ما سفر خطر ابتلا به چین مطرح شده به 2 در پی coronavirus تهدید


وزارت امور خارجه افزایش سفر مشورتی در سطح چین بیش از coronavirus اصرار آمریکایی ها برای ‘بازنگری’ در بازدید از این کشور – به عنوان ما آماده برای تخلیه دیپلمات ها و شهروندان از وقوع زمین صفر در ووهان

 • وزارت امور خارجه مطرح شده در این سفر مشورتی از سطح 2 – ورزش افزایش اقدامات احتیاطی’ به ‘سطح 3 – تجدید نظر در سفر’ روز دوشنبه
 • یک سطح 4 – آیا سفر’ مشورتی صادر شد برای ووهان – چین شهر که در آن شیوع سرچشمه – در هفته گذشته و باقی مانده است در اثر
 • ارتقاء آمد به عنوان ما آماده به تخلیه آمریکایی ها از ووهان
 • یک پرواز چارتر از ووهان به سان فرانسیسکو است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه
 • مقامات هشدار داده وجود دارد این است که فضای کمی در پرواز به صورت خصوصی شهروندان آمریکایی در علاوه بر این به کارمندان کنسولگری آمریکا در ووهان
 • این هواپیما یک بوئینگ 737 جت است که می تواند حمل 230 نفر
 • کنسولگری شروع رسیدن به همه آمریکایی ها از ثبت نام به عنوان زندگی در ووهان – حدود 1,000 – در هفته گذشته به آنها ارائه یک صندلی
 • وزارت امور خارجه گفت: “اولویت داده خواهد شد و به افراد در معرض خطر بیشتری از coronavirus’
 • پس از ورود آمریکا به مسافران در حال انتظار به قرنطینه شود و به نمایش در آمد
 • Coronavirus است بیمار بیش از 2900 نفر در حداقل 10 کشور
 • هفت مورد تایید در آمریکا, آمریکای شمالی – دو در کانادا و پنج در ایالات متحده
 • مرگ و میر در چین صعود به 81 روز دوشنبه
 • دولت چین در حال ارسال تشویقها به ووهان, که در آن شیوع سرچشمه در اواخر ماه گذشته

وزارت امور خارجه ایالات متحده مطرح شده در این سفر مشورتی سطح برای همه از چین با توجه به سرعت در حال گسترش coronavirus.

مقامات مطرح مشورتی از سطح 2 – ورزش افزایش اقدامات احتیاطی’ به ‘سطح 3 – تجدید نظر در سفر’ روز دوشنبه. یک سطح 4 – آیا سفر’ مشورتی صادر شد برای ووهان – چین شهر که در آن شیوع سرچشمه – در هفته گذشته و باقی مانده است در اثر.

در سراسر کشور ارتقاء آمد که دولت آمریکا عجله به تخلیه آمریکایی ها از ووهان به عنوان مقامات چینی هشدار می دهند که فشار مرگبار را گسترش چیدن است تا به سرعت.

پرواز منشور برنامه ریزی شده است برای پرواز از ووهان Tianhe به فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی روز سه شنبه.

کنسولگری ایالات متحده در ووهان شروع رسیدن به همه آمریکایی ها از ثبت نام به عنوان زندگی در شهر – که وجود دارد گفته می شود حدود 1,000 – در هفته گذشته به آنها ارائه یک صندلی در هواپیما.

وزارت امور خارجه هشدار داد که تنها پرواز خواهد شد که “ظرفیت محدود” به حمل و نقل خصوصی شهروندان ایالات متحده همراه با کارکنان کنسولگری و گفت: “اولویت داده خواهد شد و به افراد در معرض خطر بیشتری از coronavirus’.

به محض ورود در سان فرانسیسکو مسافران در حال انتظار به قرنطینه شود و غربالگری ویروس است که بیمار بیش از 2800 نفر در حداقل 14 کشور – با پنج موارد تایید شده در ایالات متحده است.

مرگ و میر در چین صعود به 81 روز دوشنبه به عنوان دولت چین فرستاده تشویقها به ووهان, که در آن شیوع سرچشمه در اواخر ماه گذشته.

