ما مزدور می گوید: رسم برای به دست گرفتن ونزوئلا کاخ ریاست جمهورییک سرباز آمریکایی از بخت اسیر در طول یک botched تلاش برای به دست گرفتن ونزوئلا رهبر ادعا کرده است گروه خود را تا به حال رسم برای حمله به نیکولاس مادورو کاخ ریاست جمهوری قبل از spiriting او دور “با این حال لازم است”.

ایران بری, 41, یکی از ما دو مزدور دستگیر ونزوئلا نیروهای امنیتی این هفته پس از آنچه به نظر می رسد شده اند catastrophically اعدام تلاش برای سرنگونی مادورو با رخنه به این کشور آمریکای جنوبی در یک جفت از آب و هوا مورد ضرب و شتم قایق های ماهیگیری.

در یک ویرایش اعتراف تلویزیونی پخش شده توسط تلویزیون دولتی ونزوئلا روز پنج شنبه بری ادعا کرد یکی از این گروه اهداف کلیدی بود و به اختیار به شدت غنی شده Miraflores کاخ در پایتخت, Caracas.

پرسید که چگونه آنها برنامه ریزی شده برای استخراج مادورو از قرن 19 ساختمان کهنه عراق پاسخ داد: “من دقیقا مطمئن نیست – با این حال لازم است.”

بری گفت: این گروه تا به حال نیز برنامه ریزی شده به “امن فرودگاه” در لا کرلتا نظامی هوایی در قلب ونزوئلا سرمایه به منظور پرواز ایرانیان خارج از کشور است.

پایه است که در شش مایلی غرب Miraflores کاخ شد و صحنه ای از یک تلاش ناموفق برای جرقه نظامی قیام علیه مادورو در 30 مارس سال گذشته است.

خواست که هواپیما را گرفته Maduro, توت, سابق نیروهای ویژه مهندس گروهبان ارتش آمریکا پاسخ داد: “من فرض کنیم که این ایالات متحده است.”

بری اعلامیه پخش شد یک روز پس از یک شبیه فیلم های این گروه دیگر در آمریکای شمالی عضو لوقا Denman.

Denman, 34, گفته بازجویان او ماموریت خود را به حال شده است برای دستگیری مادورو و او را به ما. “من فکر کردم من کمک ونزوئلا گرفتن کنترل کشور خود را,” او گفت:.

وجود دارد هیچ نشانه ای از هر یک از وکلا حاضر بودند در طول دو ادعا اقرار یا که مردان نمی شد صحبت های تحت فشار.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال افرایم Mattos سابق نیروی دریایی مهر و موم می داند که Denman گفت: سرباز نیروهای ویژه سابق به نظر می رسد سیگنال او صحبت شد تحت فشار با حرکت چشم خود را در حالی که صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصور دخالت در این حمله برنامه ریزی شده.

“او به نظر می رسد صفحه نمایش خاموش شدن سریع واقعی” Mattos به این روزنامه گفت. “که او را به وضوح سیگنالینگ که او دروغ میگوید. این چیزی است که نیروهای ویژه افراد آموزش دیده را انجام دهد.”

بری به نام دو نفر دیگر به شدت حساس اهداف در بیانیه خود: این تاسیسات از ونزوئلا نظامی ضد اطلاعات خدمات DGCIM و بولیواری اطلاعات ملی خدمات Sebin.

مادورو که حکومت ونزوئلا پس از مرگ او مربی هوگو چاوز در سال 2013 باعث شده است که کشور به یک ویرانگر سقوط اقتصادی با میلیون ها نفر از شهروندان در حال فرار به خارج از کشور در طول ریاست جمهوری خود.

روز سه شنبه او به تصویر کشیده botched حمله به یک قرن 21 نسخه از شکست حمله آمریکا به کوبا در خلیج خوک ها و اتهام مزدوران مشغول به کار بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

وزیر امور خارجه آمریکا مایک Pompeo مطرح ابرو این هفته با انکار “direct” مشارکت در طرح.

رهبر اپوزیسیون ونزوئلا ژوئن Guaidó که به هم مرتبط شده است به این توطئه را رد کرده است در حال حاضر درگیر بودن با ما-بر اساس شرکت های خصوصی امنیتی که به کار بری و Denman. اما سخنگویان کاهش یافته است می گویند که آیا آنها قبلا چنین اتصالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>