ما بیمارستان تقلا برای تخت اضافی به عنوان coronavirus موارد هر دو سه روز


بیمارستان در شهر نیویورک و دیگر coronavirus فاصله در نقطه اوج به عنوان آنها با عجله به پیدا کردن تخت اضافی برای بیماران آلوده و دیگران با بحرانی بیماری های جایگزین به امکانات مختلف

  • ما بیمارستان نزدیک شدن ظرفیت در حال عجله برای پیدا کردن تخت به انتظار سیل کروناویروس مبتلا به 15 تا 20 درصد انتظار می رود به توسعه بیماری شدید
  • یکی دیگر از 5 درصد از بیماران می تواند نیاز به مراقبت های ویژه ایجاد نیاز به پیدا کردن منابع اضافی قبل از آنها اجرا
  • لوئیزیانا در حال انجام معاملات با هتل ها به ارائه اضافی تخت بیمارستان و تبدیل سه پارک ایالتی به انزوا سایت برای بیمارانی که نمی توانید به صفحه اصلی
  • ایلینوی است بازگشایی یک 314-تخت حومه شیکاگو بیمارستان که بسته شد در ماه سپتامبر
  • در شهر نیویورک به عنوان مرکز کنوانسیون تبدیل شده است به یک 1000-تخت تاسیسات بیمارستان در حال تبدیل تخصص واحد برای درمان افراد آلوده به ویروس
  • شناور بیمارستان ها از نیروی دریایی ایالات متحده نیز در راه خود را به شهر و همچنین لس آنجلس در حالی که نظامی mobile بیمارستان در حال رفتن به واشنگتن
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

بیمارستان در شهر نیویورک و دیگر بیماری همه گیر در فاصله در نقطه اوج و عجله برای پیدا کردن تخت برای در آمدن سیل coronavirus بیماران.

این desperarte تقلا برای تخت می آید که 15 تا 20 درصد از coronavirus بیماران در حال انتظار برای توسعه بیماری شدید و 5% می تواند نیاز به مراقبت های ویژه.

برای دیدار با تقاضا قبل از اجرا از منابع بهداشت مقامات در حال تلاش برای آماده سازی به عنوان بدترین شیوع هنوز به آمار.

در شهر نیویورک منهتن به عنوان یک مرکز کنوانسیون در حال تبدیل به یک موقت بیمارستان منطقه امکانات پزشکی در حال حاضر در حال تبدیل شدن به این ماجرا که بیماران نیاز به بحرانی پزشکی در حال ارسال توسط آمبولانس در جای دیگر.

سردخانه در المهرست بیمارستان در کوئینز نیز به ظرفیت پر شده است و تا به حال به راه اندازی یک کامیون یخچال برای نگهداری برخی از dead, the Wall Street Journal گزارش.

سیزده نفر را در بیمارستانی در 24 ساعت گذشته با توجه به شهر در مکان hopsital شبکه که در عمل المهرست.

بیمارستان ها مانند کوه سینا Morningside متوسل به تبدیل واحد های تخصصی در غیر این صورت مورد نیاز برای قلب و دیگر مراقبت های خاص برای درمان افراد مبتلا به ویروس است.

شهر شیکاگو نیز آغاز کرده پیمانکاری با idled هتل برای ارائه به تخت برای coronavirus بیماران.

ایالت ایلینویز شیکاگو که در آن واقع شده است و همچنین در نظر گرفتن گام های اضافی تبدیل سه پارک ایالتی به انزوا سایت برای بیمارانی که نمی تواند به خانه.

With US hospitals rushing to find beds for coronavirus patients, older closed hospitals like the former MetroSouth Medical Center in Blue Island, Ill. are being considered

با ما بیمارستان عجله برای پیدا کردن تخت برای coronavirus بیماران مسن بسته بیمارستان ها مانند سابق MetroSouth مرکز پزشکی در آبی جزیره بیمار است. در نظر گرفته می شوند

A temporary field hospital is erected on soccer fields in Shoreline, Washington

موقت بیمارستان صحرایی ساخته است در زمین فوتبال در شورلاین واشنگتن

ایلینوی است بازگشایی یک 314-تخت حومه شیکاگو بیمارستان که بسته شد در ماه سپتامبر.

