ما کلانترها شورشی علیه دولت, ماسک سفارشات حتی به عنوان Covid-19 گسترش

Sheriffs در سراسر کشور در حال حاضر به اجرا و یا حتی به طور فعال در برابر Covid-19 ماسک قوانین و مستندات در حالی که دیگران باید با اجازه و تشویق مسلح vigilantism در پاسخ به سیاه و سفید زندگی می کند ماده ضد نژادپرستی تظاهرات.

منتقدان می گویند هر دو پدیده مرتبط با یک راست “قانون اساسی کلانترها” جنبش که معتقد است که کلانترها بالاترین قانون اساسی قدرت در این کشور با قدرت و وظیفه – به مقاومت در برابر دولت های ایالتی و فدرال.

زمانی که ریچارد K Jones کلانتر Butler county, Ohio, اخیرا گفته است که او برای رفتن به “ماسک پلیس” و نمی خواهد اجرای فرماندار مایک DeWine را حکم برای در معرض خطر استان ها, او آخرین در یک موج از کلانترها یا امتناع از اجرای coronavirus مربوط به بهداشت عمومی قوانین و یا تشویق مردم به آنها استراحت در میان بدتر شدن بیماری همه گیر.

حداقل هشت county sheriffs در تگزاس گفته اند که آنها نمی خواهد اجرای فرماندار گرگ ابوت ماسک قیمومیت. تریسی Murphree این Denton county sheriff توضیح داد به یک روزنامه محلی به اعتقاد او “قانون اساسی trumps همه چیز” و “هنگامی که مردم می گفت به انجام چیزی است که نقض حقوق مدنی خود آن دعوت هرج و مرج و اعتراض”.

حداقل سه کلانترها در میشیگان سه در کارولینای شمالی سه در کالیفرنیا دو در نیومکزیکو و یکی در نوادا ساخته شده مشابه اطلاعیه در مورد دستور دولت است. حداقل یکی تنسی کلانتر است سوال اساسی از دولت های محلی, ماسک, سفارشات که دولت ساخته شده است که برای ارائه.

در کارولینای شمالی جیمی تورنتون به Sampson شهرستان کلانتر به نام جمهوری خواه فرماندار Roy کوپر ماسک منظور “نه تنها خلاف قانون اساسی بلکه غیرقابل اجرا” در یک Facebook ارسال در 24 ژوئن, و اضافه کرد که “من نمایندگان نمی خواهد اجرای یک فرمان اجرایی که من احساس نقض قانون اساسی و آزادی های شهروندان”.

که در دولت قبلی در این دوره از این بیماری همه گیر حداقل 10 کلانترها گفته بود که نمی خواهد اجرای دولت مستند محدودیت.

حداقل دو کلانترها که حاضر به اجرای مستند سفارشات – در آریزونا و کالیفرنیا – پس از آن قرارداد Covid-19.

در ایالت واشنگتن در ماه گذشته حداقل دو کلانترها رفته اند بیشتر از گفت که آنها نمی خواهد اجرای قانون است.

راب Snaza لوئیس در ایالت اوهایو گفت: در یک سخنرانی که شد یک ویدئو ویروسی است که هر کسی که با پیروی از دستورالعمل حذف یک “گوسفند”. همتای خود در نزدیکی Klickitat county, باب Songer, نام فرماندار جی Inslee یک “احمق” بود که در “نقض آزادی و حقوق اساسی فرد” با ساخت ماسک-پوشیدن اجباری.

An anti-mask protestor holds up a sign in front of the Ohio Statehouse.

ضد ماسک موضع از کلانترها زیر زودتر موج مقاومت به ماندن در خانه ،

آدم Fortney که کلانتر از اسنوهومیش ایالت واشنگتن نوشت: در Facebook در آوریل که او نمی خواهد در “اجرای یک منظور جلوگیری از آزادی مذهبی و یا حقوق اساسی”.

