ما رسما وارد اولین رکود اقتصادی از سال 2009ایالات متحده به طور رسمی در رکود, پایان دادن به طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ آمریکا این کمیته که تماس رکود اعلام کرد در روز دوشنبه.

اداره ملی تحقیقات اقتصادی (NBER) گفت که رشد اقتصادی در آمریکا به اوج خود رسید و در ماه فوریه و پس از وارد آن رکود از سال 2007 تا 2009.

پایان ضبط-تنظیم رگه هایی از 128 سال از رشد آمد و مدت کوتاهی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ما اما پس از این ویروس تا به حال همه اما متوقف فعالیت های اقتصادی در چین و کشورهای دیگر.

در حالی که اقتصاددانان اغلب تعریف رکود اقتصادی به عنوان دو دوره متوالی انقباض NBER با استفاده از طیف وسیعی از عوامل از جمله تولید داخلی و اشتغال برای تعیین اینکه آیا یا نه یک رکود اقتصادی آغاز شده است.

“این کمیته را به رسمیت می شناسد که این بیماری همه گیر و عمومی بهداشت و درمان پاسخ باید منجر به یک رکود با ویژگی های مختلف و پویایی نسبت به قبل از رکود. با اینحال, آن به این نتیجه رسیدند که این قدر بی سابقه از کاهش اشتغال و تولید آن گسترده رسیدن به سراسر اقتصاد حکم تعیین این قسمت به عنوان یک رکود اقتصادی حتی اگر آن را تبدیل به briefer از قبل انقباضات” NBER توضیح داد, در بیانیه ای.

روز جمعه وزارت کار ایالات متحده اعلام کرد که ما نرخ بیکاری در ماه مه بود 13.3% از 14.7 درصد در ماه آوریل پس از جنگ جهانی دوم اما هنوز هم نزدیک به چهار برابر این میزان در ماه فوریه.

وزارت کار همچنین هشدار داد که مشکلات با جمع آوری داده ها در طول همه گیر ممکن است به معنای شکل باید 3 درصد بالاتر 17.7% – و که مه را رقم باید 5% بالاتر در 19.7%.

ما فعالیت های اقتصادی کاهش یافته و سالانه میزان 4.8 درصد در سه ماهه اول سال است و انتظار می رود به سقوط به مراتب بیشتر به شدت در سه ماهه دوم. آتلانتا تغذیه به تازگی پیش بینی شده است که تولید ناخالص داخلی (GDP), وسیعترین اندازه گیری رشد اقتصادی می تواند کوچک با نرخ سالانه از 53 درصد بیش از سه ماهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>