ما سیاهی جزئی آتش بس با طالبان در فشار برای انتخابات سال نیروهای نظامی کاهشآمریکا و طالبان در حال نزدیک شدن به توافق به یک جزئی هفته آتش بس در افغانستان در نظر گرفته شده به عنوان یک پیشرو به گسترده تر مذاکرات صلح و خروج از حداقل برخی از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

مذاکره کنندگان از هر دو طرف بحث شده است این قرارداد در قطر و گفته اند که توافق نزدیک است. آسوشیتد پرس به نقل از دو طالبان عنوان کرد و گفت آنها خواهد بود و راه رفتن به دور از میز مذاکره اگر این پیشنهاد از هفت روز “کاهش خشونت” پذیرفته نیست.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که چراغ سبز داده شد که قطع ما سربازان اعداد اگر طالبان تحویل در پیشنهاد خود را از سکون در حملات خود به عنوان یک ژست حسن نیت. آمریکا و مشاور امنیت ملی, رابرت اوبراین گفت که او “با احتیاط خوش بینانه است که برخی از خبر خوب می تواند آینده”.

“رئیس جمهور تا به حال ساخته شده آن را بسیار روشن است که وجود خواهد داشت که به کاهش خشونت و وجود خواهد داشت که به معنی دار داخل افغانستان مذاکرات برای همه چیز برای حرکت به جلو” اوبراین گفت: شورای آتلانتیک thinktank در روز سه شنبه.

جزئیات آنچه را کاهش خشونت خواهد بود و هنگامی که آن شروع می شود معلوم نیست. این آدم ربایی در هفته گذشته از ما پیمانکار – بنا به گزارش ها توسط طالبان متحد جناح – همچنین ممکن است پیچیده شد.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تنها: “ما در مذاکرات با طالبان در دوحه همچنان در اطراف جزئیات کاهش خشونت است.”

به گفته منابع آشنا با بحث های جزئی بس طلیعه چیزی بودن در یک توافق رسمی است که توسط آن ما خواهد آن را کاهش می دهد 12,000 قوی حضور نظامی در افغانستان و طالبان موافق برای ورود به مذاکرات جامع با مقامات افغان در یک حل و فصل سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به نشان دادن پیشرفت در سیم پیچ را در امریکا طولانی ترین جنگ و کشتی نیروهای بازگشت به آمریکا در انتخابات مبارزه است. افغانستان کارشناسان هشدار داده اما رئیس جمهور خطرات توزیع تبلیغاتی کودتا به طالبان در حالی که برای توقف خونریزی.

چند تحلیلگران با اشاره به این که تعلیق موقت از مبارزه در طول یک زمستان سخت بود و نه یک امتیاز.

“آن را رک و پوست کنده مضحک. آن را همراه با بارش برف. که می خواهد برای رفتن به مبارزه با هنگامی که آن را همراه با بارش برف گفت:” مایکل سمپل سابق نماینده خاص اتحادیه اروپا برای افغانستان با تجربه طولانی از مذاکرات طالبان. او گفت: رهبری بود که هنوز هم اختصاص داده شده به سرنگونی طالبان و نشان داد که اشتهای کمی برای جامع توافق صلح.

“طالبان تغییر نکرده هر چیزی” سمپل در حال حاضر یک استاد در دانشگاه کوئینز در بلفاست اضافه شده است. “آنها همه خوش حال آماده شدن برای بهار و توهین آمیز است. تا آنجا که ما می توانیم بگویم از صحبت کردن به آنها را هر دو در دوحه و در پاکستان آنها فرض کنیم که صرف نظر از اینکه آنها خود را در مراسم امضای آنها انتظار می رود به جلو بروید با آن است.”

وزیر امور خارجه آمریکا مایک Pompeo, نام رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب اصلی دولت, مدیر اجرایی, عبدالله عبدالله روز سه شنبه به اطلاع آنها از مترقی در دوحه شد.
Donald Trump and Vice-President Mike Pence observe the dignified transfer of two US soldiers, killed in Afghanistan, at Dover air force base in Dover, Delaware, on Monday/

“وزیر اطلاع من در مورد طالبان پیشنهاد با توجه به آوردن قابل توجه و پایدار در کاهش خشونت” غنی گفت: در یک صدای جیر جیر آن را خوش آمدید توسعه است.

“جمهوری اسلامی افغانستان را مدیریت کند گام های بعدی در یک شیوه ای است که مثبت پشتیبانی از کلی روند صلح خواهد شد و گزارش به مردم است.”

آمریکا و طالبان شده است نزدیک به یک آتش بس توافق. در ماه سپتامبر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که رهبران طالبان تا به حال شده است در مورد برای رسیدن به یک مراسم در کمپ دیوید اما او آن را به نام خاموش در ساعت یازدهم در پی یک حمله طالبان در کابل ، این نامزد دولت شده بود مشکوک خواند و گفت: آنها تا به حال نشده است به درستی در جریان. این بار کاخ ریاست جمهوری ابراز قدردانی برای بودن در حلقه نگه داشته.

لورل میلر سابق اقدام ما نماینده خاص امریکا برای افغانستان و پاکستان گفت که او فکر می کردم این هفته کاهش خشونت پیشنهاد در نظر گرفته شده بود به عنوان یک مصالحه با غنی بود که خواستار کامل آتش بس و برای توجیه بازگشت به مقابله مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود رها شده سال گذشته است.

“من فکر می کنم رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید مذاکرات در اوایل سپتامبر آغاز وجود تا به حال به برخی از توضیح داده شده برای تبدیل آنها به عقب بر میلر گفت:” در حال حاضر مدیر آسیا برنامه در گروه بین المللی بحران. “و توضیح می تواند در حال حاضر: آنها چیزی بیشتر.”

طالبان تا کنون حاضر به مذاکره با دولت غنی و گفت آنها تنها مذاکره اگر اعضای دولت آمد به گسترده تر سیاسی ایران به عنوان عادی شهروندان افغان.

در حال حاضر در حدود 20,000 نیروهای ناتو در افغانستان از جمله 12,000 گذاشت. پنتاگون گفت: حدود 4000 نفر از آنها می تواند خارج شود یا نه وجود دارد یک معامله با طالبان.

آن است که روشن نیست که آیا واشنگتن خواهد ارسال نیروهای نظامی به افغانستان اگر طالبان همچنان به انجام حملات و یا کشیده از گسترده تر مذاکرات صلح.

کیت کلارک مدیر شرکت از افغانستان تحلیلگران شبکه گفت که خروج آمریکا ممکن است نکته موازنه نظامی طالبان را به نفع که ثابت کند می تواند خطرناک باشد اگر آن قصد ندارد به دنبال یک راه حل جامع.

“در حال حاضر طالبان هستند به دلیل حملات هوایی و حملات شبانه و یک نتیجه است که تعداد زیادی از غیر نظامیان کشته می شوند و همچنین” کلارک گفت. “وجود دارد یک بیت از یک بن بست در جنگ, و اگر شما را حذف آمریکایی ها از آن معادله طالبان تبدیل شده نسبتا قوی تر است. و اگر آنها واقعا علاقه مند به صلح و سپس افغان ها دچار مشکل هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>