ما زیان کار رسیده اند بزرگ سطح افسردگی. آیا باید به آن که در راه است ؟در دو, وحشتناک, ماه coronavirus همه گیر هدایت می شود نرخ بیکاری در آمریکا به سطح نهان از سال 1930 رکود بزرگ. آیا آن را به این راه ؟

Covid-19 هزینه بیش از 33 میلیون آمریکایی شغل خود در هفت هفته گذشته – 10 درصد از کل جمعیت ایالات متحده را. رسمی نرخ بیکاری به ضرب گلوله کشته بود تا از 4.4 درصد به 14.7 درصد در چهار شنبه – یک شکل است که احتمالا شدید اهمیت جلوه واقعی در مقیاس زیان کار است.

در سراسر اقیانوس اطلس در اروپا نرخ بیکاری در حالی که به شدت افزایش داشته و در عین حال برای مطابقت ویرانگر افزایش تجربه در ایالات متحده است. انگلستان مواجه شده است و 9 درصد به علاوه بیکاری است. در آلمان و صندوق بین المللی پول پیش بینی نرخ بیکاری فقط 3.9 درصد در سال 2020 تا از 3.2 درصد در سال گذشته.

این تفاوت های آشکار می توانید در قسمت توضیح داده شود با یک کلمه آلمانی: “Kurzarbeit.” و دو – تا حد زیادی – دیدگاه های مخالف را در بهترین راه برای بهبود یافتن از این بی سابقه مستند و سونامی زیان کار است که باید دنبال کرد.

Kurzarbeit – به معنای واقعی کلمه “کار” – اجازه می دهد تا کسب و کار رو به طور موقت اضطراری برای درخواست یارانه های دولتی به حفظ پرداخت کارگران حقوق و دستمزد تا زمانی که بحران عبور می کند.

“نگه داشتن مردم متصل به کارفرمایان خود را یک ایده خوب است” گفت: Simon Johnson, استاد کارآفرینی در دانشگاه MIT Sloan School of Management و یک عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد. حفظ و کارگران ماهر و حفظ خانواده در بحران, در اصل باید به مردم اجازه می دهد شرکت ها و کشورها برای جستن به عقب سریع تر پس از بحران عبور می کند او گفت:.

از استان ها از جمله انگلستان و ایتالیا و هلند اقتباس کرده اند نسخه های از مدل برای زمان بحران پس از شاهد در آلمان بهبود سریع از رکود است. “افرادی که نزدیک به آلمان در واقع به نظر می رسد که این رو کسانی که بیشتر تلاش کرده اند آن را درک کنند” او گفت:.

ایالات متحده به جای آن تا حد زیادی با تکیه بر آن بیمه بیکاری برنامه برای مقابله با بحران. بعد از اختلافات سیاسی در کنگره توافق برای افزایش منافع دولت توسط 600 دلار در هفته تا تابستان. پول بیش از دو برابر هفتگی حداکثر مزایای بیکاری در اکثر متحده است.

فلسفی تقسیم خالص نیست. Kurzarbeit سایه دیده می شود در ایالات متحده $669bn چک protection program (PPP). PPP شد به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد در طول بحران در بازگشت برای بخشایش وام. اما این عجله مونتاژ برنامه ثابت شده است پیچیده به درخواست و اداره. مبالغ زیادی در ابتدا رفت به شرکت های بزرگ از جمله تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز و Shake Shack, برگر, زنجیره ای. بسیاری از کسب و کارهای کوچک شکایت کرده بودند فشرده از سیستم و یا وحشت زده با عدم اطمینان در مورد اینکه آیا یا نه آنها را مجبور به پرداخت پول است.

و نه ما بیکاری برنامه شده بدون مشکل. بسیاری از دولت های سیستم های سقوط تحت وزن از برنامه های کاربردی – یک وضعیت است که به سمت چپ صدها هزار اگر نه میلیون ها نفر از آمریکایی ها رو نامشخص آتی.

‘همه چیز خیلی گیج کننده’

زمانی که این بیماری همه گیر آمار ما سیمون و Codi بیتس در حال اجرا شد و سه رستوران در ران کالج شهر لارنس ، آنها بسته همه چیز را در ماه مارس و تا به حال به اخراج 130 نفر است. زمان افتضاح بود. فصل عروسی بود فقط شروع و زن و شوهر را در سیب گالری فضای رویداد تا به حال به بستن درهای خود را بیش از حد.