Fortney ادعا می کنند که Inslee سفارشات بودند بر خلاف قانون اساسی الهام گرفته از یک به خاطر تلاش در برابر او.

او یکی از حداقل 60 کلانترها در سراسر کشور که تا به حال تحت فشار قرار دادند پشت روی زمین افتاده قوانین ممکن است با توجه به گزارش های مارشال پروژه های عدالت کیفری متمرکز, غیر انتفاعی, سازمان خبری.

در بسیاری از کلانترها امتناع از به اجرا درآوردن ماسک سفارشات قبلا مقاومت متحده’ تلاش برای محدودیت بیشتر بر روی سلاح های گرم.

Songer این Klickitat county sheriff شد بوق و کرنا در رسانه های محافظه کار در سال 2019 زمانی که او گفت که او نمی خواهد اجرای مفاد رای گیری اندازه گیری است که در میان چیزهای دیگر قرار می گیرد محدودیت سنی برای خرید تفنگ.

Aitor Narvaiza این Elko county Nevada, کلانتر که حاضر به اجرای فرماندار استیو Sisolak ماسک منظور درگیر شد, سال گذشته در تلاش برای ایجاد “متمم دوم پناهگاه” در روستایی شهرستانهای پس از قانونگذاران دولت به دنبال به گوشت گاو تا چک های پس زمینه.

Daryle چرخ کلانتر بونر شهرستان آیداهو است در این سال هر دو متهم فرماندار براد کمی از “تعلیق قانون اساسی” با مستند قوانین و کت و شلوار واصل و در برابر شهر سندپوینت پس از آن به دنبال ممنوعیت اسلحه در شهرداری جشنواره است.

با توجه به Cloee کوپر تحلیلگر تحقیقات در پژوهش های سیاسی همکاران این است تصادفی نیست. همه این کلانترها اعضای سازمان در ارتباط با قانون اساسی کلانترها جنبش یا زیر رو به رشد خود را تحت تاثیر قرار.

Sheriff’s deputies form a line to keep demonstrators and counter demonstrators apart during an ‘America first’ demonstration in California. Sheriffs across the US have said they won’t enforce state mask orders.

با ریشه در ایده “شهرستان برتری” اولین دادند راست گروه های مخالف به لغو تبعیض نژادی مشخص ایده که county sheriffs که “حقوقی و اخلاقی وظیفه حاضر به اجرای, دولت و سیاست های فدرال و قوانین آنها اعتقاد به قانون اساسی” را تبدیل به اساس یک شبکه در سراسر کشور قانون اساسی کلانترها و صلح افسران انجمن (CSPOA) به رهبری ریچارد مک.

در یک ایمیل کوپر گفت که تحقیقات او نشان داده بود که “ریچارد مک تشویق شد کلانترها به سرپیچی از پناهگاه در محل سفارشات و پشتیبانی بازگشایی تظاهرات”. در حالی که CSPOA تاسیس شد و به مقاومت در برابر اوباما-دوران سلاح گرم محدودیت های آنها تا به حال چرخد و به مقاومت در برابر ماسک و مستند سفارشات تعریف آنها به عنوان نشانه ای از “قریب الوقوع استبداد”.

او افزود که قانون اساسی کلانترها نقل مکان کرده بود به deputize دارای در پاسخ به Black Lives Matter تظاهرات بود و یا در حال سوخت شایعات دروغ در مورد busloads از “Antifa” فعالان نورد به مناطق روستایی است.

در حالی که قانون اساسی کلانترها ادعا به عمل در نام عمومی ایمنی آنها در واقع ممکن است تشویق اختلال است. یک مقاله پژوهشی نشان می دهد که در انتخابات از مشروطه کلانتر در یک شهرستان ممکن است افزایش احتمال خشونت سیاسی علیه مقامات فدرال تا 50%.

کوپر افزود که “کلانترها که آشکارا چین با پاتریوت جنبش مانند قانون اساسی کلانترها, (هموار) راه را برای اسلاید بیشتر به سمت استبداد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net