ما را به تاخیر هنگ کنگ گزارش برای دیدن اگر چین بیشتر تضعیف می کند’ استقلالآمریکا را به تاخیر می اندازد در گزارش خود در هنگ کنگ استقلال تا بعد از دولت چین عمده نشست سالانه اواخر این ماه در انتظار چه اقدامات پکن “ممکن است فکر” بیشتر تضعیف استقلال نیمه خودمختار سرزمین است.

می آید پس از چین بالاترین مقام در هنگ کنگ با اشاره به این شهرستان معترضان به عنوان یک “ویروس” است که باید ریشه کن شود.

روز چهارشنبه وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo به خبرنگاران گفت: بخش بود و به تاخیر انداختن اولین گزارش خود به کنگره ارزیابی هنگ کنگ استقلال به “اجازه می دهد تا ما را به حساب برای هر گونه عملیات اضافی که پکن ممکن است فکر در اجرا به کنگره خلق ملی که بیشتر تضعیف مردم هنگ کنگ استقلال به عنوان وعده داده شده توسط چین زمانی که آنها وارد توافق با مردم هنگ کنگ”.

حزب کمونیست چین (CCP) تا به حال تاخیر در جلسات آن با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد اما در حال حاضر پیش بروید در 22 آوریل.

گزارش موظف است تحت قانون ایالات متحده نیاز به واشنگتن برای ارزیابی هنگ کنگ آزادی های سیاسی و ارتباط با چین و به اعمال تحریم بیش از هر نقض حقوق بشر آن را کشف.

هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل برای اولین بار معرفی شد در سال 2014 اما در نهایت به تصویب رسید با حمایت هر دو حزب در ماه نوامبر گذشته پس از ماه از دموکراسی تظاهرات و اتهام خشونت پلیس در هنگ کنگ است.

Pompeo بود و نمی خواست در مورد تاخیر توسط خبرنگاران در حضور, اما ناظران بر این باورند ممکن است مربوط به تمدید هل پکن به هنگ کنگ امنیت ملی تصویب شد.

ماه گذشته رئیس پکن دفتر رابط در هنگ کنگ گفت: قانون – کنار گذاشتهشدن از زمان معرفی آن در سال 2003 موجب تظاهرات توده – باید دوباره به راه افتادند و به مبارزه با رادیکال خشونت و دخالت خارجی و استقلال طلبان و نیروهای خود در منطقه است. این آمد در میان اتهام دخالت و نفس بیش از حد توسط خود دفتر و چین هنگ کنگ و ماکائو امور اداری (HKMAO) بیش از یک سری از اظهارات در مورد هنگ کنگ.

پکن متهم شده است که با بهره گیری از جهان تمرکز بر روی این بیماری همه گیر را تحریک آمیز حرکت استراتژیک از جمله سرکوب اعتراض در هنگ کنگ.

بیش از 7000 معترضان بازداشت شده اند بیش از این تظاهرات از جمله بیش از ده بالا مشخصات طرفدار دموکراسی چهره ها در فوریه و مارس.

روز چهارشنبه HKMAO انتشار بیانیه ای خواستار تظاهرات یک “ویروس” است که می خواستم به “کشیدن هنگ کنگ از یک صخره”. آن گفت: “بی پروا مجنون زور” باید از بین بروند از این شهر و هشدار داد که بیشتر همدردی با معترضان به حال از هنگ کنگ از ساکنان این قیمت بیشتر شهر خواهد پرداخت.

دیده بان حقوق بشر گفت: لفاظی بود “سرد و اخلال” و نشان داد CCP در نظر گرفته شده “به فرض بیشتر کنترل مستقیم بیش از هنگ کنگ”.

چندین معترض گفت: نگهبان آنها آن را پیدا هشدار دهنده است اما نه غیر منتظره و گفت: آنها فکر نمی کنم این امر جلوگیری از جنبش اعتراضی که تا به حال به کاهش کوچکتر درگیری و تظاهرات در هفته قبل از این بیماری همه گیر.

یکی گفت: آنها احساس کردند در این بیانیه تلاش شده بود به “dehumanise” معترضان به مقامات اجازه می دهد به استفاده از نیروی بیشتری را در برابر آنها.

اپراتور از یک حساب رسانه های اجتماعی مرتبط با این جنبش گفت: این بیانیه به عنوان “یک علامت هشدار برای معترضان به ما یادآوری برای دریافت آماده در اسرع وقت به عقب براند و حتی سخت تر در برابر چین فرسایش هنگ کنگ تقریبا-کاهش استقلال”.

“قطعا وجود دارد ترس از حتی بیشتر وحشیانه سرکوب معترضان اما وجود دارد بیشتر و بیشتر کوچک محلی اجتماعات در محله مراکز به عنوان Covid همه گیر کاسته است در هنگ کنگ به ما نشان میدهد که هنگ Kongers ما فراموش نکرده اند خواسته” گفتند.

در روز پنج شنبه دلار هنگ کنگ دولت حمایت HKMAO بیانیه گفته اين مقام مجاز توسط چین به دولت مرکزی برای رسیدگی به هنگ کنگ امور و در نتیجه تا به حال قدرت و مسئولیت به اظهار نظر در مسائل عمده RTHK اخبار گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>