US navy رسمی عذر خواهی برای تماس کاپیتان پشت coronavirus یادداشت ‘ساده یا احمق’

آمریکا اقدام نیروی دریایی کرده عذر خواهی کرد برای تماس با رییس کاپیتان ناو یو اس اس تئودور روزولت “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” را در دستور, در حال رشد در میان تماس از کنگره و افسران سابق برای او به استعفا.

“اجازه دهید من روشن شود من فکر نمی کنم کاپیتان برت Crozier است ساده و بی تکلف و نه احمق” توماس Modly نوشت: در روز دوشنبه. “من فکر می کنم و همیشه اعتقاد او به مخالف است.”

“من عذر خواهی برای هر گونه سردرگمی در این انتخاب از کلمات ممکن است باعث. من همچنین می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به کاپیتان Crozier, خانواده و تمام خدمه از تئودور روزولت برای هر درد من سخنان ممکن است باعث.”

Modly موجب بحران رهبری در پنتاگون در هنگام ضبط صدا ظاهر از یک سخنرانی او به خدمه این هواپیما حامل, که در آن او denigrated فرمانده او از کار اخراج شده بود برای داشتن گردش یادداشتی خواستار کمک بیشتر برای خدمه خود را که تا به حال زده شده با شیوع کروناویروس پردازنده.

این اقدام کری عذرخواهی آمد به زودی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جمعه شب او را به دخالت در اوضاع و اشاره او ممکن است بازگردد سابق روزولت فرمانده کاپیتان برت Crozier.

“کار خود را قبل از آن بسیار خوب بود. بنابراین من قصد دارم به درگیر کنید و ببینید دقیقا چه چیزی در رفتن وجود دارد چرا که من نمی خواهم به از بین بردن کسی برای داشتن یک روز بد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که تاکید بر این که Crozier باید گردش این یادداشت.

با اشاره به Modly و Crozier رئیس جمهور افزود: “دو خوب مردم … آنها استدلال شد. و من خوب است باور کنید یا نه در حل و فصل استدلال و … بنابراین من ممکن است نگاه به آن را در جزئیات بزرگ. و من قادر خواهید بود به آن را کشف کردن بسیار سریع است.”

در ضبط Modly سخنرانی در هیئت مدیره روزولت منتشر شده توسط این وظیفه و هدف نظامی, اخبار وب سایت, heckling شنیده می شود از خدمه در طول سخنرانی بود که در غیر این صورت استقبال با سکوت.

Modly توجیه تصمیم خود را برای از بین بردن سروان Crozier از دستور هفته گذشته بر این اساس که خود را در چهار صفحه یادداشت درخواست کمک بیشتر برای خدمه خود را و خواسته آنها را به نقل مکان کرد و در ساحل در گوام تا به حال منتشر شده است به بیش از 40 نفر است. از آن به بیرون درز شد به سان فرانسیسکو کرونیکل اما Modly متهم نیست Crozier از نشت.

“اگر او فکر نمی کنم که اطلاعاتی که قرار بود برای دریافت به عمومی در عصر اطلاعات این است که ما زندگی می کنند و سپس او بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به افسر فرمانده یک کشتی بود” Modly گفت.

در عذرخواهی خود را در شب دوشنبه Modly گفت: “به اعتقاد من دقیقا به این خاطر که او ساده و بی تکلف و یا احمقانه است که او فرستاده او را هشدار دهنده ایمیل با قصد گرفتن آن را به مالکیت عمومی در تلاش برای جلب توجه عمومی به وضعیت در کشتی خود را.”

در طول Mody سخنرانی روز یکشنبه کسی (احتمالا یک عضو خدمه) شنیده می شود فریاد “چه فاک؟” Crozier محبوب بود کاپیتان و تصویری منتشر شده در روز جمعه از خدمه انبوه بر روی عرشه روزولت به تشویق و شعار کاپیتان نام او به عنوان چپ کشتی پیاده روی پایین gangplank به انتظار ماشین.

Modly انتقاد خدمه برای تشویق کرد و گفت که آنها باید به فکر مردم گوام که نگران آلوده بودن بیمار ملوانان به ارمغان آورد در ساحل. او با حمله به رسانه ها, که او گفت: به دنبال شرمسار نیروی دریایی و متهم Crozier از خیانت.

“این یک خیانت به اعتماد با [sic] من با زنجیره ای از فرمان با شما با 800 تا 1000 افرادی که خود را shipmates در ساحل راست در حال حاضر متلاشیکننده سنجش خود را هر روز به انجام آنچه آنها نیاز به انجام به … به شما بچه های فعال اینجا شما امن, شما, سالم, شما, پاک,” او گفت:.

Thomas Modly, acting US navy secretary, in December.

“هر کس می ترسم در مورد این چیز. اما من به شما بگویم چیزی – اگر این کشتی در مبارزه وجود دارد و hypersonic موشک در آینده از آن شما می شود خیلی لعنتی می ترسم بیش از حد او گفت:” به فریاد “اوه!” از خدمه. “اما شما شغل خود را.”

تا کنون با توجه به پنتاگون 61 درصد از روزولت خدمه تست شده برای Covid-19 و 173 اعضای دارای آزمایش مثبت است. دو هزار ملوانان تنها کمتر از نیمی از خدمه منتقل شده اند در ساحل در گوام هر چند هیچ شده اند در بیمارستان بستری به عنوان رتبهدهی نشده است.

حداقل چهار دموکراتیک اعضای کنگره و مستقل جاستین Lamash به نام برای Modly فوری استعفای.

“Modly باید برداشته شود بدون تشریفات برای این اظهارات تکان دهنده – به خصوص پس از ناکامی در محافظت از ملوانان’ ایمنی و بهداشت. او خیانت خود اعتماد” سناتور ریچارد بلومنتال ” در توییتر خواستار پنتاگون بررسی است.

دیوید Lapan سابق پنتاگون و سخنگوی سابق دریایی در توئیتر خود نوشت: “این سخنان به ملوانان unbefitting ارشد رهبر و فقط افزایش خواهد یافت تفرقه در صفوف. او نتوانسته است به عنوان یک رهبر و باید استعفا دهد.”

پس از ضبط از سخنرانی او را منتشر Modly با صدور بیانیه ای گفت او گوش نمی, به ضبط, اما که “گفتاری عبارت بودند از قلب”.

“من با هر کلمه ای که من گفتم حتی متاسفانه هر ناسزا که ممکن است مورد استفاده برای, تاکید,” او گفت:.

Modly شد وزیر در ماه نوامبر پس از سابق وزیر نیروی دریایی ریچارد اسپنسر اخراج شد برای مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تبرئه یک مهر و موم نیروی دریایی ادی گالاگر که متهم به جنایات جنگی و تنزل مقام پس از گناهکار نما با جسد یک دولت اسلامی جنگنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>