ما رهبران مجلس سنا رسیدن به توافق با کاخ سفید در $2tn coronavirus بستهمجلس سنای آمریکا به توافق رسیده و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حدود 2tn بسته محرک برای کمک به نجات اقتصاد آمریکا ویران شده توسط coronavirus همه گیر به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر تسهیلات با هدف مبارزه با سرایت.

پس از چند روز در حدود ساعت مذاکرات میان سناتورها و مقامات دولت دو حزبی سازش زده شد بیش از آنچه که انتظار می رود به بزرگترین محرک اقتصادی اندازه گیری تا کنون به تصویب رسید.

“ما باید یک معامله” گفت: Eric Ueland کاخ سفید قانونی مدیر امور فقط قبل از 1am, و اضافه کرد که متن این لایحه هنوز نیاز به تکمیل شود. “ما هم روشن صریح قانونی در متن منعکس کننده تمام احزاب و یا ما دقیقا می دانند که در آن ما در حال رفتن به زمین در قانونگذاری متن را به عنوان ما همچنان به پایان برساند.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تایید معامله شده بود رسیده است.

این لایحه خواهد شد و سپس رفتن به خانه و سپس به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتظار می رود به تصویب آن است.

افزایش اختیارات دولت در روز دوشنبه در کاپیتول هیل به عنوان سناتور دست و پنجه نرم نیاز به تصویب بحرانی کمک کند. دموکرات ها دو بار مسدود شده و تلاش برای حرکت به جلو با یک رای در قانون استدلال این پیشنهاد را ارائه نمی دهد به اندازه کافی قوی برای حمایت از کارگران و خانواده ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و نه آن تحمیل سخت به اندازه کافی محدودیت در کسب و کار است که فدرال دریافت پول کمک مالی. جمهوری خواهان در fumed که دموکرات ها بودند که بازی سیاست در زمان بحران.

در اواخر شب به, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و Ueland اتو کردن جزئیات با جمهوری خواه و دموکرات رهبران مجلس سنا.

“این است که یک آبدار سیاسی فرصت” مک کانل گفت: در یک سخنرانی از کف در روز دوشنبه. “این ملی اضطراری است.”

معامله را ارائه مستقیم پرداخت تا 1200 $برای اکثر بزرگسالان و گسترش بیمه بیکاری. این همچنین شامل یک $367bn برنامه برای کسب و کارهای کوچک اجازه می دهد تا آنها را به کارکنان پرداخت که مجبور به ماندن در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

تصویب این لایحه به عنوان تهمت رشد بی تاب با دولت خود تصمیم به اعمال محدودیت های سخت بر روی تمام جنبه های آمریکا زندگی به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش این ویروس یک حرکت توصیه های ما به مقامات بهداشت به ارمغان آورده است که اقتصاد سنگ زنی نزدیک به یک متوقف شد.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز ما را به یک تصمیم که به عنوان راه ما می خواهیم به رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در همه کلاه صدای جیر جیر در یکشنبه شب و به اشتراک گذاشته شده در روز دوشنبه. 15 روز از کاخ سفید دستورالعمل برای اجرای فیزیکی فاصله و اقدامات دیگر آغاز شد و در 16 مارس.

شل شدن محدودیت در فعالیتهای عمومی و اجتماعی فاصله خواهد سرپیچی بهترین مشاوره از دولت خود مقامات بهداشتی از جمله Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که هشدار داد که ما هنوز تجربه بدترین بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de