دریایی آمریکا به اتهام قاچاق انسان می گوید که او ارائه شد $1,000 برای کمک به حمل و نقل یک مستند نشده مهاجران

دریایی ایالات متحده

سرجوخه اد گالو) چلسی گل اندرسون/سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده

  • یکی از دو دریایی سپاه لنس corporals متهم در قاچاق انسان مورد در سال 2019 تاکید کرد توافق را انتخاب کنید تا یک مستند نشده مهاجران برای $1,000.
  • هنگامی که او پرداخت می شود پس از عمل او رفت و برای یکی دیگر از عملیات قاچاق صبح روز بعد با این وعده که او پرداخت می شود.
  • لنس بدنی و دریایی از همکاران دستگیر شده بودند که در طول عملیات دوم.
  • دو مستند نشده مهاجران گفت: آنها پرداخت $8,000 به صورت قاچاق به نیوجرسی و لس آنجلس.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از دو دریایی سپاه لنس corporals متهم در قاچاق انسان مورد ادعا او موافقت کرد به انتخاب کنید تا یک مستند نشده مهاجران برای 1000 $و هنگامی که او نمی پرداخت برای خدمات خود را رفت و برگشت برای یکی دیگر از عملیات قاچاق روز بعد با این وعده که او پرداخت می شود.

سرجوخه مارتین پری ، بایرون قانون دوم از سپاه تفنگداران دریایی کمپ پندلتن دستگیر شد که در طول انسانی دوم عملیات قاچاق در حدود هفت کیلومتر از مرز آمریکا و مکزیک در ژوئیه 3 2019 با توجه به قبلی دادگاه براده از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوب کالیفرنیا.

قانون رانندگی یک وسیله نقلیه با سه مستند نشده مهاجران در پشت مسافر صندلی. دو نفر از مهاجران گفت: آنها پرداخت $8,000 به صورت قاچاق به نیوجرسی و لس آنجلس.

سرجوخه مارتین پری ، دیوید Salazar-Quintero بود که نشستن در مقابل مسافر صندلی خودرو نیز دستگیر شد. Salazar-Quintero ادعا این بود که قانون به او معرفی به قاچاق انسان پس از قانون ساخته شده اولیه معرفی با “همکاران” با توجه به اسناد دادگاه واصل در این مورد.

هر دو تفنگداران دریایی توافق کردند برای پاسخ به سوالات از ماموران گشت مرزی ایالات متحده بدون وکیل حاضر.

وکلای مدافع برای هر دو تفنگداران دریایی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر جمعه و معلوم بود اگر آنها قصد مبارزه با اتهامات را وارد کنید و یا یک گناه.

اسکرین شات 2020 02 07 در 12.05.22 PM

نقشه های گوگل

قانون گفته مقامات که Salazar-Quintero بود که به زبان اسپانیایی مسلط بود هماهنگ عمل با توجه به اسناد دادگاه. او گفته است که شب قبل از دستگیری او Salazar-Quintero تا به حال نام او را به دیدن اگر او موافق به قاچاق مهاجر برای $1,000.

دو تفنگداران دریایی مجموعه ای به رفت و آمد مکرر جامعه Jacumba چشمه های آب گرم که همان شب دریافت دستورالعمل از یک “نقطه نقطه” با شماره تلفن مستقر در مکزیک است. قانون و Salazar-Quintero قاچاق یک مرد مهاجر و حمل و نقل او را به یک مک دونالد پارکینگ در دل دریا در حدود یک ساعت و نیم به دور است.

قانون ادعا کرد که این دو هرگز از پرداخت و بازگشت به پایگاه نظامی خود را با توجه به سوابق دادگاه.

صبح روز بعد قانون ادعا همکارش “به نام او برای کار دیگری در این زمان تضمین آنها خواهد پرداخت برای امروز و شب گذشته رویداد در” دادگاه براده گفت. دو تفنگداران دریایی دستگیر شدند که در طول دوم عملیات قاچاق.

قانون و Salazar-Quintero چهره تا پنج سال زندان برای هر یک مهاجر مستند نشده آنها اقدام به قاچاق.

آن را در طول تحقیقات اولیه به قانون و Salazar-Quintero که Naval Criminal Investigative Service مشکوک دیگر تفنگداران دریایی درگیر شده اند ممکن است در قاچاق انسان ، در طول یک توده تشکیل حدود 800 تفنگداران دریایی ما در کمپ پندلتن در جولای 25, 2019, NCIS عوامل دستگیر و نزدیک به دو دوجین خدمات اعضا از 1st Marine Division در ارتباط با قاچاق انسان, توزیع مواد مخدر و سلاح اتهامات عنوان شده علیه. سیزده تفنگداران دریایی ساخته شده پیش از محاکمه موافقت نامه به ترک ارتش به جای در نظر گرفتن پرونده خود را به دادگاه.

در ماه نوامبر یک قاضی حکم داد که توده بازداشت شد یک مثال از فرمان غیر قانونی نفوذ که اشاره به رهبران نظامی سوء استفاده از موقعیت خود برای نفوذ در دادرسی است. خدمات اعضا که بخشی از آن تشکیل و در اواخر ژوئیه شهادت دادند که افسران توصیف بازداشت تفنگداران دریایی به عنوان “سرطان” با توجه به San Diego Union-Tribune.

در ژانویه 22, Francisco Saul Rojas-Hernandez دستگیر شد و به اتهام توطئه برای قاچاق افراد برای پول است. قانون و Salazar-Quintero ادعا Rojas-Hernandez استخدام آنها را برای عملیات و نام خود را نیز ذکر شده توسط دیگر شهروندان آمریکایی که دستگیر شده بودند در جداگانه قاچاق انسان موارد است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>