ما رشد اشتغال در ماه فوریه به مراتب بالاتر از پیش بینیاقتصاد ایالات متحده ثبت شده یک ماه دیگر موثری در رشد مشاغل در ماه فوریه قبل از شیوع کروناویروس شروع به گسترش در آمریکا است.

کارفرمایان افزود: یکی دیگر از 273,000 شغل در طول ماه. نرخ بیکاری 3.5% بود که به آن کم سابقه بوده است.

اقتصاددانان تا به حال شده است در انتظار اقتصاد آمریکا به اضافه کردن 165,000 شغل بیش از این ماه را از 225,000 در ابتدا گزارش شده برای ماه ژانویه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را جشن گرفتند این خبر در توییتر نوشته: “شغل, شغل, شغل!!!”

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

شغل, شغل, شغل!!! https://t.co/x0olZd3RLu

6 مارس سال 2020

گزارش شده بود در اواسط ماه گذشته قبل از ما شرکت ها و سرمایه گذاران آغاز شده بود واقعا نگرانی در مورد شیوع کروناویروس و تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده.

بهداشت و درمان اضافه شده 57,000 شغل در طول ماه. در طول 12 ماه گذشته, استخدام در بهداشت و درمان و کمک های اجتماعی افزایش یافته است 559,000. خدمات مواد غذایی و آشامیدنی موسسات اضافه شده 53,000 شغل در ماه فوریه است.

یک تصویر واضح تر از وقوع آن تاثیر خواهد به نظر می رسد در ماه های آینده. مهمان نوازی و اوقات فراغت شغل هستند به احتمال زیاد برای رفتن به شرکت ها و مصرف کنندگان کاهش در سفر عظیم و اختلال در تولید زنجیره تامین ناشی از سازندگان: بسیاری از کارخانه های چینی نیز شروع به فیلتر کردن از طریق به ما.

رشد دستمزد که عقب مانده رشد اشتغال پس از پایان رکود اقتصادی گذشته افزایش 3 درصد از سال قبل است.

میانگین ساعات کار هفتگی که تا به حال کاهش یافته و از یک سال قبل برای 10 ماه علامت تا حاشیه 0.1 ساعت. سقوط احساس شده است و در ساخت و ساز, ساخت و معدن پیشنهاد یقه آبی بوم است که به دنبال برگ برنده در انتخابات است و محو شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>