ما قاضی طرف با مهاجران در مورد در برابر گشت مرزی

ققنوس (AP) — ایالات متحده قاضی در آریزونا طرفه شنبه با مهاجران که به مدت طولانی — شکایت در مورد غیر انسانی و شرایط غیر بهداشتی در برخی از ایالات متحده گشت مرزی امکانات در دولت است.

حاکم آمد هفته پس از پایان هفت روز محاکمه که در آن وکلای مدافع برای مهاجران است که شکایت در سال 2015 استدلال کرد که این سازمان دارای مهاجران در هوای بسیار سرد به سر می برند غیر بهداشتی و غیر انسانی شرایط.

این دستور باعث می شود دائم یک دستور مقدماتی است که ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه David C. دفن صادر شده در سال 2016 نیاز به توسان بخش به ارائه تمیز کردن تشک و پتو نازک به مهاجران برگزار شد و برای بیش از 12 ساعت و به آنها اجازه می دهد برای تمیز کردن خود را.

آن را نیز با میله های این سازمان از برگزاری مهاجران بیش از 48 ساعت اگر آنها شده است به طور کامل فرآوری شده است که شایع است که دیگر سازمان های درگیر در گرفتن مهاجران مانند مهاجرت و گمرک نمی باید از این ظرفیت به آنها را انتخاب کنید تا در یک زمان معقولی است.

دفن نیز ممنوعیت استفاده از حمام و سرویس بهداشتی برای خواب که آمد به نور در طول محاکمه در این سال هنگامی که تصویری نشان داده شد یک مرد در تلاش برای رسیدن به یک حمام اما به دلیل عدم مهاجران خواب بودند در آنها است.

“امروز تصمیم یک پیروزی فوق العاده ای برای جوامع در همه جا مبارزه شجاعانه به رعایت کرامت انسانی و حقوق مندرج در قانون اساسی ما” آلوارو M. Huerta, کارکنان, وکیل, ملی, مهاجرت, قانون مرکز در بیانیه ای گفت.

این مرکز یکی از گروه های حمایت که آورده مورد رو به جلو است. دیگر شاکیان شد و به آمریکا مهاجرت شورای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از آریزونا و وکلای کمیته حقوق مدنی از منطقه خلیج سانفرانسیسکو.

خود را در مورد استدلال بود در دادگاه توسط وکیل شرکت حقوقی Morrison & Foerster.

“ما در حال شاداب است که ما نظام عدالت است و مداخله در راه به موسسه مقدار مورد نیاز را تغییر دهید و نگه دارید CBP پاسخگو” هورتا گفت.

گمرک و حفاظت مرزی نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اگر چه دعوی predates سال گذشته افزایش مهاجر ورود آن نشان می دهد برخی از چالش های مطرح در زمانی که مهاجران بازداشت هستند به خصوص اگر آنها کودکان هستند.

در سفارش خود را روز شنبه, دفن نوشت که گشت مرزی و پدر و مادر خود سازمان و یا متهمان در مورد “اداره بازداشت سیستم است که محروم کردن بازداشت شدگان که برگزار شد در CBP ایستگاه توسان بخش طولانی تر از 48 ساعت از شرایط حبس که با نیازهای اساسی بشر است.”

دفن شده است انتقادی از این سازمان گفت: در آن انجام داده است کمی به درمان مسائل به خصوص در اطراف ازدحام و مهاجران ناتوانی در به خواب.

“هیچ کس تا به انجام هر چیزی. این است که چرا دادگاه به پرش در؟” دفن خواسته در آخرین روز از محاکمه در Jan. 22. “این فقط به نظر می رسد مانند عدم پاسخ به این اعداد فقط خواستار یک دادگاه.”

وکلای دولت گفت: در اختتامیه استدلال گذشته monththat شاکیان نیست اثبات این سازمان هر گونه نقض حقوق اساسی. آن را می گوید بسیاری از چیزهایی که در حال خروج از آژانس را کنترل مانند اینکه آیا دیگر سازمان های درگیر در گرفتن مهاجران باید ظرفیت.

امکانات آن ساخته شد کوتاه مدت باقی می ماند برای بزرگسالان است. برگزاری سلول ها در اشکال عجیب و غریب, کاهش تعداد خواب تشک است که به راحتی می تواند مناسب بر روی زمین است. در شب هنگامی که عوامل بازداشت گروه زیادی از مردم و یا زمانی که دیگر سازمان های درگیر در مهاجرت ندارد و ظرفیت آنها را انتخاب کنید تا سلول های تبدیل شدن به بسیار به سر می برند.

ویدئو های نمایش داده شده در روز افتتاح آزمایشی نشان داد یک مرد راه رفتن بر بدن پس از بدن به عنوان او تلاش برای ایجاد راه خود را به حمام. هنگامی که وجود دارد, او متوجه شد تمام اصطبل بود و مردم در آنها را.

مهاجران به مدت طولانی تقبیح شرایط در گشت مرزی امکانات در حال حاضر infamously شناخته شده به عنوان hieleras یا iceboxes. و اگر چه بخش توسان نشده با تجربه گسترده تعدادی از مهاجران که از دیگر قسمت های جنوب غربی مرز است و تعداد ساعت که مهاجران صرف در بازداشت دارد به رشد خود ادامه داد.

حدود 12000 نفر در بازداشت به بیش از 72 ساعت در بخش توسان در سال گذشته در حدود 20٪. متوسط زمان در بازداشت شد و نزدیک به 54 ساعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im