ما ممکن است در Hongkongers جلوتر از چین امنیت قوانین Pompeo نشان می دهد

ایالات متحده است و با توجه به اجازه دادن به مردم که دیگر “احساس راحت” در هنگ کنگ حرکت به آمریکا, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo پیشنهاد کرده است.

نظرات در گفتگو با American Enterprise Institute روز جمعه آمده میان بدتر شدن روابط بین دو کشور بیش از چین حرکت می کند برای تحمیل قوانین امنیت ملی در نیمه مستقل منطقه است.

Pompeo خواسته شد اگر ما را دنبال کنید بریتانیا و ارائه برخی از مرتب کردن بر اساس از “حق اقامت” به افرادی که دیگر احساس راحت در هنگ کنگ است.

میزبان پرسید: “ما می رویم به در نظر بگیرید که به عنوان یک امکان را به ایالات متحده خوش آمدید هنگ کنگ مردم به اینجا می آیند و خود را در کارآفرینی خلاقیت به کشور ما؟”

Pompeo گفت: ما این بود که “با توجه به آن”.

“من نمی دانم که دقیقا چگونه آن را بازی خواهد کرد. انگلیسی ها را همانطور که می دانید یک رابطه متفاوت است. بسیاری از این مردمی که ملی و گذرنامه. وجود سابقه طولانی بین هنگ کنگ و انگلستان; آن بسیار متفاوت است. اما ما در حال گرفتن یک نگاه در آن.”

Pompeo گفت: آمریکا برگزار شد از امید حزب کمونیست چین خواهد معکوس فشار خود را برای کنترل بیشتر بر هنگ کنگ و حرکت به عقب در راستای تعهدات بین المللی.

“اما در صورتی که آنها در این جهت است که من فکر می کنم بیشتر احتمال دارد مورد با توجه به آنچه که ما دیده ایم آنها را بیش از چند هفته گذشته ایالات متحده در حال رفتن به تحمیل هزینه بر تصمیم سازان که انکار این آزادی را به مردم هنگ کنگ است.”

هفته گذشته انگلستان دفتر خانه مابعد استخر از هنگ کنگ شهروندان واجد شرایط برای درخواست تابعیت بریتانیا بنحوی میلیون ها ممکن است قادر به درخواست اگر چین پرس پیش رو با قانون امنیت. خانه انگلستان کار Priti پاتل گفت بریتانیا ادامه خواهد داد برای دفاع از حقوق و آزادی های مردم هنگ کنگ است.

اطلاعیه ها توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او را لغو هنگ کنگ وضعیت خاص تحت آداب و رسوم قانون باعث خشم در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ است.

روز دوشنبه گزارش رویترز دولت چین دستور داده بود متعلق به دولت شرکت برای جلوگیری از خرید های بزرگ مقیاس از گوشت و فراورده های سویا از ایالات متحده و پنبه و ذرت خرید قرار داده شده است در خود نگه دارد.

US secretary of state Mike Pompeo

در مورد بدترین سناریو اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به هدف چین پکن خواهد ضایعات فاز اول تجارت خود را معامله دوم منبع آشنا با این طرح دولت به رویترز گفت. “وجود دارد هیچ راهی پکن می توانید خرید کالا از ما هنگام دریافت حملات ثابت از مغلوب ساختن پیشی جستن” فرد گفت.

این حرکت بازتاب تصمیم گیری در ماه گذشته به جای تعرفه های استرالیا جو و محدودیت در استرالیا کشتارگاهها در طول دیپلماتیک تف کرد. دولت چین آن را رد کرده بود تلافی جویانه اگر چه رسانه های دولتی پیشنهاد کرد در غیر این صورت.

در روز سه شنبه دلار هنگ کنگ, مدیر اجرایی, کری لام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را در طرح خود شکست. “این اعمال را تنها به صدمه زدن به خود و نه به نفع کسی.”

او گفت: وجود دارد از 1300 شرکت های آمریکایی در هنگ کنگ حسابداری برای یک پنجم سهام در بازار معاملات که دریافت درمان ترجیحی با دسترسی به سرزمین اصلی چین به بازار است.

او را متهم کرد که ما از استانداردهای دوگانه در اعلام هنگ کنگ بیش از قوانین امنیت ملی که دلار هنگ کنگ دولت پشتیبانی می کند.

“شما می دانید وجود دارد شورش را در ما و شما ببینید که چگونه دولت های محلی واکنش نشان داد. سپس در هنگ کنگ زمانی که ما تا به حال مشابه شورش همه ما شاهد چه موقعیت آنها به تصویب رسید و پس از آن.”

لام و دولت او بارها و بارها مشخص هنگ کنگ تظاهرات به شورش. او حمایت کرده است پکن تحمیل قوانین به دلیل هنگ کنگ شده است قادر به در 23 سال و بعید است که در آینده نزدیک.

هنگ کنگ انتخابات برنامه ریزی شده برای سپتامبر و دولت در معرض خطر از دست دادن اکثریت به دموکراسی نامزدها. در روز سه شنبه جنوب چین صبح پست گزارش یک رکورد 401,900 مردم تا به حال ثبت نام برای رای دادن در سال گذشته است.

مقامات چینی و رسانه ها را نیز به تصرف در اخبار از اعتراضات گسترده ایالات متحده برای دفاع از اقدامات خود در هنگ کنگ و متهم کردن واشنگتن از نفاق.

روز دوشنبه چین را به سفیر ایران در لندن را تکذیب کرد کشورش سرکوب معترضان در هنگ کنگ است. “آنچه در جریان است در هنگ کنگ است خشونت” لیو Xiaoming گفت. “این یک خطر برای امنیت ملی … هر دولت مسئول به اقدامات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>