ما پیشی چین برای بیشترین تعداد از تایید Covid-19 نفر در جهان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره تلاش برای اطمینان بخشیدن به ترس ملت در روز پنج شنبه به عنوان آن پدید آمده که ما در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از تایید coronavirus موارد در جهان است.

خبری که امریکا پیشی گرفته بود virus نقاط چین و ایتالیا با 82,404 موارد عفونت با توجه به یک ردیاب اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز شکست به عنوان رئیس جمهور بود که برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

غریزی خود را در پاسخ به سوال دیگر کشورهای آمار. “این یک ادای احترام به مقدار تست هایی که ما انجام می دهیم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “ما در حال انجام کار فوق العاده ای تست و من مطمئن هستم که شما قادر به بگویید که چه چین تست شده است یا نه تست. من فکر می کنم که کمی سخت است.”

در حالی که ما افزایش یافته است و آن تست ظرفیت در تازه ها روز روند شده است ناقص و داغون و این کشور هنوز عقب رهبران مانند کره جنوبی از نظر تعداد آزمون اداره سرانه.

در یک گریم روز مرگ و میر در آمریکا پیشی گرفته 1,000 شد و نشان داد که در هفته گذشته 3.3 میلیون نفر در زمینه بیکاری – بزرگترین تک-هفته پرش در تاریخ است. رئیس جمهور شده است به طور گسترده ای محکوم به عدم عمل به اندازه کافی سریع misjudging عمومی خلق و خوی و به دنبال سرزنش دیگران به جای گرفتن مسئولیت شخصی است.

“این را هیچ کس تقصیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیکاری ، “قطعا در این کشور است. هیچ کس تقصیر. ما بسیار خوش شانس هنگامی که ما تصمیم به مردم اجازه می دهد در چین در اوایل تاریخ. من می گویند که به دلیل برخی از مردم نمی خواهند به آن را قبول کند اما این یک تصمیم بزرگ ساخته شده توسط کشور ما و یا اعداد است که شما در حال صحبت کردن در مورد – ما یک کشور بزرگ – آنها می شود به مراتب بیشتر است به مراتب بزرگتر است.”

او افزود: “من شنیده ام آن می تواند شش میلیون می تواند هفت میلیون نفر است. آن 3.3 یا 3.2, اما آن را به یک مقدار زیادی از کار, اما من فکر می کنم ما می آیند بسیار قوی است. هر چه زودتر ما به عقب بر گردیم به کار – شما می دانید که هر روز ما ماندن آن می شود سخت تر به آن را بسیار به سرعت و مردم ما نمی خواهید به ماندن در خارج … من فکر می کنم شما خواهید دید یک چرخش سریع هنگامی که ما یک پیروزی بر دشمن پنهان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این جلسه که در تاریخ برای بازگشایی بخش های این کشور شد و مورد بحث اما او به ویژه عدم رجوع به عید پاک – 12 آوریل – به عنوان او شده است هل دادن در روز های اخیر.

منتقدان به مدت طولانی او را متهم کرد فاقد شفقت با اشاره به نمونه هایی مانند زمانی که در سال 2017, او lobbed حوله کاغذی در طوفان بازماندگان در پورتوریکو. در روز پنج شنبه از او خواسته شد در مورد هزاران نفر از رستوران بیرون رفتن از کسب و کار شخصی باعث ویرانی به صاحبان و کارکنان.

“من درک می کنم کسب و کار رستوران” او ادعا کرد که توانسته است آن را “بسیار حساس”. او در رفت: “شما می تواند در خدمت 30 وعده های غذایی بزرگ به یک فرد و یک خانواده … یکی بد غذا, 31 و آنها هرگز دوباره. آن را بسیار دشوار کسب و کار.”

وی افزود: “این ممکن است همان رستوران آن ممکن است همان مالکیت, اما همه آنها خواهیم بود.”

حتی به نیویورک بیمارستان های غرق شده با پزشکان شکایت از کابوس, شرایط و موارد سنبله در شهر New Orleans مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صحبت کردن تهدید از ویروس. “بسیاری از مردم است. من فقط صحبت به دو نفر است که آن را به حال. آنها هرگز به دکتر رفت و آنها نمی گزارش آن را … به مردم که در واقع مرگ است که درصد بسیار پایین تر از من در واقع فکر می کردم.”

او افزود: “میزان مرگ و میر به نظر من این است که راه را به پایین” حتی اگر کارشناسان هشدار داده اند که این به احتمال زیاد به بدتر در هفته های آینده.

در یک تن است که دوباره به نظر می رسید در تقابل با جاذبه وضعیت تهمت خواسته یک خبرنگار از خبرگزاری بلومبرگ “چگونه Michael انجام می دهند خوب است؟” – اشاره به شکست نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ – و اخراج فرماندار دولت که در یک کنفرانس تلفنی به عنوان یک “مرد عاقل”.

او همچنین گفت: او به صحبت تلفنی با همتای چینی خود شی جینپینگ بعد در روز پنج شنبه ادعا آنها یک “رابطه بسیار خوب”. رئیس جمهور بارها و بارها با استفاده از عبارت “چینی ویروس” ای هموار برخی در آن کشور است.

“نه از چین آمد,” او گفت:, اما او افزود: “اگر آنها احساس می کنید به شدت در مورد آن خواهیم دید.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس و دبورا Birx واکنش هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار نیز به دنبال آرام کردن نگرانی در مورد کمبود هواکش با وجود گزارش های رسانه ها به خلاف.

Birx گفت: از نیویورک: “به صبح از خواب بیدار و نگاه مردم صحبت کردن در مورد ایجاد DNR مواقع فراموش-نمی-احیای موقعیت برای بیماران وجود دارد که وضعیت در ایالات متحده در حال حاضر است که حکم این نوع از بحث است.”

وجود دارد برخی از پوشش نقره ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به عنوان سهام بسیج در وال استریت برای آن روز پس از تاریخی $2tn اقتصادی بسته نجات برنده تصویب در سنا است. این طرح که انتظار می رود که رای گیری در مجلس نمایندگان روز جمعه خواهد توزیع 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک است.

جو بایدن دونده جلو در حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری گفت: “رئیس جمهور مسئول coronavirus اما او خرس مسئولیت کامل برای آهسته و ناهماهنگ پاسخ آن را تشدید کرده است هر دو به سلامت عمومی و اقتصادی در کشور ما است. واقعیت تلخ این است که حداقل 3 میلیون نفر در حال حاضر لازم نیست که شغل خود را به خاطر رئیس جمهور ما نیست کار خود را هنگامی که آن اهمیت ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im