The US government is rushing to evacuate some 1,000 Americans from the coronavirus-stricken Chinese city of Wuhan as China's death toll climbed to 81 on Monday and officials warned the deadly strain's spread is picking up speed. Staff are seen at a subway station in Wuhan - which has been on lockdown for five days - on Monday

دولت آمریکا عجله به تخلیه برخی از 1,000 آمریکایی ها از coronavirus زده چین در شهر ووهان چین مرگ و میر صعود به 81 روز دوشنبه و مقامات هشدار داده مرگبار فشار را گسترش چیدن است تا به سرعت. کارکنان دیده می شود در یک ایستگاه مترو در ووهان – است که در مستند به مدت پنج روز – روز دوشنبه

The US consulate in Wuhan began reaching out to all Americans registered as living in the city last week to offer them a seat on a charter flight scheduled for Tuesday. The State Department released the statement above on Saturday warning that there will not be enough seats on the flight to evacuate all American citizens

کنسولگری ایالات متحده در ووهان شروع رسیدن به همه آمریکایی ها از ثبت نام به عنوان زندگی در شهر در هفته گذشته به آنها ارائه یک صندلی در یک منشور پرواز برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه. وزارت امور خارجه منتشر شد بیانیه فوق در روز شنبه هشدار داد که وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی صندلی در پرواز برای تخلیه تمام شهروندان آمریکایی

کشورهای تخلیه اتباع چین virus مناطق

ایالات متحده – وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: آن را تخلیه کارکنان از آن ووهان کنسولگری و تعداد محدودی از خصوصی شهروندان آمریکایی در یک پرواز به سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی روز سه شنبه.

بریتانیا – مقامات در حال کار با شرکای بین المللی برای پیدا کردن راه حل برای کمک به بریتانیا و دیگر اتباع خارجی ترک ووهان سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

فرانسه – فرانسه مقامات در حال برنامه ریزی برای تخلیه چند صد نفر از 800 اتباع زندگی در ووهان منطقه است. Evacuees خواهد بود قرنطینه به مدت دو روز برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اسپانیا – دولت اسپانیا در حال همکاری با چین و اتحادیه اروپا برای بازگرداندن شهروندان اسپانیایی از ووهان منطقه با توجه به وزیر امور خارجه Arancha Gonzalez Laya.

هلند – دولت هلند گزارش شده است که بررسی راه هایی برای تخلیه 20 هلندی شهروندان از ووهان.

روسیه – مقامات روسیه شده اند در مذاکرات با چین در مورد تخلیه اتباع از ووهان و هوبئی استان با توجه به سفارت روسیه در چین است.

ژاپن – ژاپن انتظار می رود که به ترتیب پروازهای چارتر در اوایل روز شنبه برای هر یک از شهروندان که می خواهید به بازگشت از ووهان. وزیر امور خارجه Toshimitsu متگی گفت: حدود 430 اتباع ژاپنی تایید شده است در هوبئی استان است.

میانمار – میانمار دولت لغو یک برنامه ریزی تخلیه 60 نفر از ماندالای مشغول به تحصیل در ووهان. یک سخنگوی ماندالای شهرداری دولت به رویترز گفت که یک “تصمیم نهایی’ ساخته شده بود به قرار دادن دانش آموزان پس از 14 روز یک بار ویروس’ جوجه کشی دوره گذشته بود.

یک منبع آشنا با اجاره تخلیه پرواز با سی ان ان گفت که کسانی که انتخاب می کنید به تخلیه خواهد بود مجبور به پرداخت هزینه برای خود نقطه بر روی بوئینگ 767 جت که حامل حدود 230 نفر است.

این قابل درک است پرسنل پزشکی را در پرواز به مراقبت برای هر کسی که ممکن است آلوده شده توسط ویروس و جلوگیری از گسترش آن.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفته است که در تلاش برای کمک به آمریکایی ها ترک ووهان.

‘وزارت امور خارجه است که منجر به امن و مصلحت دستور خروج همه شهروندان ایالات متحده از ووهان, چین,’ CDC سخنگوی کریستن Nordlund گفت شنبه. ‘CDC آگاه است و هماهنگی در برنامه ریزی است.’

واشنگتن به دست آورد تا تایید عملیات از چین وزارت امور خارجه و دیگر سازمان های دولتی.

آمریکا همچنین قصد دارد به طور موقت تعطیل آن ووهان کنسولگری, مقامات گفت.