 

در ضمن شناور نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان ها نیز در راه خود را به شهر و همچنین لس آنجلس. نظامی mobile بیمارستان در حال رفتن به واشنگتن است.

وجود دارد بیش از 69,000 تایید coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده و بیش از 1000 نفر کشته شده اند.

There are now more than 69,000 confirmed cases in the US of the coronavirus, which has been blamed for at least 1,035 known deaths

در حال حاضر وجود دارد بیش از 69,000 موارد تایید شده در ایالات متحده از کروناویروس که به متهم شده است که حداقل 1,035 شناخته شده مرگ و میر

ریاضی ساده است ترغیب بیمارستان رهبران برای آماده سازی.

با مجموع ما دو برابر شدن موارد هر سه روز خالی بخش مراقبت ويژه تخت مورد نیاز حدود 5% از بیمار را به سرعت در حال پر کردن.

ما بیمارستان گزارش عامل 74,000 تخت ICU در سال 2018 با 64 درصد پر شده توسط بیماران در یک روز معمولی.

اما در دسترس تخت ICU هستند و نه به طور مساوی توزیع شده با توجه به خبر مربوط به دولت از دست داده و در بیمارستان است که ارائه یک گزارش هزینه به مدیکر در سال مالی 2018.

AP بیش از 7 میلیون نفر در سن 60 سالگی و بالاتر — کسانی که بیشتر در معرض خطر شدید COVID-19 — بیماری زندگی می کنند در شهرستانهای بدون تخت ICU.

AP شامل تخت ICU در عروق کرونر واحد فولاد واحدها و بخش های سوختگی در تعداد.

Kelly McCarty, right, shown with daughter Langley, is one of several dozen expectant mothers who had planned to give birth at Swedish Medical Center's facility in Edmonds, Washington but will instead go to an affiliated hospital in Everett, Washington

کلی مک کارتی راست نشان داده شده است با دختر Langley یکی از چند ده مادران باردار که در حال برنامه ریزی برای زایمان در مرکز پزشکی سوئد را تسهیلات در ادموندز واشنگتن خواهد شد اما به جای رفتن به یک بیمارستان وابسته در اورت واشنگتن

Dr. Tanya Sorensen, the medical director of Washington's Swedish Medical Center, was faced with consolidating birth services while the facility deals with coronavirus patients

دکتر تانیا Sorensen, مدیر پزشکی واشنگتن سوئدی مرکز پزشکی مواجه شد و با تحکیم تولد خدمات در حالی که مرکز معاملات با کروناویروس بیماران

‘بهتر است به بیش از حد آماده تر واکنش نشان می دهند در این لحظه گفت: ملیسا کوتاه که هدایت سلامت زنان برای سیاتل مرکز پزشکی سوئد است که با استفاده از داده ها از چین و ایتالیا آن را به عنوان تلاش برای دو برابر ظرفیت آن به 2000 تخت.

در کره جنوبی برخی از درگذشت در خانه در انتظار تخت بیمارستان. در شمال ایتالیا یک انفجار از موارد غرق بیمارستان سیستم. ویدئو و عکس از دو اسپانیایی بيمارستان نشان داد بیماران بسیاری رو به مخازن اکسیژن تراکم راهروها و اتاق اورژانس.

حدود 10 روز پیش دکتر تانیا Sorensen یک تماس از دکتر پیشرو در پاسخ به این ویروس در واشنگتن دولت سوئد مرکز پزشکی. دکتر پرسید که چگونه می تواند سیستم تحکیم آن تولد خدمات به سالم نگه داشتن ارائه مامان دور از بیمار ؟

‘من آن را در زمان به عقب گفت: سورنسن یک مدیر پزشکی برای بیمارستان سیستم خدمات زنان. ‘آن را به خانه آورد این واقعیت است که ما در حال رفتن به مواجهه با موج عظیمی از موارد COVID بسیار به زودی.

