گزارش اشتغال: نرخ بیکاری به 4.4% در ماه مارس پس از فوریه 50 سال اخیرامریکا در دهه سابقه مستمر رشد کار آمد به یک مرتعش توقف در روز جمعه در برابر دلار آمریکا و نرخ بیکاری افزایش یافت و برای اولین بار پس از سال 2010.

اداره آمار نیروی کار اعلام کرد که نرخ بیکاری به 4.4% در ماه مارس از 50 سال اخیر از 3.5 درصد در ماه فوریه به عنوان ما را از دست 701,000 شغل.

ما اضافه شده است شغل ماه پس از ماه از پایان رکود اقتصادی گذشته و تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس زده کارفرمایان حال تلاش برای پر کردن پوزیشن های باز.

اما در فقط دو هفته این بیماری همه گیر کوروناویروس ضرب و شتم مشاغل بازار, منجر نزدیک به 10 میلیون نفر به فایل برای مزایای بیکاری شکستن بیکاری دفتر وب سایت های و مراکز تماس با این حجم از برنامه های کاربردی خود را.

رسمی ماهانه شغل گزارش شده بود با استفاده از داده های جمع آوری شده قبل از 14 مارس جلوتر از موج اطلاعیه از شرکت های بزرگ و کوچک است که آنها تخمگذار کردن کارگران به عنوان ما حرکت می کند برای محدود کردن جنبش و شامل Covid-19 شیوع.

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و دیگران این باورند بیکاری می تواند به 30 ٪ افزایش در ماه های آینده با اقتصاددانان نگران کننده است که ما اکنون در برابر یک رکود اقتصادی از عمق نهان پس از رکود بزرگ دهه 1930 مگر اینکه یک راه حل پیدا شده است که اجازه خواهد داد که مردم را به بازگشت به کار.

پیش بینی شرکت آکسفورد اقتصاد است که پیش بینی 16 درصد نرخ بیکاری توسط ممکن است با از دست دادن 27.9 m شغل بیش از دو برابر 8.7 m شغل برش در طول 2007-2009 رکود اقتصادی و پیامدهای آن. کسانی که مشاغل از دست داده بودند و بیش از بیش از دو سال است.

اگر افزایش نرخ بیکاری بالای 15 درصد آن خواهد بود که بالاترین رکورد از سال 1940. بیکاری را لمس 10 درصد در اکتبر 2009 در آخرین رکود است. قبلی اوج بود و در سال 1982 هنگامی که آن را به 10.8%. بیکاری در طول رکود بزرگ به اوج خود رسید و در 24.9 درصد در سال 1933.

در اوایل این هفته ADP آمریکا بزرگترین حقوق و دستمزد processor گفت: کارفرمایان خصوصی برش در مجموع از 27 ، 000 شغل در ماه گذشته. کسب و کارهای کوچک شده اند به خصوص ضربه به این بیماری همه گیر است متزلزل اقتصاد ایالات متحده. آنها قطع 90,000 مشاغل و تعداد کل بود رو با سود در بخش های دیگر.

ADP را بررسی بیش از حد انجام شد در اواسط ماه مارس این شرکت گفت: “نه به طور کامل منعکس اخیر تاثیر Covid-19 در وضعیت اشتغال”.

تاثیر واقعی از coronavirus در مشاغل بازار خواهد شد احتمالا شروع به ظاهر شدن در ماه آینده گزارش. تعدادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری در حال حاضر شکسته پرونده برای دو هفته در یک ردیف با بیشتر افرادی که به دنبال کمک از هر نقطه در آخرین رکود است.

در دو هفته گذشته بیشتر مردم در زمینه بیکاری از ترکیب تعداد افرادی که ثبت شده در 10 ماه اول سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im