میزان بیکاری در آمریکا کاهش به 13.3 درصد به عنوان اقتصاد بازیابی 2.5 m شغل در ماه مهCovid-19 ویرانگر حمله به اقتصاد آمریکا کاسته مه به عنوان نرخ بیکاری نیز با کاهش به 13.3 درصد و ایالات متحده به دست آورد 2.5 m شغل.

خبر تعجب به دنبال از دست دادن 20m شغل در ماه آوریل زمانی که بیکاری آمار 14.7%. اقتصاددانان تا به حال شده است در انتظار یک افزایش عنوان بالا به عنوان 20٪. بازارهای سهام در آمریکا و اروپا به شدت افزایش یافت در اخبار به عنوان سرمایه گذاران در بهبود سریع.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را جشن گرفتند این خبر در یک کنفرانس مطبوعاتی ادعا را اثبات شد که اقتصاد ایالات متحده بود و در جاده به بازیابی. “این بهتر است از یک V” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شکل این کشور بهبود منحنی. “این است که یک کشتی موشک.”

نرخ بیکاری باقی مانده است هنوز هم در طول تاریخ بالا از فقط 3.5% در ماه فوریه است. یک دهه ارزش سود ساخته شده در بازار کار پس از آخرین رکود اقتصادی شده اند پاک شده و فقط در سه ماه.

ماهانه نرخ بیکاری گراف

تمام 50 ایالت در حال حاضر شروع به کاهش قرنطینه محدودیت و با سرعت از این بی سابقه ای را شناسایی کرده است در حال حاضر کاهش یافته که برخی از آنها بازگشت به کار – اما ابهامات باقی می ماند. برخی از 1.2 m شغل به دست آورده بودند در اوقات فراغت و مهمان نوازی بیش از ماه پس از زیان های بزرگ در ماه های مارس و آوریل است.

هفتگی مدعیان بیکاری کاهش یافت از ترسناک اوج 6.6 m در مارس به رقم 1.9 m, هفته گذشته اما, Jason نی استاد امور مالی در دانشگاه نوتردام را مندوزا کالج بازرگانی گفت: تعداد آنها هنوز هم بزرگ است.

او نگرانی امریکا است که در حال حاضر شاهد یک تغییر از موقت به دائم اخراج.

ما همه گیر در ابتدا آمار اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی سخت ترین در حال حاضر آسیب گسترش بیشتر کشورهای در حال اجرا از پول نقد و شرکت های در حال سوختن از طریق محرک چک.

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

واقعا شغل گزارش. بزرگ رفتن رئیس جمهور تهمت (شوخی اما واقعی)!

5 ژوئن 2020

“دیگر این رود بزرگتر شانس دائم عواقب گفت:” نی. بدون کمک های بیشتر از واشنگتن او پیش بینی کرد دولت های محلی و کسب و کار را به ایجاد برخی از “بسیار ناراحت کننده تصمیم گیری”.

تیتر آمار و ارقام نشان نمی دهد تصویر کامل. گسترده تر اندازه گیری از بیکاری که تعداد کارگران که داده اند تا به دنبال کار و کارگران پاره وقت که به دنبال اشتغال تمام وقت رنگ حتی bleaker تصویر از این وضعیت است. اندازه گیری شناخته شده به عنوان U6 – 7 ٪ در ماه فوریه قبل از همه گیر ضربه زدن به ما است. ماه گذشته این بود 21.2%.
A man walks through an empty parking of a Macy’s store in Camp Springs, Maryland. The true scale of Covid-19’s impact on the US economy is yet to be determined.

Maria Elvira Gonzalez کرده مک دونالد در شیکاگو برای 19 سال است. او مشغول به کار بود 32 ساعت هر دو هفته قبل از همه گیر اما از دست همه ساعت در رستوران در ماه مارس است. رستوران در حال حاضر باز دوباره به صورت محدود اما Gonzalez هنوز به توان با توجه به هر نشانه ای که او را در هر کار است.

