ما برای تخلیه شهروندان از coronavirus-آمار کشتی کروزصدها آمریکایی مسافر کروز بوش قرنطینه در ژاپن با توجه به شیوع کروناویروس خانه پرواز خواهد کرد در اجاره هواپیما سفارت آمریکا در توکیو گفت: در روز شنبه.

این هواپیما است که انتظار می رسند در ژاپن اواخر روز یکشنبه برای پرواز حدود 380 ما شهروندان پردازنده الماس شاهزاده به تراویس پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا که در آن آنها را مجبور به صرف یکی دیگر از دو هفته در قرنطینه.

سفارت گفت: در نامه ای به مسافران است که آنها را به انجام چک های بهداشتی قبل از سوار شدن دولت آمریکا-اجاره هواپیما و اضافه کرد که کسانی که در نشان دادن علائم مانند تب یا سرفه اجازه داده نمی شود در پرواز است.

هواپیما است که انتظار می رود به ترک از فرودگاه هاندا توکیو در روز دوشنبه.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری آغاز شده است که ووهان?

این ویروس است که رسما به نام Sars-CoV-2 و این باعث می شود که بیماری Covid-19. آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده یا کار کرده یا اغلب shopped در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در مرکز شهر چینی.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه های دیگر – سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم کروناویروس?

این ویروس می تواند باعث پنومونی. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرده است-انسان به انسان انتقال و شده اند وجود دارد از جمله انتقال به جاهای دیگر. همانطور که از 12 فوریه در حال حاضر وجود دارد 45,182 مورد تأیید و 1,115 مرگ و میر. موارد وجود دارد در 28 کشور دیگر خارج از چین با مرگ و میر ثبت شده در یک مورد در هنگ کنگ و یک مورد در فیلیپین. تعداد زیادی از مردم به قرارداد این ویروس به طور کلی می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در انگلستان دو برابر شده است از چهار تا هشت بعد از چهار بیشتر مردم در برایتون بودند مبتلا به این عفونت بیش از آخر هفته.

وجود دارد و نه موارد این ویروس در بریتانیا است. چهار واقع شد در برایتون یکی در لندن است. در Arrowe پارک بیمارستان در Merseyside 83 نفر در قرنطینه بودند گفت: آنها اجازه داده می شود به ترک روز پنج شنبه پس از همه آنها تست منفی است. از 1,750 آزمایشات انجام شده تا کنون در بریتانیا بیش از 99 درصد منفی شده است.

چرا این بدتر از عادی آنفلوانزا و چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ما هنوز نمی دانیم که چگونه خطرناک جدید کروناویروس است و ما نمی دانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در می آید. میزان مرگ و میر در حدود 2 درصد. این است که به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن از بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده شده توسط ویروس اما هنوز رنج می برد به اندازه کافی شدید علائم به حضور در بیمارستان و غیره شده اند محسوب می شود. برای مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور معمول دارای یک میزان مرگ و میر زیر 1% است و تصور می شود حدود 400000 مرگ و میر در هر سال در سطح جهان است. سارس به حال مرگ و میر بیش از 10٪.

من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که مردم باید تماس 111 به جای مراجعه به پزشک عمل جراحی به عنوان یک خطر وجود دارد که آنها ممکن است دیگران را آلوده.

این یک بیماری همه گیر است و باید ما هراس ؟

کارشناسان بهداشت و درمان شروع به گفتن آن می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر اما در حال حاضر آن می افتد کوتاه از آنچه که به نظر یکی. یک بیماری همه گیر که در نظر است “در سراسر جهان گسترش بیماری”. Coronavirus موارد تایید شده اند در حدود 25 کشور در خارج از چین اما به هیچ وجه در تمام 195 در لیست.

وجود دارد بدون نیاز به وحشت. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری به بهداشت عمومی اورژانس های بین المللی نگرانی می کند و می گوید وجود یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مسائل کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است. اغلب ویروس ها است که به راحتی گسترش تمایل به تاثیر خفیف تر.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

“مسافران خواهد شد به نمایش علائم و ما در حال کار با شرکای ژاپنی به اطمینان حاصل شود که هر گونه علامتی مسافران دریافت مورد نیاز مراقبت در ژاپن اگر آنها نمی تواند هیئت مدیره پرواز” در این نامه گفت.

“باید شما را انتخاب کنید برای بازگشت این منشور پرواز شما خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان.”

آن افزود: “ما می دانیم این است که یک تجربه استرس زا و ما باقی می ماند اختصاص داده شده به ارائه همه نوع حمایت را از ما می توانیم و دیدن شما با خیال راحت و به سرعت پیوست با خانواده و دوستان در ایالات متحده” در این نامه گفت.

الماس شاهزاده 3,700 مسافران و خدمه قرار داده شد در قرنطینه در 3 فوریه پس از آن پدید آمده است که یک مسافر که متحرك در هنگ کنگ در پایان ماه گذشته تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

تا کنون 218 نفر در کشتی باید آزمایش مثبت برای coronavirus رسما شناخته شده به عنوان Covid-19 – بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از چین است. باقی مانده مسافران و خدمه باید باقی می ماند پردازنده حداقل تا دو هفته قرنطینه چهارشنبه آینده به پایان می رسد.

Matthew Smith, یک مسافر آمریکایی گفت که او ترجیح می دهند برای دیدن بیرون بعد چند روز از قرنطینه در کابین خود را نسبت به ترک زود هنگام و به طور بالقوه صرف دو هفته دیگر در انزوا در ایالات متحده است.

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ووهان coronavirus است که برای آن هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس شیوع کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آنها به درستی استفاده می شود.

خارجی و مشترک المنافع بریتانیا توصیه کرده است و از شهروندان ترک و چین که در آن ممکن است. همچنین هشدار داد که مسافران از هنگ کنگ, ژاپن, مالزی, مالزی, کره جنوبی, سنگاپور, تایوان و تایلند که دچار علائم سرفه یا تب و یا تنگی نفس در 14 روز پس از بازگشت به انگلستان با ما تماس بگیرید بیمه خدمات درمانی از طریق تلفن.

جاستین McCurry

“فوق العاده نا امید است که دولت آمریکا تصمیم گرفته است به پرتاب یک میمون آچار به قرنطینه ما را حفظ کرده اند در اینجا در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم. اگر ما ماندن پردازنده از طریق هفته آینده, ما خواهد شد تست شده و به احتمال زیاد خواهد آمد تا منفی” اسمیت توییتی در روز شنبه.

“اما دولت آمریکا به جای آن می خواهد ما را بدون تست پرواز ما را به ما با یک دسته از دیگر تست نشده مردم و سپس چوب ما در دو هفته بیشتر از قرنطینه? چگونه است که هر حس در همه؟”

ژاپن وزارت بهداشت مجاز 11 مسافران به ترک در جمعه اولویت دادن به کسانی که سن بیش از 80 و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی و یا ماندن در پنجره کابین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im