برخی از 57 میلیون نفر در سراسر 15 شهرستانها چینی – از جمله ووهان – در مستند به عنوان مقامات کار به سرعت ویروس سریع گسترش است.

Coronavirus گونه شناخته شده به عنوان 2019-nCov است اعتقاد به ظهور از غیر قانونی داد و ستد حیات وحش در غذاهای دریایی بازار در ووهان که نشسته حدود 700 مایل در جنوب پایتخت پکن در هوبئی استان است.

در حالی که تحقیقات اولیه نشان می دهد این ویروس به انسان از مارها, چینی, مقامات بهداشتی گزارش این هفته که در برخی موارد باعث شده اند تا انسان به انسان انتقال افزایش خطر ابتلا به آن در حال گسترش است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه بیش از 2800 موارد گزارش شده در چین اکثر آنها در هوبئی.

یکی دیگر از 47 گزارش شده در سراسر 13 سایر کشورهای: تایلند (8) و تایوان (5) و سنگاپور (4) فرانسه (3) مالزی (4) ژاپن (4) کره جنوبی (5) و ویتنام (2) نپال (1) استرالیا (5) و کانادا (2) و ما (5).

نگرانی های بین المللی افزایش یافته است با وحی است که این ویروس گسترش می یابد نه تنها از حیوانات به مردم, اما بین مردم به احتمال زیاد در یک روش مشابه به چگونه سرماخوردگی گسترش یافته است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد که هفت مورد تأیید و 64 مورد مشکوک به کروناویروس در آمریکا و کانادا

آمریکا تخلیه از ووهان می آید پس از یک هفتم coronavirus مورد تائید شد و در آمریکای شمالی در صبح روز دوشنبه.

از دولت انتاریو اعلام کرد که نفر دوم تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در تورنتو – همسر یک مرد در 50s خود را که تشخیص داده شده بود روز شنبه پس از سفر به چین است.

سه مورد جدید تایید شد در ایالات متحده بیش از آخر هفته – دو در کالیفرنیا و آریزونا.

ما مقامات بهداشتی می گویند که هر دو کالیفرنیا بیماران یکی در اورنج کانتی و دوم در شهرستان لس آنجلس اخیرا در بازگشت از کانون شیوع در ووهان.

آریزونا مورد بیرون آمد ماریکوپا شهرستان و دیگر اطلاعات بلافاصله در دسترس است که بیمار است.

دو دیگر موارد قبلا تایید در اسنوهومیش ایالت واشنگتن سهشنبه گذشته و شیکاگو, ایلینوی در روز جمعه.

شهرستانها در سراسر آمریکا در آماده باش هستند که 63 نفر در 22 متحده مشکوک به قرارداد مرگبار فشار است.

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ما در ارتباط نزدیک با چین در مورد ویروس. تعداد بسیار کمی از موارد گزارش شده در ایالات متحده آمریکا اما به شدت در سازمان دیده بان. ما پیشنهاد چین و رئیس جمهور یازدهم هر گونه کمک که لازم است. کارشناسان ما فوق العاده هستند!’

A second person in Canada has tested positive for the coronavirus, the Ontario government revealed on Monday. Travelers are seen wearing face masks at Toronto Pearson Airport

شخص دوم در کانادا آزمایش مثبت برای coronavirus از دولت انتاریو نشان داد در روز دوشنبه. مسافران دیده می شود پوشیدن ماسک صورت در تورنتو, فرودگاه پیرسون

Three new cases of the deadly infection were confirmed in the US over the weekend as two patients tested positive in California and one in Arizona. Passengers are seen arriving at Los Angeles International Airport from Shanghai, China

سه مورد جدید از عفونت مرگبار تایید شد در ایالات متحده بیش از آخر هفته به دو نفر تست مثبت در کالیفرنیا و آریزونا. مسافران دیده می شود پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی لس آنجلس از شانگهای چین

As of Monday, the coronavirus has sickened more than 2,890 people in 14 countries and 81 people have died from the disease in China

همانطور که از روز دوشنبه coronavirus است بیمار بیش از 2,890 نفر در 14 کشور و 81 نفر کشته شده اند از این بیماری در چین

درگیری در فرودگاه های ایالات متحده به عنوان مسافران نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض ویروس از جمله ترافیک محدود محیط زیست است.

