پلیس آمریکا که سابقه خشونت علیه مردم سیاه و سفید. آن را همیشه متوقف می شود ؟منn فرگوسن, میسوری, مایک براون بدن دراز مرده در خیابان برای چهار ساعت بعد از او به ضرب گلوله توسط افسر سفید پوستی. شاهدان توصیف او را نگه داشتن دست خود را به نشانه تسلیم بالا برده قبل از او کشته شد.

در شهر نیویورک اریک گارنر گفت: یک افسر سفید پوستی که او قرار داده در یک ممنوع سبد که او نمی تواند نفس بکشد قبل از او درگذشت. او تکرار عبارت 11 بار.

در کلیولند اوهایو 12 ساله Tamir برنج در زمستان برفی صبح با یک تفنگ اسباب بازی قبل از او به ضرب گلوله توسط افسر سفید پوستی.

که این وحشتناک مرگ و میر غیر مسلح سیاه, مردان و پسران, همه رخ داده است ظرف چهار ماه از یکدیگر در سال 2014 است که هیچ انحراف. این یک چرخه از دولت آمریکا خشونت است که خود را تکرار می شود سال پس از سال, نسل پس از نسل.

در سال 2015 این امر می تواند تونی رابینسون و سپس اریک هریس و سپس والتر اسکات و سپس آمریکا و سپس ویلیام چپمن پس از آن ساموئل DuBose. که برخی از این نام را شاید در حال حاضر پژمرده از حافظه ملی است که نشان دهنده بحران است.

در سال 2016 نشستم با سامره برنج, مادر جوان Tamir در نیمکت پارک در نزدیکی محل از مرگ پسرش به او اظهار تاسف کرد: “زمانی که من دیدن هر یک از این قتل آن را مانند دولت است پرتاب بیشتر نمک بر زخم باز و من نداشتن شانس را به زخم التیام یابد.”
Samaria Rice, mother of Tamir Rice: ‘When I see any of these murders it’s like the government is throwing more salt on an open wound and I’m not having a chance to heal.’

سپس او با اشاره به آلتون استرلینگ و Philando کاستیا هر دو کشته در یک روز از هر یک از دیگر در اوایل این ماه.

در حال حاضر در سال 2020 آن است که جورج فلوید 46-سال-محبت پدر و سرسخت مدافع جامعه قرار داده شده در یک زانو به گردن داری برای تقریبا نه دقیقه توسط یک افسر سفید پوستی در مینیاپولیس. او در همان منطقه مترو به عنوان Philando کاستیا. او به زبان آمده همان نهایی درخواست به عنوان اریک گارنر.

در سراسر کشور ناآرامی است که به شرح زیر فلوید مرگ است که بدون شک شدید تر از در سال 2014; رهبری از کاخ سفید مراتب بیشتر بی پروا حساس و تهدید کننده زندگی.

و در عین حال در اینجا این کشور دوباره.

خشونت علیه مردان سیاه و زنان در قدرت بنیادی است و به ایالات متحده و همچنان به نفوذ خود policing فرهنگ به این روز است.

پیش سازهای مدرن روز پلیس آمریکا بخش شامل خشونت برده گشت زنی مورد استفاده در ایالات جنوبی قبل از جنگ داخلی و سپس اجرای قانونی نژادپرستانه سیاه کدهای به دنبال Jim Crow قوانین. اوایل بخش های شهری در شهرهای آمریکا در حال رشد بودند و به شدت سفید و سرکوب آسیب پذیر جوامع به طور معمول. هزاران نفر از lynchings از آمریکایی های سیاه و سفید با سفید اوباش رفت و مجازات توسط دستگاه قضایی. و در طول دوران حقوق مدنی و فراتر از, صلح آمیز, اعتراض شده است به شدت سرکوب توسط افسران قسم خورده برای محافظت و خدمت می کنند.

تنها چند روز پس از من نشسته با سامره برنج روی آن نیمکت در کلیولند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرفته حزب جمهوری خواه نامزدی برای ریاست جمهوری چند مایل پایین جاده.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده خود را به عنوان “قانون و نظم” نامزد طول یک تیره سخنرانی. سابق میلواکی کلانتر دیوید کلارک led عرصه در سرد دور از کف زدن برای بالتیمور افسر پلیس برایان برنج که آن روز شده بود تبرئه کرد و در اتهام مربوط به مرگ فردی گری که ستون فقرات تقریبا قطع در طول سال 2014 بازداشت. مغلوب ساختن پیشی جستن محوری به موضوع مسابقه و پلیس بصورتی پایدار و محکم به جنگ فرهنگ او دامن زدن به.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به خشونت های پلیس بود مشخص خروج از دولت اوباما. پس از مرگ مایکل براون آغاز شد که در سراسر کشور حساب و شادابی سیاه زندگی مهم جنبش اوباما تا به حال با استفاده از قدرت خود به هدف مشکل ادارات پلیس از جمله کسانی که در فرگوسن شیکاگو و بالتیمور با وزارت دادگستری و تحقیقات است.

او با صدور یک فرمان اجرایی برای محدود کردن محلی بخش’ تهیه برخی از درجه نظامی تجهیزات. او راه اندازی یک گروه ضربت در 21 قرن پلیس که فراموش نشدنی خواست آمریکا اجرای قانون را به حرکت از یک “جنگجو” به “نگهبان” فرهنگ است.

