ما جنگ جوانه تحقیقات منجر به جدید اوایل Covid-19 آزموندانشمندان در حال کار برای ارتش آمریکا طراحی کرده اند جدید Covid-19 آزمون که به طور بالقوه می تواند شناسایی حامل آنها قبل از عفونی شدن و گسترش این بیماری نگهبان یاد کرده است.

در آنچه که می تواند دستیابی به موفقیت قابل توجهی پروژه هماهنگ امیدوارم که خون بر اساس آزمون خواهد بود قادر به شناسایی این ویروس را با حضور به عنوان اوایل به عنوان 24 ساعت پس از عفونت قبل از مردم نشان می دهد علائم و چند روز قبل از یک حامل در نظر گرفته شده است قادر به گسترش آن به سایر مردم است. که آن نیز در حدود چهار روز قبل از آزمون در حال حاضر می توانید این ویروس را شناسایی.

آزمون پدید آمده از یک پروژه راه اندازی توسط ارتش ایالات متحده به دفاع از آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته (Darpa) با هدف تشخيص سريع جوانه یا جنگ شیمیایی مسمومیت. آن را با عجله repurposed زمانی که این بیماری همه گیر را شکست و آزمون جدید انتظار می رود که رو به جلو برای قرار اورژانس با استفاده از تایید (امارات) توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در عرض یک هفته.

“مفهوم پر تشخیصی شکاف در سراسر جهان” رئیس Darpa را بیولوژیکی فن آوری, اتاق کار, Dr Brad Ringeisen گفت: نگهبان پس از آن نیز باید پر کنید در تست شکاف در مراحل بعد از عفونت. اگر با توجه, تایید FDA, او گفت:, آن را تا به حال بالقوه به “کاملا یک gamechanger”.

در حالی که قبل از عفونی, تشخیص خواهد بهبود بهره وری از تست و ردیابی برنامه های دولت در سراسر جهان استراحت مستندات Darpa هشدار داد که باید صبر کنید تا پس از تایید FDA داده شده است و آزمون قرار داده می شود به تمرین برای شواهد دقیقا چه زود آن را می توانید انتخاب کنید تا این ویروس.

“هدف از تحقيق به منظور توسعه و اعتبار اولیه میزبان خون پاسخ تست تشخیصی برای Covid” پروفسور استوارت Sealfon که منجر تیم تحقیقاتی در بیمارستان کوه سینا در نیویورک گفت: در یک ایمیل.

او گفت: تست رویکرد که به نظر می رسد در پاسخ بدن به آن دعوا Covid-19 باید تولید نتایج زودتر از زمان بینی-تست های گرد که شکار برای ویروس خود را. “از آنجا که پاسخ ایمنی به عفونت توسعه بلافاصله بعد از عفونت یک Covid امضا است که انتظار می رود به ارائه حساس تر Covid عفونت تشخیص زودتر,” او گفت: نگهبان.

تحقیق در پشت توسعه این آزمون در نهایت خواهد شد ساخته شده در مکان های عمومی, با همکاری تیم از دانشکده های پزشکی در کوه سینا دانشگاه دوک و پرینستون انتظار برای انتشار آنلاین اجازه می دهد دانشمندان در سراسر جهان به آزمایش مشابه روش.

اگر EUA داده است, آزمون باید شروع به در حال نورد در ایالات متحده در نیمه دوم اردیبهشت. تصویب تضمین شده نیست اما دارپا دانشمندان مشتاق در مورد تاثیر بالقوه به عنوان دولت های شل مستندات وجود نگرانی در مورد کنترل پتانسیل موج دوم شیوع بیماری.

“ما همه بسیار هیجان زده است. ما می خواهیم به رول این آزمون را به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم اما در همان زمان به اشتراک گذاری با دیگران که ممکن است می خواهید به پیاده سازی در کشورهای خود گفت:” دکتر اریک ون Gieson که راه اندازی Darpa را اپی ژنتیک شناسایی و مشاهده (اکو) برنامه سال گذشته برای تشخیص جنگ بیولوژیکی قربانیان و هدایت آن به تمرکز بر روی Covid-19. Epigenetics به نظر می رسد در یک مجموعه ای از کنترل بر روی ژن هایی است که می تواند به محیط زیست است.

امیدوارم که این تست ممکن است انتخاب کنید تا حامل قبل از تبدیل شدن آنها به عفونی است که بر اساس تحقیقات قبلی به ویروس های دیگر هر چند Sealfon گفت: این باقی مانده “ناشناخته” برای Covid-19.

“ما شواهدی وجود دارد که تشخیص اتفاق می افتد در 24 ساعت اول برای آنفلوآنزا و آدنوويروس در” ون Gieson گفت. “ما هنوز هم در میان اثبات این است که با Covid-19. که گفت: ما باید بدانند که به زودی پس از EUA.” او می بیند بالقوه برای ایالات متحده به انجام تا یک میلیون آزمون در روز شروع با 100000 روزانه در ماه مه.