او گفت که او مطمئن نیستید که آیا او می تواند ادعا مزایای بیکاری بود و با تکیه بر دختر و سازمان های خیریه محلی. “از آن شده است بسیار دشوار است به پایان می رسد دیدار,” او گفت:. “صورت حساب پرداخت نشده است. من احساس تحقیر و نادیده گرفته شود.”

Gonzalez, 58 معتقد است او منتقل شده است برای کارگران جوان و می بیند چند فرصت برای خودش در شغل فعلی بازار است. “بسیاری از مکان های بسته و هزاران و هزاران نفر بیکار هستند,” او گفت:. او گفت: وضعیت اقتصادی بود “بدترین من تا کنون مواجه اند”.

ویلیام راجرز سابق اقتصاددان ارشد در وزارت کار ایالات متحده شده است به تماشای گزارش اشتغال برای 20 سال است. “حجم خالص اندازه و سرعت از دست دادن چیزی است که من هرگز قبل از دیده می شود,” او گفت:. وی با اشاره به اینکه در آن زمان ما 16 ماه برای رسیدن به اوج از 10 درصد بیکاری در آخرین رکود است.

راجرز امیدوار است بازار کار می تواند شروع دوره نقاهت در ماه های آینده, اما گفت که او نگران فقدان عمل سیاسی می تواند منجر به زیان های عمیق تر. خیلی از $1.6 tn در فدرال کمک های امضا شده توسط کنگره به سرسخت زخم به اقتصاد از Covid-19 شده است با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل داده های دولت و برآورد توسط کمیته مسئول بودجه فدرال مرکب غیر انتفاعی ،

راجرز همچنین در مورد کسب و کار بیشتر تعطیلی زیر ممکن است تازه شیوع کروناویروس به عنوان متحده بازگشایی و درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید رفت و برگشت در سراسر ایالات متحده.

راجرز یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه راتگرز گفت: تحقیقات نشان می دهد مهم ترین آماری عامل است که در آن کشورهای بازگشایی سریع ترین تا کنون شده است سیاسی و نه اپیدمیولوژیک. او بیشتر همدردی با معترضان. “این یکی دیگر از do-or-die انتخاب است. اگر شما نمی, اعتراض شما بیشتر از آنچه اتفاق افتاده است به آقای فلوید,” او گفت:.

یکی دیگر از $3tn بسته کمک های پیشنهاد شده توسط دموکرات ها در حال حاضر مورد بحث در کنگره است اما جلسه مخالفت سناتور جمهوریخواه.

با هیچ فوری نشانه ای از یک واکسن طول coronavirus رکود اقتصادی و افزایش نرخ بیکاری است که سخت به درک. این دفتر بودجه کنگره به تازگی برآورد تاثیر آن می تواند یک دهه به باز کردن از پیچ.

در فلوریدا, Jeanie بیلی است که امید است هر چه زودتر. بیلی زمینه برای مزایای بیکاری در ماه مارس پس از شکوه تورهای او تمپا مبتنی بر کسب و کار سفر محو شد با این بیماری همه گیر. فلوریدا بیکاری سیستم همه اما سقوط در زیر حجم برنامه و underfunding در سطح دولت است. آن زمان 10 هفته برای او به دریافت اولین پرداخت.

“این یک کابوس کل گفت:” بیلی که متکی به خانواده و پس انداز برای به دست آوردن. بیلی 50 می بیند هیچ راه حل کوتاه مدت به بیکاری و مسائل مربوط به گردشگری وابسته به فلوریدا.

بسیاری از مشتریان او هستند و افراد مسن و او گفت: چند بودند در حال حاضر در خلق و خوی تعطیلات. “من شخصا بیش از حد احساس کمی leery در مورد بیرون رفتن و انجام بیش از حد” او گفت:. “در واقع آن را به مدت شش ماه و شاید یک سال به عقب بر گردیم به حالت عادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>