سازمانهای اطلاعاتی آمریکا هشدار داد عضو مجلس نمایندگان روسیه در حال تلاش برای دریافت تهمت re-انتخاب – گزارشآژانس اطلاعاتی آمریکا: به گزارش هشدار داده اند اعضای کنگره در هفته گذشته که روسیه در تلاش برای دخالت در سال 2020 انتخابات به نفع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نشست خبری که منجر به حذف ناگهانی از اقدام مدیر اطلاعات ملی.

وقتی که تهمت شنیده در مورد جلسه او برافراشته در اقدام DNI یوسف مگوایر در دفتر بیضی بیش از آنچه رئیس جمهور را دیدم که بی وفایی واشنگتن پست گزارش داد. تا آن زمان مگوایر شده بود یک نامزد پیشرو برای تبدیل شدن دائمی DNI و قابل درک است به گفته همکاران او انتظار می رود به ماندن در موقعیت.

اما در پی این جلسه و دفتر بیضی رویارویی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد انتصاب یک تندرو وفادار سفیر آمریکا, آلمان, Richard Grenell در یک اقدام ظرفیت که بدون نیاز به سنا تایید.

به گفته نیویورک تایمز این جلسه پنج شنبه گذشته به خانه هوش کمیته تحویل داده شد توسط یک دستیار به Maguire, Shelby پيرسون به عنوان داشتن “شهرت برای ارائه اطلاعات تا حدودی بی پرده نظر”.

واشنگتن پست گزارش داد که برنده شده بود تحت این تصور نادرست که در این جلسه ارائه شده بود به طور انحصاری به خانه هوش کمیته صندلی, Adam Schiff, که تا به حال عمل به عنوان دادستان کل در رئیس جمهور را استیضاح محاکمه. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: برای متقاعد شده اند که این جلسه می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر او در انتخابات.

بر خلاف مگوایر بازنشسته vice-admiral که اداره ملی مبارزه با تروریسم, مرکز Grenell هیچ اطلاعاتی تجربه (او یک سخنگوی ما ماموریت در سازمان ملل متحد قبل از اینکه نام سفیر) و صریح حزبی به خصوص در رسانه های اجتماعی.

“پس Grenell وقت است که دقیقا آنچه در آن مانند به نظر می رسد – یک پیشنهاد به هوش سیاسی و مخفی کردن اطلاعات از کنگره در انتخابات سال که در آن روسیه است دوباره کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Matthew Miller سابق وزارت دادگستری سخنگوی در یک صدای جیر جیر.

به گفته نیویورک تایمز حساب هفته گذشته جلسه بود و ستیز با مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در کمیته اطلاعات به چالش کشیدن نتیجه گیری با این استدلال که دولت بوده است سخت در روسیه است.

به عنوان Grenell تایید شد در سفیر خود کار رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای نصب او را به عنوان بازیگری DNI تحت فدرال خالی اصلاحات عمل می کنند اما تحت همان عمل او تنها می تواند در خدمت تا 11 مارس مگر اینکه رئیس جمهور به طور رسمی نامزد نامزد برای موقعیت دائمی است. اگر یک نامزدی است که در حال بررسی توسط مجلس سنا مدیر اقدام می تواند به ماندن در این پست برای چند ماه بیشتر طول فرآیند تایید.

Grenell گفت در توییتر که “رئیس جمهور اعلام خواهد کرد نامزد (نه من) گاهی اوقات به زودی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im