این Bateses که در ابتدا نگاهی PPP. “ما تا به حال دو بانک و یک تیم کامل از حسابداران به ما گفتن چیزهای مختلف در زمان های مختلف. ما دریافت تماس در ساعت هشت شب در آن گفت:” سیمون بیتس. “تمام چیزی که خیلی گیج کننده است.” مانند بسیاری از ما به کسب و کار آنها تصمیم آنها بهتر است اجازه دادن به کارکنان بروید تا آینده روشن تر است.
Simon Bates at his restaurant, Bon Bon, in Lawrence Kansas, pre-lockdown: “Who knows how people’s perspectives have been changed by this”

برخی از مردم آنها گذاشته در حال حاضر بهتر از آنها زمانی که آنها مشغول به کار بودند. Bates شده است به آرامی بازگشایی رستوران خود را برای بایگانی اطلاعات و اتحاد دوباره شاغل حدود ده نفر اما حداقل یک نفر که از او خواست تا دوباره به او گفت که او را به جای صبر کردن در سوپر مزایای بیکاری.

که ممکن است یک ایده بد برای هر دو آنها را. “کسب و کار ما این است که یک کسب و کار اجتماعی. که می داند که چگونه دیدگاه افراد تغییر داده شده اند توسط این” گفت بیتس. “حمل کردن ممکن است راه کارهایی برای سال آینده دو سال ؟ من فقط نمی دانم.” در آینده ای نزدیک او ممکن است تنها نیاز به یک کسری از پیر با تعداد نیروی انسانی.

دیگر سخت-آمار صنایع مانند خرده فروشی ها و هتل ها و سرگرمی ها نیز ممکن است در صورت طولانی صبر کنید قبل از اینکه کسب و کار به حالت عادی برمی گرداند – اگر در واقع آن را همیشه می کند. شاید بهتر است که مردم در آن صنایع را تغییر به یکی دیگر.

“خطر [با این رویکرد] این است که اگر افراد بیکار برای هر طول زمان آنها از دست دادن مهارت های خود را و آنها از دست دادن توانایی خود را به عقب بر گردیم به نیروی کار” گفت: جانسون و اضافه کرد که چنین تجربه کمک به ما را بازیابی کند از آخرین رکود است.

در سمت تلنگر, وی افزود: این برنامه به طور بالقوه روابط مردم را به کارهایی که دیگر ممکن است وجود داشته باشد.

که قطعا موقعیت رایان بورن R اوان Scharf صندلی برای درک عمومی از اقتصاد در موسسه Cato یک آزادیخواه thinktank. اگر چه او سوال که آیا ما به اندازه کافی اطلاعات در عین حال به می گویند که رویکرد – اگر هر دو – را اثبات بیشتر موثر است.

“من فکر نمی کنم کوتاه مدت که بیکاری اعداد بهترین متریک برای ارزیابی موفقیت این سیستم گفت:” بورن. “مدت طولانی کلیدی در اینجا این است که چقدر این است که اقتصاد در حال رفتن به تغییر در طول این دوره از مستند? من فکر می کنم یارانه به نگه داشتن مردم در payman را بیشتر حس.

“اگر از سوی دیگر اقتصاد است که به طور دائم تغییر مردم نمی خواهید برای رفتن به رستوران ها و مردم نمی خواهید برای رفتن به سینما و مردم در خرید انواع محصولات تولیدی پس از آن ممکن است سخت به نظر می رسد اما شما می خواهید اقتصاد را تنظیم و کسب و کار با شکست مواجه خواهد شد,” او گفت:.

زمان خواهد شد بگویید که سیستم نشان میدهد بهتر قادر به مقابله با بزرگترین چالش اقتصادی را از این دهه است.

اگر میزان بیکاری در آمریکا همچنان رو به افزایش وجود دارد ممکن است فشار بیشتری برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اضافه کردن برخی از آلمانی به آن واژگان اقتصادی. فاکس نیوز میزبان Tucker Carlson, یک, گاهی علاقه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اشاره kurzarbeit به تازگی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال بحث بیشتر کمک مالی.

به عنوان هر دو جانسون و بورن اشاره استدلال فلسفی بر مزیتهای نسبی اقتصادی روش برای مقابله با بزرگترین کار بحران در حافظه زندگی خواهد بود خو قوی تر از نیروهای سیاسی و تصمیم گیری های این دوره از ویروس.

اما در برخی از نقطه در گفت بورن دولت را به صورت یک سوال بزرگ است. آیا این را حس را به خاطر “اقدامات اضطراری در محل به طور نامحدود برای یک آینده احتمالی است که ممکن است هرگز بازگشت”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im