور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de