ما سوابق بیش از 1000 Covid مرگ و میر در روز به عنوان خواهان دموکراسی و امداد

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 1000 تن در روز از Covid-19 به مدت پنج روز در حال اجرا به عنوان موارد افزایش در جنوب و کشورهای غربی ملی caseload نزدیک 4.2 m و مرگ و میر روش 150,000.

در واشنگتن سنا جمهوری خواهان و کاخ سفید ادامه مذاکرات بیش از آنچه که برای قرار دادن در بسته محرک اقتصادی به عنوان دموکرات اخم بیش از قریب الوقوع انقضا افزایش بیکاری پرداخت و اخراج از کسانی که قادر به اجاره.

خانه دموکرات ها تصویب $3tn بسته قهرمانان قانون است. روز یکشنبه کلید جمهوریخواه مذاکره کنندگان گفت: طرح های پیشنهادی خود را خواهد بود پرده برداری کرد روز دوشنبه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل انتظار می رود به طرح یک بسته قیمت در $1tn. آنها را به حساب نمی کردن نیاز به تصویب کمک های مالی کوتاه مدت اقدامات ،

در ABC این هفته کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: “اصلی [بیکاری] مزایای نمی خواهد [تمدید شد]. ما در حال رفتن به آماده می شود روز دوشنبه به ارائه بیمه بیکاری گسترش خواهد بود که 70 درصد از حقوق و دستمزد.”

در سی ان ان دولت از اتحادیه مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: وجود خواهد داشت جدید $1,200 پرداخت های مستقیم به بسیاری از آمریکایی ها و همچنین به عنوان یک فرمت از اخراج moratoriums.

عصر روز شنبه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: مسئولیت حفاظت از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی نیز یک جمهوری خواه اولویت است.

مجلس با نانسی پلوسی گفت: CBS چهره ملت او باقی مانده بود در واشنگتن بیش از آخر هفته به امید جمهوری خواهان “تا به حال چیزی به ما بدهد. آنها وعده داده شده در این هفته است. آن نمی آمد.” پرسید: اگر در خانه می ماند در جلسه تا یک معامله رسیده بود, او گفت:: “ما نمی توانیم به خانه بدون آن.”

Mnuchin گفت: “ما می توانیم حرکت بسیار سریع با دموکرات ها در مورد این مسائل. ما به سرعت نقل مکان کرد و من بدون هیچ دلیل که چرا ما نمی توانیم به سرعت حرکت دوباره.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول سهم بحث شد به تماس پلوسی “دیوانه” در حالی که crowing در مورد تصمیم خود را برای اجرای محدودیت های مسافرتی در چین در اوایل بیماری همه گیر. رئیس جمهور شد در زمین گلف در بدمینستر, New Jersey, که در آن در روز شنبه او در بازی با سابق NFL quarterback Brett Favre.

“خوب گلف باز – بازدید بلند است!” رئيس جمهور توییتی.

انتخابات عمومی است که 100 روز دور. روز یکشنبه یک آسوشیتد پرس-NORC نظرسنجی نشان داد که تنها 32 درصد از آمریکایی ها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر در حالی که فقط 38 درصد گفت: اقتصاد در شکل خوب است.

NBC News منتشر شد یک نظرسنجی با Marist نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن پایین پنج امتیاز به بایدن در آریزونا یک دولت تبدیل شدن به طور فزاینده ای آبی رنگ است. علامت کلی نامزد حزب دموکرات برای آمریکا بود 12 امتیاز ، از جمله رای دادن به دموکرات ها امید به دست گرفتن کنترل کنگره در ماه نوامبر و همچنین پیروزی کاخ سفید است.

CBS منتشر میدان نبرد نظرسنجی که قرار بایدن تا شش در میشیگان و مغلوب ساختن پیشی جستن یک در اوهایو که در آن او به راحتی در 2016. سی ان ان در بر داشت بایدن پیش رو در میشیگان و آریزونا و فلوریدا.

