ما فشار برای اتحاد جهانی علیه چین مانع سال از امریکا برای اولین بار’

رویارویی آمریکا و چین به سرعت جمع آوری و با گذشت هر هفته. در چند روز گذشته چینی کنسولگری در هوستون بوده توقیف میان اتهامات این یک جاسوسی hub و ما ماموریت در جنوب غربی شهر چنگدو بسته شد در اقدامی تلافی جویانه در زمینه های مشابه.

اف بی آی شروع به دستگیری محققان چینی در دانشگاههای آمریکا مشکوک به لینک به افراد ارتش آزادی بخش (PLA) یکی از آنها به طور موقت پناه در کنسولگری در سان فرانسیسکو قبل از تسلیم شدن.

ما دانشگاهیان و تجار و بازرگانان قرار داده تحت بررسی بیشتر برای روابط پکن و هشدار داده شده است برای پاک آمده در مورد آنها تحت عوامل خارجی ثبت نام اقدام کنند.

سخت تر حرکت قانونی شده اند همراه با هماهنگ مجموعه ای از سخنرانی های assailing چین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمده امنیت ملی و سیاست خارجی مقامات اوج خود رسید در یک آدرس در روز پنج شنبه با وزیر امور خارجه, Mike Pompeo اعلام کرد: “جهان آزاد باید پیروزی بیش از این ظلم و ستم.”

Pompeo سفر به یوربا لیندا در کالیفرنیا خانه ریچارد نیکسون کتابخانه ریاست جمهوری را اعلام کرد که رئیس جمهوری جمهوریخواه تاریخی باز به چین در سال 1972 آغاز شده بود ورزش در شکست در شرق و غرب detente.

“نوع تعامل ما شده اند به دنبال آورده است نوع تغییر در چین که رئیس جمهور نیکسون امیدوار به القاء” Pompeo گفت. “حقیقت این است که سیاست های ما – و کسانی که از دیگر کشورهای آزاد – احیا چین را شکست اقتصاد تنها برای دیدن پکن نیش بین المللی دست است که تغذیه آن است.”

برخی از grand جغرافیای سیاسی زبان را می توان به اهمیت ضد چین و احساسات در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای نجات ریاست جمهوری خود در انتخابات ماه نوامبر. و برخی از آن الهام گرفته است Pompeo خود تلاش های فزاینده در هزینه خود کار روز به موقعیت خود را برای ریاست جمهوری به اجرا در 2024.

اما بسیاری از آنچه Pompeo تا به حال به می گویند باید جهانی رزونانس با تشکر پکن را افزایش پرخاشگری در چند جبهه در سراسر جهان است. در همان زمان به عنوان گرد کردن تا بیش از یک میلیون مسلمان Uighurs در اردوگاه های رژیم در نقض آزادی لذت می برد توسط هنگ کنگ گرفته شده بیش از مناقشه atolls صخره و shoals در دریای چین جنوبی و تبدیل آنها به بتن redoubts و انجام یک زمین خطرناک چنگ زدن بر مرز خود را با هند است.

Pompeo استدلال کرد که مبارزه با چنگال حزب کمونیست چین “است که ماموریت ما در زمان” یک اعلامیه به احتمال زیاد برای به دست آوردن سر تکان در بخش های بزرگی از آسیا و اقیانوس آرام ، اما ادعای او در کنار نفس که “امریکا کاملا به آن منجر” را حلقه توخالی در میان بسیاری از واشنگتن را سر در گم کرد.

چشمان خود را در چین گسترش یافته در یک خلاء در سمت چپ ما عقب نشینی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به “امریکا برای اولین بار” jingoism و unilateralism.

This March 2017 image provided by Maxar Technologies shows a satellite image of the Chinese-occupied Fiery Cross Reef in Spratly island chain in the South China Sea, one of several disputed islands, reefs or shoals in the area.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن اول سیاست خارجی حرکت بود به بیرون بکشید ما را از مذاکرات برای Trans Pacific Partnership که طراحی شده بود به عنوان یک اقتصادی ائتلاف برای جلوگیری از چین قادر به دیکته شرایط تجارت در قرن 21 است. متحدین آمریکا در منطقه جلو رفتم اما به هر حال آن را به شدت ضعیف و عدم وجود دولت آمریکا که به دنبال جای unpick موجود ترتیبات تجارت با شرکای خود.

به طور مشابه ما تلاش برای متقاعد کردن چین برای پیوستن به مذاکرات کنترل تسلیحات را حمل وزن بیشتر در صحنه جهانی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حال راه می رفت در سه اسلحه کنترل موافقت نامه به تاریخ است و ظاهرا در روند jettisoning یک چهارم جدید شروع قرارداد محدود کردن آمریکا و روسیه سلاح های هسته ای استراتژیک.

ناگهانی خروج آمریکا از سازمان بهداشت جهانی در میان همه گیر همراه با یک کمپین از اتهامات بی اساس علیه آن مقامات رهبری Pompeo نیز اغلب ذکر شده توسط دیپلمات های ارسال شده به واشنگتن به عنوان مثال از ما abdicating جهانی آن نقش رهبری.

شکست حکومت آشکار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است که آمریکا به عنوان بزرگترین پایدار ترین کانون و آمریکایی ممنوع از سفر به بسیاری از نقاط جهان نیز آن را سخت برای ما دیپلمات ها برای گول زدن دولت های خارجی به یک علت شایع برابر چین بدون نقشه کشی دردناک لبخند می زند.

همان را می توان گفت برای عینک های ناشناس و به ظاهر غیر قابل توصیف شبه نظامی واحد ساخت دستگیری در پورتلند. از نظر مقیاس آن را نمی تواند متفاوت تر از جرم حبس از Uighurs اما آن است که یک نگاه خوبی برای کشور به دنبال اصلاح گوشته رهبری جهان آزاد است.

آن است که سکته مغزی شانس برای دیپلماسی آمریکا که در یک زمان هنگامی که آن را در ضعیف ترین زمانی که تلاش برای جذب متحدان چین است که انجام بسیاری از کار بر طرف آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de