ما در حال حاضر دارای بیشترین coronavirus موارد در جهان


ما در حال حاضر دارای بیشترین coronavirus موارد در جهان با 83,553 عفونت – بیش از چین یا ایتالیا – به عنوان کارشناسان هشدار می دهند مرگ و میر می تواند به 80,000 حتی اگر با قرنطينه – اما تهمت و سرزنش تست جدید برای کشف

  • ما در حال حاضر دارای بیشترین coronavirus موارد در جهان با 83,553 عفونت و بیش از 1,205 مرگ و میر
  • آمار و ارقام جدید پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که ما پیشی چین و ایتالیا با تعداد موارد تایید شده
  • ایتالیا هنوز سخت ترین آمار کشور از نظر مرگ و میر با بیش از 8000. چین به عنوان ثبت بیش از 3000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس
  • تعداد عفونت کروناویروس در حال حاضر در صدر یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان
  • سازمان بهداشت جهانی این هفته پیش بینی چشم انداز تیره و تار برای ما و گفت که این کشور به سرعت تبدیل شدن به کانون جهانی از همه گیر
  • این می آید به عنوان تحقیقات جدید نشان داد شیوع بیماری می تواند منجر به بیش از 80 ، 000 مرگ و میر در آمریکا در چهار ماه آینده حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات محترم
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

تبلیغات

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین coronavirus موارد در جهان با 83,553 عفونت و 1,205 مرگ و میر.

آمار و ارقام جدید منتشر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد که ما پیشی چین و ایتالیا با تعداد موارد تایید شده در جهانی همه گیر.

ایتالیا هنوز سخت ترین آمار کشور از نظر مرگ و میر با بیش از 8000 مرگ و میر. چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر ثبت کرده است بیش از 3000 مرگ و میر.

تعداد عفونت کروناویروس در حال حاضر در صدر یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان است.

می آید پس از سازمان بهداشت جهانی این هفته پیش بینی چشم انداز تیره و تار برای ما و گفت که این کشور به سرعت تبدیل شدن به جهانی کانون coronavirus همه گیر داده ‘بسیار زیادی شتاب’ از تایید عفونت.

نیویورک در روز پنج شنبه ثبت 100 coronavirus مرگ و میر در فقط 24 ساعت آوردن این دولت در مجموع به 385 به عنوان تعدادی از موارد منجر به مرگ در سراسر ایالات متحده افزایش یافته و به 1,205.

نیویورک است که در کانون ما با شیوع 50 درصد از این کشور تعداد موارد تایید شده در حال حاضر به عنوان 385 مرگ و میر و بیش از 37,000 عفونت.

وجود دارد 281 مرگ و میر در شهر نیویورک و 21,873 عفونت.

لوئیزیانا در حال حاضر در حال ظهور به عنوان ممکن است در آینده کانون ما پس از شیوع عفونت افزایش 30 درصد در 24 ساعت. که دولت ثبت 2,305 عفونت و 83 و مرگ و میر در پنج شنبه. مردی Gras جشن در نیواورلئان به متهم شده است که شیوع بیماری وجود دارد.

نیوجرسی است 6,876 مورد تأیید و 81 مرگ و میر در حالی که کالیفرنیا 3,899 موارد و 81 مرگ و میر. ایالت واشنگتن است که در ابتدا کانون پس از شیوع در سیاتل خانه سالمندان در حال حاضر 3,207 مورد تأیید و 150 مرگ و میر.

این می آید به عنوان تحقیقات جدید نشان داد شیوع بیماری می تواند منجر به بیش از 80 ، 000 مرگ و میر در آمریکا در چهار ماه آینده و پایمال کردن ظرفیت بیمارستان در سراسر کشور به عنوان به زودی به عنوان اوایل مارس حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات مورد احترام هستند.

پیش بینی در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی پیش بینی کرده اند که در طول اپیدمی اوج – تنظیم برای برخی از نقطه در ماه آوریل – به عنوان بسیاری از 2,300 بیماران می تواند هر روز می میرند.

این مورد حتی اگر مردم رعایت دقیق اجتماعی فاصله گرفته است.

پیش بینی های خود را پس از تجزیه و تحلیل آخرین COVID-19 اطلاعات از جمله بستری و میزان مرگ و میر و همچنین به عنوان بیمار تاریخ از نظر سن و از قبل موجود مشکلات سلامتی.

تحلیل هشدار داد که بر اساس روند فعلی تقاضا برای هر دو تخت ICU و هواکش را به مراتب بیش از ظرفیت برای COVID-19 بيمار به عنوان اوایل به عنوان دومین هفته از ماه آوریل است.

این می آید به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی در نیویورک و اروپا buckled تحت وزن مراقبت به طور جدی بیمار قربانیان به عنوان مقامات به شدت جستجو برای هواکش به اندازه کافی برای زنده نگه داشتن آنها.

شهر نیویورک مرکز کنوانسیون در حال حاضر تبدیل به یک موقت بیمارستان و یک سردخانه موقت تعیین شد تا در خارج از منهتن در بللوو بیمارستان در روز چهارشنبه برای مقابله با امکان افزایش قربانیان.

مقامات بهداشت عمومی در نیویورک شکار تخت و تجهیزات پزشکی و قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر پزشکان و پرستاران از ترس این تعداد بیمار منفجر خواهد شد در چند هفته قریب به اتفاق بیمارستان ها به عنوان اتفاق افتاده است در ایتالیا و اسپانیا.

در یک پیش نمایش از آنچه که ممکن است در آینده برای ما اسپانیا تبدیل هتل به موقت بیمارستان ها و تبدیل یک سالن هاکی روی یخ در مادرید به یک سردخانه موقت. منحنی عفونت نمی کند در اسپانیا است که در حال حاضر بیش از 4100 مرگ دوم تنها به ایتالیا مرگ و میر.

در مواجهه با نمایی گسترش این بیماری همه گیر سنای آمریکا تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها امیدوار اندازه گیری خواهد آنها را به یک تاسیسات به عنوان آنها را از دست داده و شغل و درآمد و مراقبت از کودکان به دلیل اجتماعی-دورى قوانین مورد نیاز به سرعت گسترش ویروس.

حداقل 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان در حال حاضر تحت شدیدترین محدودیت های مسافرتی.

اما رئیس سازمان بهداشت جهانی ، Tedros Adhanom Ghebreyesus scolded رهبران جهان برای اتلاف وقت گرانبها در مبارزه با این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 21,000 مردم پرتاب می شود میلیون ها نفر از کار و ویران اقتصاد جهان است.

او آن را به نام ‘دشمن عمومی شماره 1.’

در سراسر آمریکا و تقریبا نیمی از جمعیت متاثر شده اند stay-at-home سفارشات در حداقل 18 متحده است.

فراگیر سفارشات با هدف کاهش گسترش پاتوژن اما باید طرح میتوانست زندگی روزانه به مدارس و کسب و کار شاتر به طور نامحدود.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im