ما صاحبان اسلحه هدف سلاح گرم در آلت تناسلی خود را به حل و فصل دشمنی در جامعه

صاحبان اسلحه در حال قرار دادن فلز که در آن خود را manhoods در, عجیب و غریب, روند که می بیند مردان عشق خطر برای اثبات چگونه به خوبی آنها را مدیریت می تواند یک تفنگ.

کسانی که به شرکت در الگوی رفتاری انجام این کار با اشاره تفنگ خود را در آلت تناسلی خود را با ایمنی خاموش قرار دادن انگشت خود را بر روی ماشه و ارسال یک عکس از آن را در رسانه های اجتماعی. و این درست مثل این که اثبات آنها بسیار مردانه.

آن را اول فرض بر این است که صاحبان اسلحه بودند آغوش مخاطره آمیز مطرح به عنوان یک راه ترقی خواهان چرخش. نویسنده و قصه گوی دیلن پارک که در اصل اعلان مجدد تصاویر در یک ویروسی جیر خلاصه این نظریه به شرح زیر است: “به هر کس پرسید چرا من 100% مطمئن. اما من فکر می کنم این تفکر در اینجا ‘اسلحه نمی کشتن مردم با اسلحه کشتن مردم, بنابراین ما در حال رفتن به آنها را در dicks ما برای اثبات چگونه امن هستند” و یا چیزی است,” او گفت:.

اما به طور مفصل در مقاله ای توسط معاون روند آغاز شده بیش از یک سال پیش پس از مبارزه در داخل تفنگ علاقه مندان به جامعه که در نهایت منجر به یک جناح در تلاش برای اثبات برتر دانش بیش از دیگر. به عنوان Facebook صفحه صاحبان اسلحه که نفرت صاحبان اسلحه توضیح داد: “این در واقع به ناراحتی مردم که فکر می کنم باعث نظم و انضباط مهم است.”

در حالی که آن را غیر معمول نیست برای دیدن صاحبان اسلحه ستایش دیگران برای تفنگ خود را-ایمنی دانش آنلاین – با استفاده از ایمنی بگیر نه با اشاره تفنگ در هر چیزی که آنها نمی خواهید به ساقه و نه قرار دادن انگشت بر روی ماشه تا زمانی که می خواهید به ساقه – به نظر می رسد که هوشیاری خود را ناراحت کرده است دیگر علاقمندان است.

“Uninitiated صفر در dumb گه مثل [ایمنی] به خاطر آن خود را به تمام دانش. این تنها چیزی که آنها را درک می کنند” گفت: مدیر تالار Facebook گروه به نام گه تفنگ Normos می گویند (normo بودن یک کلمه pejoratively کاربردی برای افرادی که چوب به قواعد یا هنجارهای با شور).

“تبریک به مردم برای نگه داشتن انگشت خود را در جای مناسب است مانند کسی تبریک برای بسته بندی ایمنی خود را در اطراف گردن خود را یا نه شاشیدن شلوار خود را در” مدیر اضافه شده در مخدوش توضیح است که به طور همزمان موفق به نور از تمرین ایمنی و اقدامات احتیاطی در حالی که به شوخی در مورد احمق چگونه از آن خواهد شد به لاف زدن در مورد پوشیدن کمربند ایمنی.

با این منطق کسانی که خود را در خطرناک ترین موقعیت تنها کسانی هستند که می توانند واقعا ثابت کند چقدر شجاع هستند. فقط فکر می کنم در مورد آن را مانند دوچرخه سواری را از طریق یک چراغ قرمز در تقاطع با هیچ فرمان و یا محیط خانه خود را در آتش فقط برای اثبات شما می توانید دریافت کنید. قطعا آن را یکی از راه های به دنبال در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>