آزمون خواهد تا امکان جداسازی قبل از عفونی موارد و بسته کردن زنجیر انتقال نیرو. آن را نیز می تواند به طور چشمگیری کاهش قرنطینه دوره برای افراد در معرض Covid-19 پخش اجازه می دهد آنها را به بازگشت به کار در روز. “این می تواند تقاضای استثنایی” گفت: Chris Linthwaite مدیر اجرایی Fluidigm کالیفرنیا زندگی-علوم فن آوری شرکت است که بخشی از این پروژه که معتقد تست مکرر می تواند کمک به مدیریت حقوقی واجد شرایط به عنوان آنها بازگشت به دفاتر و انبارها و کارخانه ها.

دولت انگلستان اعلام کرد قصد دارد دو هفته پیش به راه اندازی مجدد یک تماس-ردیابی برنامه که رها شده بود در اوایل شیوع. بریتانیا اظهار داشت: هدف از 100,000 آزمون در روز تا پایان مارس. فرانسه اعلام کرد که روز سه شنبه آن را تست 700,000 نفر در هفته از جمله کسانی که بدون علائم است.

کشورهای دیگر مانند کره جنوبی و استرالیا و نیوزیلند در حال حاضر کارآمد ردیابی, سیستم, اما آنها خواهد بود اگر افزایش حامل می تواند زود تشخیص داده می شود.

Darpa کارشناسان همچنین پتانسیل برای بهبود پروتکل برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران در معرض خطر مشاغل و همچنین به عنوان کسانی که در نسبتا خود شامل و یا جوامع جدا از قبیل مراقبت از خانه و زندان یا پردازنده کشتی.

این تست با استفاده از همان روش واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) ماشین آلات مورد استفاده قرار گیرد برای چک کردن بینی سواب از افراد مشکوک به داشتن ویروس. “این یک نیشگون گرفتن و کشیدن ساده” گفت: ون Gieson. “زیرساخت در حال حاضر وجود دارد.”

محدودیت در استفاده از شبیه به کسانی که در حال حاضر با آن مواجه هستند کشورهایی مانند بریتانیا و بستگی PCR ظرفیت انبارهای مواد شیمیایی و تدارکات. نتایج می تواند یک ساعت یا طولانی تر اگر نمونه باید دور فرستاده به آزمایشگاه.

مانند ویروسی تست جدید, تست خون شکار برای یک نوع مولکول به نام RNA. در این مورد آن است که رسول RNA (mRNA). “هدف mRNA است که بخشی از پاسخ ایمنی به عفونت های ویروسی” Sealfon گفت. “mRNA سطح واقعا تنظیم با توجه به حضور Covid-19. درک پاسخ ایمنی است کلیدی برای مبارزه با Covid-19.”

Covid-19 است به فکر جوجه کشی حدود پنج روز که در آن مرحله مردم فرض به عفونی شدن. که همچنین زمانی که ویروس شناسایی می شود توسط جریان حلقه بینی و تست های گرد. “آنها در انجام این کار آنها فقط به شما بگویم کسی که بیمار است تا شاید چهار روز پس از این [تست]” گفت: فون Gieson.

این تحقیقات نشان می دهد دقت سطوح بالای 95%. “این چیزی است که شما نیاز به طور مداوم نظارت به عنوان آن را به ناچار تغییر بالا یا پایین” ون Gieson گفت.

نمونه خون سخت تر به جمع آوری بیش از سواب بینی اما ممکن است بیشتر قابل اعتماد است. سواب تست می تواند مشکل باشد چرا که نیاز به در نظر گرفتن یک نمونه از عمیق در داخل بینی است.

“این می تواند پرتاب کردن بسیاری از منفی کاذب” گفت: پروفسور لارنس جوان دانشگاه وارویک و اضافه کرد که مطالعات اخیر نشان دادن قابلیت اطمینان پایین شد و احتمالا با توجه به ضعیف سواب نمونه برداری. “من بسیار نگران تصاویر در تلویزیون از درایو تست. چیزی است که شما می توانید اندازه گیری قابل اعتماد در خون می تواند یک چیز خوب است.”

مثل همه محققان تماس با نگهبان اما او تمایلی به اظهار نظر بیشتر تا کوه سینا به رهبری تیم خود منتشر تحقیق. بسیاری نگران بودند در مورد مشکلات بالقوه با دقت و عملی است. جمع آوری خون های بالقوه و محدودیت پس از رانندگی در مراکز معمولا مجهز به انجام این کار. یکی millilitre خون – یک پنجم از یک قاشق چای خوری – مورد نیاز است.

این تیم تحقیقاتی است که انتظار می رود به انتشار mRNA دنباله اجازه دادن به دیگران برای ایجاد به اصطلاح “primer” مورد نیاز است. یک رویکرد مشابه در زمانی گرفته شده که توالی ژنتیکی ویروس خود را منتشر شده توسط چین در ماه ژانویه اجازه می دهد آزمایش به سرعت در حال توسعه در کره جنوبی و جاهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de