نظامی آمریکا تیم پزشکی اعزام به بیمارستان کالیفرنیا هواپیمای Covid-19

نظامی آمریکا و تیم پزشکی مستقر شده اند به پنج بیمارستان کالیفرنیا برای کمک در جنگ علیه coronavirus است که مشمول مالیات بهداشت و درمان کارکنان در سخت-آمار مناطق از دولت است.

پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان اعزام توسط نیروی هوایی ایالات متحده خواهد شد پیوستن به کادر پزشکی در شمال کالیفرنیا لدی فرزنو کالیفرنیا و استاکتون و در جنوب کالیفرنیا رانچو میراژ نشان دادن جارو تلفات این ویروس در این کشور پرجمعیت ترین دولت است.

کار است که در حال حاضر در راه برای 100 نظامی متخصصان مراقبت های بهداشتی که در گزارش به صورت وظیفه در روز جمعه پس از دولت درخواست کمک; 60 بیشتر کارکنان انتظار می رود برای استقرار تا پایان هفته, یک سخنگوی نظامی گفت: لس آنجلس تایمز.

تسکین می آید به عنوان مقامات پزشکی توصیف کمبود پزشکی کارگران به عنوان بزرگترین چالش برای پاسخ به این حال افزایش است.

Coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالت طلایی با مجموع موارد در حال حاضر با شکوه 387,000 و 7,700 و میر نسبت به ویروس. این ویروس در حال رشد و گسترش است 33 شهرستانهای قرار داده شده در یک دولت لیست نظارت بر بهداشت و درمان معیارهای حسابداری 92 درصد از جمعیت این ایالت.

تعداد موارد همچنان به صعود و در حالی که رای مثبت از این آزمایش کاهش یافته است کمی در طول هفته گذشته از 7.7 درصد به 7.2% هیچ کس آرامش است در حالی که نرخ های شمال 7 درصد فرماندار گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه. بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش, ایجاد فشار برای بیمارستان ها در دولت را پشتیبانی کنند.

در روستایی Placer county, برای مثال فقط 18 درصد از تخت ICU در دسترس هستند. سن بنیتو شهرستان در حال حاضر دارای ظرفیت برای رسیدگی بیشتر در ICU پذیرش Newsom گفت: یک یادآوری است که “شهرستان شهرستان, همه چیز بسیار متفاوت از آنها در سطح ایالت.”

پزشکان نظامی نیز پیوست صفوف متخصصان مراقبت های بهداشتی در تگزاس و فلوریدا به عنوان کشورهای در ادامه به مجموعه سوابق روزانه برای مرگ و میر و عفونت های جدید.

کالیفرنیا افزایش تعداد درخواست Newsom هفته گذشته به عقب بازگشایی برنامه ها و بستن تمام میله های خارجی و داخلی عملیات در سینما و موزه ها.

به عنوان موارد در لس آنجلس بیش از آخر هفته در صدر 2,200 برای اولین بار شهردار اریک Garcetti سی ان ان گفت که شهر افتتاح بیش از حد به سرعت و گفت: او در “آستانه” از صدور جدید اقامت در خانه سفارش دهید.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم نمی فهمم شهرداران اغلب هیچ کنترل آنچه باز می شود و نمی کند – که هر دو در یک دولت و یا شهرستان در سطح” Garcetti گفت. “و من موافق است که کسانی که همه چیز اتفاق افتاده است بیش از حد به سرعت” Garcetti سی ان ان گفت.

رهبران محلی را به چالش کشیده Garcetti ادعای اشاره به این که شهرداران می تواند موضوع محلی سفارشات که سختگیرانه تر از دولت است اما نمی تواند بیشتر ملایم.

سه حومه شهرستانهای اطراف لس آنجلس در سازمان دیده بان به عنوان coronavirus موارد سرانه در کنار رودخانه سن برناردینو و نارنجی, استان ها در هفته گذشته پیشی گرفته سرانه عفونت در لس آنجلس.

حتی به عنوان برخی از ساکنان اورنج کانتی در ادامه به سازماندهی مقاومت در برابر ماسک صورت شواهدی وجود دارد که ماسک می تواند به طور موثر کاهش سرعت گسترش covid همچنان به کوه.

هفته گذشته مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این کشور می تواند صاف منحنی آن از طریق استفاده از ماسک است.

“اگر ما می تواند همه را به پوشیدن ماسک در حال حاضر من فکر می کنم در چهار شش هشت هفته ما می تواند این بیماری را تحت کنترل” گفت: CDC مدیر رابرت Redfield.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im