مصمم تهمت توییتی که مبارزات انتخاباتی خود را “اتحاد بیشتر و شور و شوق و با توجه به بسیاری از هر کمپین در تاریخ کشور بزرگ ما”. به طور کلی جمهوری خواهان بیشتر مشتاق در مورد نامزد خود را از دموکرات ها. مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “اکثریت خاموش خواهد صحبت در نوامبر سوم!!! جعلی سرکوب سنجی & جعلی اخبار صرفه جویی خواهد شد چپ رادیکال است.”

کیت Bedingfield بایدن معاون مدیر کمپین گفت: آسوشیتد پرس: “مردم مریض و خسته از یک دولت است که به تقسیم و شکسته و قادر به انجام کارها. آنچه مردم احساس می کنند مانند آنها در حال گرفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر یک چیز درهم و برهم ظروف سرباز یا مسافر خود را علاقه مند به بحث های سیاسی.”

با بگمارند طبخ گزارش بحث در مورد شانس “دموکراتیک سونامی” تهمت مسیر برای انتخاب مجدد به طور فزاینده ای اجرا می شود از طریق فلوریدا ضربه سخت Covid-19.

روز شنبه در فلوریدا پیشی نیویورک اوایل کانون در موارد تایید کرد. کالیفرنیا ثبت شده است. این realclearpolitics.com رای گیری متوسط قرار می دهد بایدن با هفت امتیاز در دولت آفتاب.

در واشنگتن Mnuchin سرزنش پلوسی و چاک شومر از رهبر اقلیت سنا برای تصمیم به شامل مالیات بر حقوق برش در محرک های پیشنهادی. به عنوان یک قطع خواهد بیشتر به نفع غنی تر و آمریکایی ها را تضعیف می کند کمک های مالی برای تامین اجتماعی و مدیکر در وسط یک بحران بهداشت عمومی آن است به طور گسترده ای مشاهده شده است به عنوان یک سیاسی nonstarter با وجود تهمت را پشتیبانی می کند.

خانه قهرمانان عمل خواهد گسترش و افزایش بیکاری پرداخت 600 دلار در هفته است که با توجه به پایان ژوئیه 31. برنامه در بسیاری از کشورهای معنی آنها شروع به ناپدید می شوند در این آخر هفته. بیش از 1.4 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته افزایش و بعد کاهش است.

توصیف تمدید اخراج توقف Kudlow به نظر می رسد برای پاسخ به Pelosi و دیگران که خواست جمهوریخواهان برای کمک به دفع بلندی بحران است.

کاخ سفید همچنین پیشنهاد برای کاهش بودجه جدید برای coronavirus تست و ردیابی مقامات بهداشتی فدرال و تلاش برای مقابله با Covid-19 در خارج از کشور. پرسید: چرا وزیر بهداشت, Alex آذر گفت: CBS: “رئیس جمهور برای رفتن به مطمئن شوید که او با این نسخهها کار با کنگره دارد که بودجه کافی برای تست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است در برخی از راه عقب نشینی به عنوان مثال دفاع از پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله گرفته است. در یکشنبه, معاون وزیر بهداشت, ادمیرال, Brett Giroir نشان از یک عقب نشینی جزئی بر روی یک کلید تقاضا از رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که بازگشایی مدارس به طور کامل در پاییز.

Giroir سی ان ان گفت وجود دارد “no one-size-fits-all” در reopenings و که برخی از آنها ممکن است به تاخیر اگر coronavirus در حال گسترش در جوامع خود.

در ABC مراتع پرسیده شد که آیا دولت می تواند انجام داده اند بیشتر هر چه زودتر.

“ما در زمان اقدامات بی سابقه ای” او ادعا کرد و افزود: “امیدوارم این ابتکار آمریکایی است که اجازه خواهد داد که برای درمان و واکسن در نهایت تسخیر این است.”

در انگلستان یک استاد برجسته انگلیسی فشار برای یک واکسن گفت: تلاش جهانی برای تولید ضد Covid دارو است که مانع از آمریکا به دلیل محققان وجود دارد تست مواد مخدر در “خودسرانه, willy-nilly راه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im