به ما می گوید کاهش تلاش های در حال کار, بالا بردن امید هجوم بدترین سناریو مورداجتماعی فاصله و دیگر کاهش تلاش های مردم آمریکا در حال کار بر بالا بردن امیدوار است که ایالات متحده می تواند سرپیچی از پیش بینی مرگ عوارض کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در روز چهارشنبه.

نیروی کار پیش بینی شده در 31 مارس که همه گیر می تواند ادعا می کنند بین 100000 تا 240,000 آمریکا زندگی می کند حتی اگر دستورالعمل های فدرال حفظ شد بر اساس شواهد از اروپا است. وجود دارد در حال حاضر خوشبینی محتاطانه که کل نهایی در حالی که هنوز هم به یاد ماندنی, پایین تر خواهد بود.

دکتر دبورا Birx پاسخ هماهنگ به خبرنگاران گفت: “ما با دقت نگاه ایتالیا و اسپانیا و ما این کار را بسیار بهتر در بسیاری از موارد از چند کشور دیگر و ما در حال تلاش برای درک آن است. ما اعتقاد داریم که ما سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده بسیار فوق العاده است.”

یکی از مدل های اجرا شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی پیش بینی کرد این ویروس را بکشند از 60 ، 000 نفر در ایالات متحده بیش از چهار ماه آینده – برخی از 33,000 کمتر از برآورد آن پنجشنبه گذشته.

Birx ادامه داد: “این مدل در چه امریکا انجام شده است. این چیزی است که اتفاق می افتد و من فکر می کنم که چه شده است تا قابل توجه برای کسانی از ما که در زمینه علمی برای مدت طولانی است که چگونه مهم رفتاری تغییر است و چگونه شگفت آور آمریکایی ها در تطبیق و پس از این تغییرات رفتاری.

“و این چیزی است که تغییر نرخ موارد جديد و این چیزی است که تغییر و میر رفتن به جلو چون در حال حاضر ما به زمان دوره کامل کاهش است که باید منعکس شود در هفته های آینده کاهش مرگ و میر. این چیزی است که ما واقعا امیدواریم که برای دیدن. ما تحت تاثیر قرار گرفته توسط مردم آمریکا.”

این پاسخ های عمومی تغییر خواهد کرد راه دانشمندان, نگاهی به بیماری های تنفسی و در نظر گرفتن آنچه ممکن است Birx اضافه شده است. “ما هنوز هم در هیبت واقعا مردم آمریکا قدرت در این پس از طریق.”

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری افزود: “این یک نتیجه از تعهد مردم آمریکا … چه شده است قابل توجه به سازمان دیده بان در اینجا این است که چگونه آمریکا اتحادش را تغییر رفتار خود را هنگامی که آن را محافظت می کند آسیب پذیر است.”
A sign near a Los Angeles freeway encourages people to stay at home to slow the spread of coronavirus.

و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در این جلسه: “به یاد داشته باشید آنچه که شما انجام داده همیشه پیش افتادن از یک مدل است. شما ازنو مدل های خود را بسته به اطلاعات و داده های ما است که به ما می گوید که کاهش کار است. پس دوباره به عنوان Dr Birx گفت: نگه داشتن پای خود را بر روی شتاب دهنده زیرا این چیزی است که رفتن به ما را از طریق این.”

نیروی کار هشدار داد در برابر خوشنودی اما اصرار دارد که مشاوره باید هنوز هم می شود دنبال کرد و هشدار داد که در حال حرکت بیش از حد به زودی می تواند در نتیجه یک “موج دوم”. پس از دستورالعمل های جاری پایان در 30 مارس نبرد بلندی است بین محتاط کارشناسان بهداشت عمومی و تهمت تیم اقتصادی که مشتاق به راه اندازی مجدد.

Laura Ingraham, فاکس اخبار میزبان آنها مغلوب ساختن پیشی جستن نام-چک روز جمعه در توئیتر خود نوشت: “در برخی از نقطه, رییس جمهور در حال رفتن به مجبور به نگاه دکتر. Fauci و Birx و می گویند ما در حال باز کردن در آوریل 1. خود را به من بدهید بهترین راهنمایی در مورد پروتکل اما ما نمی تواند انکار کند ما مردم خود را از آزادی های اساسی دیگر هیچ.”

در روز چهارشنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن صدا صعودی در مورد چشم انداز بازگشت به کسب و کار زودتر از برخی انتظار داشتند. “Aspirationally من گفت: بیایید ببینید که اگر ما می توانید آن را در عید پاک, اما من گفتم آن خواهد بود بسیار دشوار است و من مورد انتقاد قرار گرفته است.

“اما من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به بسیار دور پشت سر گذاشت و برخی از این مدل ها به دنبال مانند عید پاک برای رفتن به یک تاریخ بسیار مهم به هر حال به دلیل منحنی. آن را ضربه زدن به بالا و آن را شروع به پایین آمدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که لوئیزیانا نیاز کمتری تخت بیش از حد انتظار موقت بیمارستان در Javits Center در نیویورک “نیست بیش از حد به شدت مورد استفاده قرار گیرد” و در کل “اعداد هستند که راه را به پایین”. او گفت: “من نه به نام که در آن آنها نیاز به فن های هر بیشتر, بنابراین ما حق داشتند در آن هواکش” – هر چند او تا به حال گرفته شده یک تماس از سناتور کوری گاردنر در کلرادو در سه شنبه شب درخواست یک صد.

چنین ادعا می کند به احتمال زیاد به افزایش ترس که مغلوب ساختن پیشی جستن است لغزش به خوشنودی حتی به عنوان ایالت از جمله نیویورک و نیوجرسی مبارزه برای هواکش و تجهیزات دیگر. فعلی ما مرگ و میر بیش از 13,000.

تهمت نیز خواسته شد در مورد گزارش که آژانس اطلاعاتی آمریکا هشدار داد به عنوان دور برگشت به عنوان اواخر ماه نوامبر که coronavirus پخش شد از طریق چین در ووهان منطقه و نما شدید تهدید. او گفت: “زمانی که من یاد گرفتم در مورد گرانش آن را برخی از زمان قبل از بسته شدن این کشور به چین … بنابراین من نمی دانم دقیقا اما من می خواهم برای دیدن اطلاعات است.”

این جلسه نیز منحرف به پوچی زمانی که یک خبرنگار از او پرسید که آیا او را در نظر عفو جو عجیب و غریب که در تلاش برای استخدام یک مرد ضربه برای کشتن رقیب و داستان که گفته است در آمار Netflix سری Tiger King. “شما فکر می کنم او آن را انجام دهد?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آیا شما توصیه عفو?” او افزود: “من یک نگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>