میزان بیکاری در آمریکا افزایش 6.6 m در یک هفته به عنوان coronavirus طول می کشد عوارض خود رابیش از 6.6 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست هفته گذشته با 16 میلیون شغل از بین رفته در سه هفته گذشته به عنوان coronavirus همه گیر آورده که اقتصاد ایالات متحده به وقفه.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در زمینه مزایای بیکاری دوباره هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه تایید کرد که خاموش شدن ناگهانی در سراسر ایالات متحده به رهبری کارفرمایان برای اخراج کارگران در تقریبا در هر گوشه ای از بازار است. اقتصاددانان انتظار داشتند 5.25 میلیون آمریکایی به فایل برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به 4 مارس.

در دو هفته گذشته از خاموش شدن ناگهانی هزینه نزدیک به 10 میلیون نفر شغل خود را. اخراج آغاز شده است که در رستوران و اوقات فراغت صنایع در حال حاضر شامل ساخت و ساز و حتی بهداشت و درمان. زیان کار در حال افزایش است که هر دولت و اقتصاددانان پیش بینی نرخ بیکاری به زودی به 15 ٪ و یا بالاتر از سطح نهان از قبل از جنگ جهانی دوم است.

بزرگترین افزایش در کالیفرنیا (تا 871,992), نیویورک (تا 286,596), میشیگان (تا 176,329) و فلوریدا (تا 154,171).

آخرین عکس از ویرانی اقتصادی ساخته شده توسط Covid-19 آمد به عنوان ویروس خود را ادامه داد و گسترش آن. بیش از 86,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان و آمریکا بیش از 432,000 تایید موارد بیشتر از هر ملت است.

اما در حالی که این تعداد در حال استارک اقتصاددانان هشدار داد که خیلی زود به آنچه که در دراز مدت تاثیر Covid-19 خواهد بود در اقتصاد است.

“این آمار و ارقام را منعکس نمی کند کمبود تقاضا” گفت: دین بیکر استاد مدعو و اقتصاددان ارشد در دانشگاه یوتا. در طول رکود اقتصادی در سال 2008 بیکاری نزدیک به 10 درصد است.

“بود که در کنترل ما است. این به معنای واقعی کلمه در کنترل ما گفت:” بیکر. “ما عمدا خاموش کردن اقتصاد است.”

تیز bounceback ممکن است اما بستگی دارد اقدام دولت و منسجم طرح با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد است.

هفتگی مدعیان بیکاری گراف

در ضمن احتمالا وجود خواهد داشت بیشتر سنبله های تیز در تعداد مدعیان بیکاری در هفته پیش رو است. بیکاری دفاتر شده اند قادر به مقابله با این حجم عظیم از ادعاهای ساخته شده در هفته های اخیر با گسترده گزارش از وب سایت های توفنده و خطوط تلفن فروپاشی تحت وزن خود را از تماس. کسانی که تاخیر را از طریق فیلتر به آمار و ارقام در هفته های آینده.

فلوریدا و تگزاس که حساب برای 15% از کشور اشتغال تنها به دید غیر ضروری کسب و کار در اواسط هفته گذشته پس از افزایش در ادعا می کند در این کشورها است که به احتمال زیاد نشان می دهد تا در گزارش بعدی. متحده نقل مکان کرد برای تمدید مزایای بیکاری به فرفره کارگران شاغل بارگذاری, بلند کردن اجسام و دیگران, اما نه همه آنها هنوز قادر به ادعا می کند. دیگران را انتخاب کرده اند برای جلوگیری از کار به دلایل بهداشتی و در عین حال از درخواست برای مزایای.

اریک اندرسون, 63, یک فروشگاه مواد غذایی کارگر در توت فلوریدا به تازگی شغل خود را ترک چرا که او در معرض خطر coronavirus دسته به دلیل سن و دیابت است. اندرسون گفت که او احساس مضطرب در مورد جمعیت در فروشگاه مواد غذایی. فلوریدا فرماندار ران DeSantis خودداری از صدور اقامت در خانه سفارش تا 1 آوریل است. اندرسون به تازگی در زمان دو هفته مرخصی بدون حقوق و احتمال گسترش آن را از طریق این بیماری همه گیر.

“هیچ کس ماندن در منزل و بنابراین من تا به حال گفت:” اندرسون. “من نمی پرداخت می شود اما همانطور که گفتم من مدیر من می خواهم و نه شکست از مرده است. مردم در منطقه بودند ‘کسب و کار به عنوان معمول’.

“چه به من, خانواده, سالمندان, نوزادان, زنان باردار, همه در آمد خرید. من از طریق این جمعه گذشته بیشتر و بیشتر تاکید کرد و وقتی که من رفت و در آخرین شنبه هر ثبت نام باز بود مردم صف خود را بررسی کنید استراحتی کامل راهروی کامل و تصمیم گرفتم به اندازه کافی.”

روز چهارشنبه فدرال رزرو گفت: این انتظار اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی در این سال و بازیابی نیست تا سال آینده در بدترین سناریو مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>