هفته گذشته مقامات آمریکا آغاز شد نصيبم همه مسافران پس از رسیدن در آمریکا از ووهان مستقیم یا اتصال پرواز از طریق پنج فرودگاه های بزرگ به اطمینان حاصل شود که آنها به نمایش در آمد.

بهداشت عمومی ورودی نمایش در حال وقوع Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport, Chicago o’hare International Airport, فرودگاه بین المللی لس آنجلس, John F Kennedy International Airport در نیویورک و سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی.

نمایش شروع می شود با یک نظرسنجی برای تعیین اینکه آیا یک مسافر را نشان می دهد ممکن است علائم کروناویروس و اینکه آیا آنها بازدید گوشت یا غذاهای دریایی بازارهای در ووهان شده است که به شیوع.

اگر آنها به نظر می رسد هر گونه علائم مرتبط با coronavirus مسافران گرفته شده به محل تریاژ برای بررسی بیشتر و دما را بررسی کنید.

وزارت امور خارجه صادر بالاترین هشدار سفر به ووهان در پنجشنبه مشاوره آمریکایی ها برای سفر به این منطقه است.

سطح 4 هشدار می دهد و این شهرستان در رقابت با کشورهایی مانند افغانستان و بورکینافاسو, جمهوری آفریقای مرکزی, ایران, عراق, لیبی و مالی و کره شمالی و سومالی سودان جنوبی, سوریه, ونزوئلا و یمن.

Coronavirus: آنچه ما می دانیم تا کنون

چه این ویروس ؟

این ویروس شناخته شده به عنوان نوع جدیدی از کروناویروس. Coronaviruses یک خانواده بزرگ از عوامل بیماری زا که بیشتر آن باعث خفیف عفونت های تنفسی مانند سرماخوردگی.

اما coronaviruses نیز می تواند کشنده باشد. سارس و یا سندرم حاد تنفسی است که ناشی از کروناویروس و کشته شدن صدها نفر از مردم در چین و هنگ کنگ در اوایل 2000s.

می توانید آن را بکشند ؟

بله. هفده نفر تا کنون پس از آزمایش مثبت برای ویروس. نشانه چیست ؟

علائم آن به طور معمول تب و سرفه و مشکل در تنفس, اما برخی از بیماران باید توسعه پنومونی یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی عفونت است که باعث التهاب کیسه های هوا کوچک در ریه ها. مردم حمل رمان coronavirus تنها ممکن است علائم خفیف مانند گلو درد. آنها ممکن است فرض کنیم آنها یک سرماخوردگی و نه به دنبال توجه پزشکی ،

چگونه آن را تشخیص ؟

این ویروس ژنتیکی توالی منتشر شد توسط دانشمندان در چین به سایر نقاط جهان برای فعال کردن کشورهای دیگر به سرعت تشخیص پتانسیل موارد جدید. این کمک می کند تا کشورهای دیگر به سرعت پاسخ به شیوع بیماری.

حاوی ویروس فرودگاه در حال شناسایی افراد آلوده با حرارت چک. اما همانطور که با هر ویروس آن دوره کمون معنی تشخیص است که همیشه ممکن نیست چرا که علائم ظاهر نشده است.

چگونه آن را شروع و گسترش یابد ؟

اولین موارد شناسایی شده بودند در میان مردم متصل به Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان.

موارد باید پس از شناسایی شده در جاهای دیگر شده اند که می تواند گسترش از طریق انسان به انسان انتقال است.

چه کشورهایی انجام می دهند برای جلوگیری از گسترش یابد ؟

کشورهای آسیا و پا کرده اند تا فرودگاه نظارت است. آنها عبارتند از ژاپن و کره جنوبی و تایلند و هنگ کنگ و اندونزی و مالزی و فیلیپین.

استرالیا و آمریکا نیز غربالگری بیماران برای درجه حرارت بالا و انگلستان اعلام کرد که صفحه نمایش مسافران بازگشت از ووهان.

است که آن را شبیه به هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از ؟

کارشناسان آن را نسبت به سال 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس). این بیماری همه گیر آغاز شده در جنوب چین کشته و بیش از 700 نفر در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و در جای دیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>