اگر چه امریکا وسیع غیر متمرکز سیستم پلیس – کشور حدود 18,000 ادارات پلیس با استفاده از زور سیاست استخدام شیوه ها و ساز و کارهای نظارتی ساخت جهانی اصلاحات در نزدیکی غیر ممکن است – وجود حداقل نشانه های آزمایشی پیشرفت است.

و سپس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد 45 رئیس جمهور ایالات متحده است.

نه تنها او مبارزه روابط عمومی در جنگ علیه کسانی که زانو در هنگام سرود ملی به پرداخت ادای احترام به زندگی را از دست داده و ایستادگی در برابر نژادپرستی ساختاری زیر بنای آن است. در حال حاضر یک مرد که خواهان اعدام پنج سیاه و قهوه ای نوجوانان ناحق محکوم به تجاوز به عنف در پارک مرکزی در سال 1989 تا به حال توانایی با یک سکته مغزی از قلم و یا اشاره ای به دادستان کل جف جلسات برای خنثیسازی هر یک از پیشرفت ساخته شده است.

دولت در عمل به سرعت. در عرض دو ماه از فرض منشی جلسات مجبور جارو نظر دادگاه قابل اجرا اصلاحات بسته های شناخته شده به عنوان رضایت احکام – اعمال متعدد مشکل ادارات پلیس. او لغو یک بخشنامه صادر شده توسط دولت اوباما برای پایان دادن به دولت ایالات متحده با استفاده از زندانهای خصوصی – یک نشانگر از اولین رئیس جمهور سیاه پوست را تلاش برای پایان دادن به نامتناسب حبس از سیاه و قهوه ای مردان است.
Gwen Carr, the mother of Eric Garner, at a Black Lives Matter protest, in New York this week.

هشت ماه و تهمت آزاد تا پلیس محلی به بار اوردن درجه نظامی تجهیزات و جلسات به طور موثر لغو شده دولت آمریکا را گل سرسبد جامعه پلیس برنامه.

اما فراتر از فرهنگ جنگ و آرام سیاست rollbacks ترین موذی اثر از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در نبرد در برابر عدالت و عادلانه پلیس بود و خود را جزئی خفگی از خود داستان. مرد جوان ادامه داد: به مرگ اما در شیدایی از روسیه درخواست استیضاح و رسوایی پس از رسوایی جنبش برای زندگی دریافت کمتر و کمتر رسانه اکسیژن است.

در سال 2018, 21-سال-0ld EJ برادفورد به ضرب گلوله کشته شد سه بار از پشت توسط یک افسر در هوور, Alabama. این حادثه به سختی ساخته شده اخبار.

در سال 2019 ویلی McCoy, a 20-year-old خواننده رپ کشته شد در 55 بار توسط افسران در وللجو کالیفرنیا به عنوان او دراز خوابیدن در ماشین خود را. مرگ او موفق به گرفتن طولانی مدت توجه است.

در سال 2020 شورش های خونین در سراسر سی سی پی سیستم زندان منجر به بیش از یک دوجین مرگ و میر. مغلوب ساختن پیشی جستن ،

سال گذشته پس از پنج سال مبارزه برای عدالت برای پسرش اریک گارنر من نشسته با گوئن Carr خارج NYPD ستاد به عنوان او رنج می برد indignities یک دادگاه اداری است که در نهایت منجر به افسر که خفه پسرش از دست دادن شغل خود – بالاترین مجازات او مواجه شده است.

“عدالت وجود ندارد در تمام اریک,” او گفت: در سایه نشسته در طول سوزان نیویورک روز تابستان است. “آنها به قتل او و اگر قرار بود عدالت آن شده اند که در نقطه ای که او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’.”

چند هفته بعد پس از سال ها تحقیقات پلیس آمریکا در حال حاضر گروگان توسط ویلیام بار اعلام کرد که دولت فدرال نه با عنوان جرم جنایی محاکمه افسر درگیر در جلب مرگ است. دراین ساخته شده توسط Barr شخصا. مغلوب ساختن پیشی جستن ،

آن است که محلی و ایالتی رهبری است که به شکل هر گام مثبت در دولت اصلاحات در سال های اخیر است.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون مداخله در جورج فلوید مورد برای بالا بردن افسر سابق Derek چوین را به اتهام قتل. در سال های اخیر بسیاری از گروه ها را اجرا محدودیت در chokeholds و گردن محدودیت.

در اوایل این هفته, فرگوسن است که 70 درصد آمریکایی آفریقایی انتخاب اول خود را سیاه شهردار الا جونز. “این فقط وقت من را به انجام کار درست با مردم,” او گفت:.

اما برای بسیاری از افزایشی تغییر کافی نیست. کلمات سامره برنج گفت: در سال 2016 باید با من طنین انداز در طول این دوره از ناآرامی.

“ما نیاز به از بین بردن کل سیستم و واقعا بازسازی دوباره آن را.”

  • این ماده اصلاح شد و در 4 ژوئن سال 2020 به اصلاح سن Tamir برنج بود که او به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>