ما عبور 150,000 coronavirus مرگ و میر در میان تازه افزایش مواردما در حال عبور از آستانه 150,000 تایید مرگ از Covid-19 فقط شش ماه پس از اولین موارد تشخیص داده شد در چین و با شیوع دور از تحت کنترل است.

آمریکا مرگ و میر است که بالاترین در جهان با اختلاف قابل توجهی رسیده 150,034 روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهان coronavirus ردیاب.

بیش از 4.3 میلیون نفر آلوده شده اند با Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus SARS-CoV-2. به عنوان تابستان پوشیده است شیوع بیماری در حال گسترش در سراسر امریکا کمربند آفتاب منطقه از فلوریدا به کالیفرنیا جنوبی و به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به گسترش به مرکزی متحده است. در ضمن در برخی از مراکز از این بیماری همه گیر مانند شهر نیویورک آورده اند virus به طور قابل توجهی تحت کنترل بیشتر.

همه گیر بازنویسی کرده است تقریبا در هر جنبه ای از زندگی روزمره در, ایالات متحده است. فعالیت های اقتصادی افسرده بهداشت عمومی محدودیت ها و ویروس شیوع بیماری به ارمغان آورد و نرخ بیکاری بالاتر از 11% در ماه ژوئن. رستوران و موزه سینما تعطیلی نورد به عنوان متحده سعی کنید برای بازگشایی, دیدن شیوع و دوباره محدود کردن فعالیت های.

مدارس پس فکر خاصی برای بازگشایی در پاییز در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونگی ساخت ساختمان های ایمن برای معلمان و دانش آموزان است. این هفته ملت دوم-بزرگترین اتحادیه معلمان مجاز محلی حملات را به عنوان “آخرین راه حل” تراشه چانه زنی هنگامی که مناطق موفق به قرار دادن coronavirus اقدامات ایمنی در محل.
A healthcare worker at a Covid-19 testing site outside of Marlins Park in Miami. Florida reported a record rise in deaths this week.

در ضمن بسیاری از اقدامات اساسی ترین به آوردن این ویروس را تحت کنترل را همچنان به چالش لطف بی مهارت و کم خونی فدرال پاسخ رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

گسترده شیوع و هفته تاخیر در نتایج تست را تضعیف تماس با ردیابی. کسانی اساسی شکست تا به حال دست کشیدن بر اثر به عنوان شیوع بیماری رسیده اند خانه های پرستاری و ادامه داد: برای پر کردن بخش های مراقبت ويژه با آسیب پذیرترین بیمار و منابع فشرده بیماران.

به عنوان coronavirus گسترش شتاب در مارس و بدون رهبری فدرال و ایالتی فرمانداران و بیمارستان ها شروع به تقلا برای هواکش و تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و روپوش برای خط مقدم پزشکی کارگران بودند که در بسیاری از مکان ها از لوازم و کسی که خود را شروع مرگ از Covid-19.

این سیاست از یک بیماری همه گیر

سیاست گرفته شده یک نقش مرکزی در چگونه همه گیر شده است پنجه. رئیس جمهور در ابتدا به عنوان ویروس و پیش بینی آن را ناپدید می شوند – سپس با وجود این ما در حال تبدیل شدن جهان همه گیر hotspot او خواست کسب و کار و در حال حاضر به بازگشایی مدارس قبل از پایدار در کاهش موارد که فدرال کارشناسان بهداشت توصیه می کنند.

برخی از کاهش روشها مانند استفاده گسترده از پوشش صورت در عمومی شده اند تضعیف رئیس جمهور که تنها به تازگی حمایت خود را استفاده کنید.

رئیس جمهور جنجال برانگیز دوری می گزیدند از ماسک ماندگاری و ترویج مشکوک برای درمان این ویروس نیز علنا او را در برابر خود سلامت متخصصان از جمله دکتر Anthony Fauci است که ملت بیماری های عفونی متخصص به شش رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ محدودیت او قرار داده شده در سفر به آمریکا از چین و پس از آن بخش هایی از اروپا به عنوان مدارک و شواهد خود را در دولت به کار گرفته شده شیوع خوب با وجود محدود اثر این اقدامات تا به حال به عنوان ویروس گسترش یافته است.

افزایش عفونت به دنبال یک عجله به بازگشایی برای کسب و کار در بسیاری از ایالت ها بدون همراه حکم و یا حتی رسمی توصیه به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

ایالات آمریکا مانند فلوریدا نگه داشته اند اقتصاد خود را باز با وجود کامل بیمارستان اما نشانه هایی وجود دارد که این استراتژی را نمی خواهد به اندازه کافی به را اقتصاد به رکورد قبل از همه گیر روز. هفته گذشته برای اولین بار در سال وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از مردم ادعا مزایای بیکاری.

کارشناسان بهداشت عمومی نیز در مورد سطح عفونت در کشورهایی مانند اوهایو و ایندیانا, تنسی و کنتاکی در حالی که این افزایش در فلوریدا همراه با تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا در ماه ژوئن و ژوئیه تیره و تار است بسیاری از بیمارستان ها.

Coronavirus تا به حال بسیار مخربی بر سیاه, لاتینی و آمریکایی های بومی به طور قابل توجهی تشدید نابرابری نژادی در شرایط بهداشتی مزمن دسترسی به مقرون به صرفه و با کیفیت پزشکان و بیمارستان ها و نابرابری در درآمد و مسکن و خطر قرار گرفتن در معرض در محل کار.

جهانی فشار است به منظور توسعه یک واکسن و ما برخی از امیدوار کننده آزمایشات در راه حتی به مقامات بهداشت عمومی پیش بینی هر گونه برنامه ریزی برای توزیع عادلانه بالقوه واکسن مقاومت روبرو خواهد شد.

در ضمن ارشد ترین مقامات بهداشت فدرال مانند Fauci و مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری Dr Robert Redfield اند هشدار داد شیوع بیماری در ایالات متحده است که به دور از تحت کنترل است “نگران کننده” مسیر و آورده امریکا “به زانو”.

همه از این تحت فشار قرار دادن کنگره به تصویب یکی دیگر از coronavirus بسته کمک های که شامل کمک های مالی برای مدارس, مزایای بیکاری و گرسنگی را تسکین می دهد. اما همانطور که در حال حاضر هنوز هم وجود دارد خلیج فارس بین طرفین با جمهوری خواهان پیشنهاد برای کاهش گسترش بیکاری کمک به 200 دلار در هر هفته. در ضمن با یک شکاف در کمک ناظران پیش بینی موج اخراج می شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de