ما نرخ بیکاری بازدید 14.7 درصد به بیش از 20.5 میلیون از دست دادن شغل


اخبار: ما نرخ بیکاری بازدید 14.7% – بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ – که بیش از 20.5 میلیون نفر در سراسر کشور رنج می برند از دست دادن شغل در میان COVID-19

ایالات متحده نرخ بیکاری سر به فلک کشید به 14.7 درصد در ماه آوریل – بالاترین نرخ از سال 1930 رکود بزرگ – که بیش از 20.5 میلیون آمریکایی رنج می برند از دست دادن شغل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

وزارت کار ماهانه اشتغال آمار و ارقام منتشر شده در روز جمعه در حال استارک شواهدی از آسیب coronavirus انجام داده به یک شرکت-خرد اقتصاد است.

این کار ضرر و زیان را به هم ریخت پس از جنگ جهانی دوم رکورد از 10.8 درصد لمس در نوامبر سال 1982 است.

آخرین آمار و ارقام نیست حساب برای بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست در مارس اما به نظر نمی آید برای یکی دیگر از جمله میلیون ها نفر از کارگران شده اند که furloughed در طول بیماری همه گیر.

The US unemployment rate has skyrocketed to 14.7 percent in April - the highest rate since the 1930s Great Depression - as more than 20.5 million Americans suffer job losses amid the coronavirus pandemic

ایالات متحده نرخ بیکاری سر به فلک کشید به 14.7 درصد در ماه آوریل – بالاترین نرخ از سال 1930 رکود بزرگ – که بیش از 20.5 میلیون آمریکایی رنج می برند از دست دادن شغل در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

داده ها به صورت مارس تجدید نظر شده بود به نمایش 870,000 شغل از دست داده و به جای 701,000 همانطور که قبلا گزارش با نرخ بیکاری پریدن به 4.4 درصد از 50 سال اخیر از 3.5 درصد است.

این رقم اما نه حساب برای میلیون ها شغل از دست رفته در دو هفته آخر ماه مارس زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس متحده مجبور به تعطیل.

آخرین 14.7 درصد رقم می آید یک روز پس از وزارت کار ایالات متحده گزارش به صورت هفتگی بیکاری ادعا نشان داد حدود 3.2 میلیون گذاشته و کارگران اعمال می شود برای کمک در این هفته پایان مارس 2.

حداقل 33.5 میلیون نفر در حال حاضر در زمینه بیکاری کمک در هفت هفته پس از coronavirus شروع وادار کردن میلیون ها نفر از شرکت های نزدیک به خود را درب آوردن اقتصاد ایالات متحده به نزدیکی متوقف.

آخرین هفتگی ادعا می کند داده ها هیچ تاثیری بر دولت آوریل شغل گزارش به دلیل آن می افتد خارج از دوره که در طی آن دولت مورد بررسی موسسات و خانواده ها به صورت گزارش ماهانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>