ما در رتبه 24 در دنیا در عملکرد زیست محیطیآمریکا است به مراتب پشت سر سایر کشورهای صنعتی در عملکرد زیست محیطی و در حال حاضر در رتبه 24 در جهان, با توجه به تجزیه و تحلیل جدید توسط دانشگاه ییل و کلمبیا دانشگاه.

دانمارک آمد در وهله اول به دنبال لوکزامبورگ و سوئیس. انگلستان در رتبه چهارم است.

این یافته ها می آیند به عنوان برگ برنده دولت در ادامه به تضعیف حفاظت محیط زیست در تلاش برای استراحت قوانین در صنعت و گسترش سوخت های فسیلی توسعه را تهدید می کند که برای قرار دادن این کشور و حتی فراتر از همسالان خود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام خود را “مؤمن بزرگ در محیط زیست” و اصرار داشت که او می خواهد “تمیزترین آب تمیزترین هوا” اما در عملکرد زیست محیطی شاخص دو دهه سابقه از جمله در دوران ریاست جمهوری خود در آمریکا هرگز افزایش یافته است به بالای رتبه بندی.

“کشورهایی که تلاش انجام دهید بهتر از آن است که اصلا لازم نیست و ما در حال حاضر در حال ساخت یک تلاش است. که نشان می دهد تا در یک رکود در این رتبه بندی که در آن دیگران هستند و واقعا از دیدن برخی از پیشرفت های قابل توجهی” گفت: Dan Esty که هدایت ییل مرکز حقوق محیط زیست و سیاست است که شرکت تولید شاخص است.

نمودار نشان دادن عملکرد زیست محیطی شاخص نمرات از کشورهای مختلف. ما در حال حاضر در رتبه 24 جهان

شاخص رتبه 180 کشور در 32 شاخص های عملکرد در 11 دسته بندی پوشش بهداشت محیط و اکوسیستم انرژی و زنده دلی.

به ما نزدیک است پشت بسته برای کشورهای توسعه یافته است. چین که گرفتار ضعیف هوایی با کیفیت ساخته شده است سرمایه گذاری است که باید کمک کرد این صعود به محل 120 جلوتر از هند 168th-رتبه بندی محل. چین هنوز یک آلوده کنندگان اما ساخته شده است “خیلی بیشتر پیشرفت چشمگیر نسبت به سایر کشور” Esty گفت.

آمریکا رتبه 15 در آب و هوا. آن است که در حال حاضر دومین عامل بحران آب و هوا پس از چین است. در طول زمان آن را قرار داده و حرارت بیشتر به دام انداختن گازها به اتمسفر بیش از هر کشور دیگری است. اما تهمت همواره مورد سوال علم آب و هوا و شدت مشکل است. او قول داده است به ترک یک توافق بین المللی برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای که به ما پیوست و تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. کشورهای دیگر نیز دیده می شود تغییرات عمده در حکومت هستند اما با این وجود به خوبی انجام می دهند در آب و هوا از جمله انگلستان که می آید در دوم در این مسئله است.

“اگر شما نگاه کنید در دانمارک آنها انجام می دهند اما آنها بخش کوچکی از کلی کربن یا گازهای گلخانه ای به طور گسترده” گفت: Zach Wenderling رهبری محقق در شاخص است. “آمریکا است و یکی از پنج بازیکن در هر گاز گلخانه ای, بنابراین ما نیاز به انجام بهتر از فقط خوب اگر ما قصد داریم برای تولید بهترین شیوه است.”

به ویژه در ایالات متحده به ثمر رساند ضعیف در حفاظت از منابع آب و مدیریت آن هدر.

در فاضلاب را تجزیه و تحلیل می داند چقدر از فاضلاب است که تحت درمان قبل از آن منتشر شده است به محیط زیست و چقدر از جمعیت است که متصل به سیستم فاضلاب. ما در حال انجام ضعیف در هر دو فقره.

حدود نیمی از زباله های تولید شده در ایالات متحده است حساب نشده برای Wenderling گفت. هزاران نفر از اشخاص مختلف رسیدگی به زباله و سازمان حفاظت محیط زیست از منابع را برای جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه که در حال بازیافت سوزانده و یا ارسال به محل های دفن زباله ،

کلمبیا در مقایسه دارای متمرکز مجموعه و تمام آهنگ های خود را هدر ندهید.

ما را بهتر در کیفیت هوا, رتبه بندی 16th, اما نویسندگان هشدار داد کسانی که در رتبه بندی قرار می گیرند می تواند به عنوان برگ برنده مقامات لغو حمایت و یا کاهش یافته است به سفت شدن آنها بر اساس تحقیقات جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>