ما کامیون نظامی گرفتار در دوربین رمنج جیپ روسی کردن جاده ها در سوریه


ما MRAP نیروهای روسی Tigr 4×4 off road در سوریه پس از روسیه خودرو, تلاش برای تصویب: توییتر

یک ویدیو گردش در توییتر نشان می دهد که ما نیروهای نظامی در سوریه در حال اجرا یک وسیله نقلیه نظامی کردن جاده ها است.

این فیلم به نظر می رسد از داخل یک خودرو غیر نظامی. راننده سواری در کنار یک کاروان از خودروهای نظامی در درجه اول پرواز پرچم روسیه. در سر خط یک جفت از خودروهای آمریکایی, یک M-ATV معدن-مقاوم در برابر خودرو, گاهی اوقات به نام MRAP و MRAP کامیون.

راننده از خودروی شخصی کاهش به کاروان خط پشت خودروهای آمریکایی احتمالا اجازه می دهد تا ترافیک می دوزند به تصویب در خط سمت چپ. زمانی که راننده عقب نشینی را به ادامه تلاش برای عبور کاروان دوربین نشان می دهد آنچه درایو گزارش یک 4×4 Tigr کامیون تلاش برای عبور خودروهای آمریکایی در حق خود.

این Tigr با موفقیت قاچ خود را بین خودروهای آمریکایی و تلاش برای سبقت گرفتن از ماشین سرب اما ما وسیله نقلیه منحرف نشوند برای جلوگیری از پیشروی آن قبل از رمنج از آن جاده. یک غیر نظامی و اطرافیان نزدیک به برخورد با وسایل نقلیه در طول درگیری.

هیچ توضیح روشنی در این ویدئو که چرا روس ها در تلاش بودند به اطراف خودروهای آمریکایی, اما آن را ممکن است چیزی برای انجام با یکی دیگر از حادثه ای که در همان نزدیکی و در حدود همان زمان.

چهارشنبه ایستادگی کردن در یک ایست بازرسی در نزدیکی سوریه شهر Qamishli بین ما و نیروهای ارتش سوریه و نیروهای وفادار به بشار اسد در سمت چپ یک سوریه مرده زیر یک تفنگ نبرد. روس ها نیز در حال حاضر در ایستاده اما دخالت ندارد.

روسیه شده اند برجسته تر در منطقه پس از توافق با ترکیه برای گشت زنی در این منطقه است. این حرکت به عنوان دولت ترکیه تلاش می کند تا ما را مورد حمایت کردها از مرز منطقه است. تا همین اواخر ما و کردها کنترل منطقه بیشتر بود بلامنازع.

هر دو آمریکایی و نیروهای روسی در Qamishli گزارش به استفاده از وسایل نقلیه مطابق با کسانی که در کاروان تصویری.

این نوع از آزار و اذیت نیست به خصوص غیر معمول بین روسیه و نیروهای آمریکایی در سوریه است. در یک حادثهیک جت جنگنده بشکه بیش از نورد آمریکایی KC-10 سوختگیری هواپیما. در یکی دیگر ازآمریکا و جنگنده روسی نزدیک به برخورد.

این ویدئو به پایان می رسد با پولیس در ماشین در حال حرکت گذشته روسیه و آمریکا وسایل نقلیه نظامی است. چه اتفاقی می افتد در لحظات پس از حادثه هنوز ناشناخته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de