نمایندگان کنگره آمریکا تقاضا جف بزوس شهادت بیش از آمازون ‘احتمالا با عنوان جرم جنایی کاذب’ اظهاراتیک گروه دو حزبی از قانونگذاران مجلس بررسی آمازون ممکن است نقض ضد تراست در خواست کرده است که جف بزوس شهادت قبل از کنگره به آدرس اظهارات توسط این شرکت است که “به نظر می رسد گمراه کننده و احتمالا با عنوان جرم جنایی غلط یا perjurious”.

“اگر چه ما انتظار داریم که شما را با شهادت به صورت داوطلبانه ما حق توسل به اجباری فرایند در صورت لزوم” هفت رهبران کمیته قضایی مجلس از جمله صندلی جری Nadler نوشت: در نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون در روز جمعه.

نماینده دیوید Cicilline صندلی از خانه ضد تراست فرعی است که پیشرو در تحقیقات عمده اینترنت, سیستم عامل, اظهار داشت در توییتر که او را با توجه به ارجاع به دادستان.

“به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار شرکت [جف بزوس] باید پاسخگو برای آمازون رکورد نادرستی قبل از کنگره” او هنوز توییتی. “در پرتو این جاذبه از این وضعیت من نیز با توجه به اینکه یک دروغ ارجاع موجه است.”

در حالی که آمازون در حال حاضر بوده است یک موضوع از آنتی تراست کمیته فرعی بررسی فشار بر این شرکت افزایش یافته است پس از انتشار خبر تحقیق و تفحص به این شرکت استفاده از داده ها به رقابت با فروشندگان در آن بازار است.

آمازون راه اندازی شد به عنوان یک سایت تجارت الکترونیک که در آن مشتریان می تواند خرید محصولات به طور مستقیم از آمازون خود را, اما در سال 2000 آن را شروع اجازه می دهد شخص ثالث فروشندگان برای فروش کالا از طریق سایت نیز می باشد. حرکت به در حال اجرا یک “بازار” مجاز آمازون برای افزایش طیف وسیعی از محصولات ارائه شده در سایت خود در حالی که به فروشندگان دسترسی به آمازون پایه مشتری گسترده.

در 2019, بزوس گفت: سهامداران که فروشندگان شخص ثالث اختصاص بیش از نیمی (58%) از فیزیکی کالا ناخالص به فروش در آمازون است.

اما این وضعیت باعث ناخرسندی در میان ضد تراست فعالان و طرفداران برای رقابت عادلانه به خصوص که آمازون نقل مکان کرد و بیشتر به شدت به فروش محصولات برچسب های خصوصی که به طور مستقیم به رقابت با بازار فروشندگان. Senator Elizabeth Warren, شدید منتقد شرکت در مقایسه آمازون و موقعیت با توجه به بازار به عنوان شبیه به اینکه “هر دو داور و یک بازیکن در بازی”.

در ماه جولای 2019, Nate Sutton دستیار مشاور عمومی برای آمازون ارائه سوگند شهادت به کنگره است که آمازون می کند “استفاده از هر فروشنده داده و به رقابت با” فروشندگان شخص ثالث و یا برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد راه اندازی آن علامت های تجاری برچسب خصوصی.

اما بیش از 20 کارمندان سابق این شرکت مارک های برچسب خصوصی گفته وال استریت ژورنال که آن را “عملیاتی استاندارد عمل” برای آمازون کارکنان با استفاده از اطلاعات مربوط به فروشندگان برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد محصولات خود را.

آمازون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. این شرکت قبلا رد شده گمراه کننده در کنگره گفته است: “در حال بررسی “اتهامات جدی کارمند سوء” شرح داده شده در مجله گزارش.

آمازون سیاست
(@amazon_policy)

[email protected] با احترام پیشنهاد ما گمراه کنگره بی اساس هستند. ما شده ایم روشن w/ کمیته که آمازون منع استفاده از فردی فروشندگان اطلاعات به عنوان وال استریت ژورنال ادعا. به عنوان w/ هر جدی اتهام کارمند سوء ما در حال بررسی. https://t.co/umZ7IC6twz https://t.co/ES3XA7SwsY pic.twitter.com/R43YksTPYQ

آوریل 24 سال 2020

“آمازون اغلب به عنوان هر چند آن را بالاتر از قانون” گفت: Stacy Mitchell, شرکت مدیر موسسه محلی اعتماد به نفس. “امروز کمیته قضایی مجلس بصورتی پایدار و محکم نشان داد که این طور نیست.”

میچل همچنین شهادت قبل از کمیته مجلس در همان جلسه که در آن Sutton ساخته شده خود را مورد مناقشه بیانیه.

“آمازون نه تنها تسلط بر بازارهای,” او گفت: در آن زمان. “از طریق آن کنترل زیرساخت اساسی آن است و فرض حاکم بر اقتدار بیش از یک رشد سهم ما از تجارت … آمازون قدرت را به تنظیم مالیات و آمریکایی درگیر در تجارت … برای بازگرداندن رقابت و حفظ آزادی ما نیاز به بازسازی و تنظیم آمازون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de