سوئد را ادموندز امکانات روز شنبه اعلام کرد آن است که بسته شدن آن 7طبقه تولد مرکز به طور موقت به دست آوردن 35 تخت برای هجوم انتظار می رود. زنان باردار چه کسی می توانست با استفاده از تسهیلات به جای رفتن به جاهای دیگر از جمله یک بیمارستان وابسته در اورت.

“آنها باید تخت. اگر آنها می تواند باز کردن کل طبقه, من درک می کنم گفت: “کلی مک کارتی, یک, حامله, عمومی, معلم مدرسه بود که در حال جایگزین برای بیمارستان است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

اگر کشورهای دیگر همان تجربه به عنوان چین 15 درصد به 20 درصد از COVID-19 بيمار را مجبور شدید بیماری است. در حدود 5% می تواند تبدیل به بیمار به اندازه کافی به نیاز به مراقبت های ویژه.

تجهیزات برای مراقبت از موارد در چنین سطح یک چالش است.

حدود 20 درصد از ما در بیمارستان ها گفت: آنها به اندازه کافی ندارند دستگاه تنفس بيماران و 97 درصد استفاده مجدد و یا در غیر این صورت صرفه جویی درمصرف N95 ماسک با توجه به بررسی های انجام شده در هفته گذشته توسط بیمارستان برای خرید گروه سازمان لیگ برتر.

خواهد شد که کارکنان مورد نیاز تخت ICU نگه داشتن بیمارستان رهبران در سراسر کشور در شب بیدار است.

در غرب ماساچوست نانسی Shendell-Falik یک پرستار اومدن بیمارستان اجرایی در حال برنامه ریزی Baystate سلامت را پاسخ. سیستم جامعه بيمارستان و گل سرسبد بیمارستان در اسپرینگفیلد در حال پیدا کردن فضا برای 500 تخت اضافی از جمله 140 تخت ICU.

او خودش می پرسد: عبور خواهد کرد-آموزش کارکنان و کار در تیم کمک پرستاران ICU رسیدگی به افزایش بیماران نیاز به تنفس ماشین ؟ وجود خواهد داشت به اندازه کافی ماسک, لباس و چهره سپر? او همچنین نگرانی در مورد فرسودگی شغلی و پرستاران در حال سقوط بیمار است.

An Air Force member exits a tent built as a makeshift morgue outside of Bellevue Hospital in New York City

یک نیروی هوایی عضو خروجی یک چادر ساخته شده است به عنوان یک سردخانه موقت در خارج از Bellevue بیمارستان در شهر نیویورک

‘تخت نمی مراقبت از بیماران. ما نیاز کارکنان به انجام این کار, او گفت:.

در طول 9/11 او را به عنوان یک مدیر ارشد در یک بیمارستان هشت کیلومتری از برج های دوقلو. او نیز مشغول به کار در یک بیمارستان بوستون که در تلفات 2013 بوستون.

‘کسانی که همه چیز تغییر جهان ما برای همیشه, اما آنها خیلی محدود به زمان فعالیت. چه ترسناک در این مورد او این است که ” ما نمی دانیم که این مدت.’

این آخر هفته, مک کارتی و طرح به درایو به اورت بیمارستان یک محاکمه اجرا برای زمانی که او به کار می رود. زمانی که او شروع انقباضات آنها تماس پدر او را با خود 4-year-old daughter. مک کارتی است که مصرف آن در گام دانستن عمق نیاز دارید.

‘اگر آن را اولین فرزند من فکر می کنم این امر می تواند یک کمی سخت تر’ مک کارتی گفت: تنظیم زمان تولد او برنامه ریزی برای COVID-19.

‘من می دانم آنچه در آن است و من از طریق آن را قبل از. جایی که من تحویل لزوما که از یک معامله بزرگ. خوشحال میشم کمکی بکند.’

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im