ما ‘شکست’ در حال برگزاری جستجو برای coronavirus مواد مخدراین تلاش جهانی برای تولید مفید ضد Covid داروهای مختل شده توسط ما به دلیل محققان در حال آزمایش مواد مخدر در “خودسرانه, willy-nilly راه” متخصص پیشرو در انگلستان برنامه هشدار داده است.

بریتانیا بازیابی آزمایشی برنامه که درگیر 12,000 بیماران در چند صد انگلیسی, بيمارستان, در حال حاضر مشخص یکی از امیدوار کننده داروی جدید برای مقابله با این بیماری و همچنین دو نفر دیگر – قبلا فکر می کردم به توان بالقوه زندگی-محافظ – به عنوان بی فایده است.

اما شکست ما سیستم پزشکی برای مطابقت با این خروجی بدان معنی است که دیگر امیدوار کننده درمان است که می تواند پاک شده است برای استفاده گسترده هنوز برای ارزیابی شود. در خصوص نقاهت پلاسما (پلاسمای خون است که گرفته شده است از Covid-19 بيمار که حاوی آنتی بادی است که می تواند در محافظت از دیگران در برابر بیماری) هنوز به درستی تست شده بر روی یک مقیاس بزرگ تصادفی محاکمه.

“ده ها هزار نفر از مردم در حال حاضر شده است نقاهت پلاسما در آمریکا اما این درمان نمی شد تصادفی” گفت: پروفسور مارتین Landray یکی از بنیانگذاران برنامه بهبود. “آنها فقط به افراد نقاهت پلاسما به امید آن کار خواهد کرد. مقادیر عظیمی داده شده است و آنها هنوز هم هیچ نظری ندارم که آیا این کمک می کند یا آسیب و یا هیچ تاثیر” اضافه شده Landray متخصص در راه اندازی در مقیاس بزرگ مواد مخدر محاکمه.

تصادفی مواد مخدر آزمایش های استاندارد طلا را برای تعیین مفید داروها. آنها حذف تعصبات ناخودآگاه است که ممکن است ابر پزشکان قضاوت. هزاران نفر از مردم داده می شود و مواد مخدر و هزاران نفر دیگر داده می شود دارونما. هیچ کس نمی داند که به آنها داده شده است. سپس نتايج با هم مقايسه و اثر درمان نشان داد.

در این راه, بهبود, بود قادر به نشان می دهد که استروئید دگزامتازون کاهش مرگ و میر یک سوم در Covid-19 بيمار در هواکش. آن را نیز نشان داد که بسیار به کرات دارو هیدروکسی کلروکین – و همچنین به عنوان ترکیب درمان از داروهای لوپیناویر و ریتوناویر – هیچ تاثیری در صرفه جویی در زندگی بیماران.

مهمتر این آزمایشات مورد نیاز تعداد بسیار زیادی از بیماران و هیچ یک از بیمارستان به اندازه کافی برای چنین تحقیقاتی. بریتانیا تا به حال یک مزیت کلیدی – یک متمرکز خدمات بهداشت ملی. در مقابل ایالات متحده خدمات سلامت تکه تکه شده است و آن تنها موفقیت در اشاره به یک درمان ممکن است برجسته سودمندی بسیار گران مواد مخدر remdesivir برای بالا بردن سرعت بهبود برخی از Covid-19 بيمار.

“وجود دارد مقدار زیادی و مقدار زیادی از مواد مخدر آزمایش های مربوط به چند ده و یا چند صد نفر در ایالات متحده, اما هیچ چیز از هیچ گونه ماده” اضافه شده Landray. “آنها عدم انجام بزرگ تصادفی محاکمه و به پایان می رسد ارائه بد پزشکی است. آن را می سازد طبابت فقیر و نتایج برای بیماران فقیر.”

Landray گفت: این شکست بود به خصوص طاقت فرسا که آن را به استفاده از نقاهت پلاسما که بسیاری از پزشکان معتقدند می تواند نقش کلیدی در درمان به طور جدی بیمار Covid-19 بيمار. “اگر شما نگاهی به ما مقادیر عظیمی از این درمان استفاده شده است در یک خودسرانه willy-nilly اساس. انگلستان برتری فراتر از اندازه در مقایسه با آنچه در جریان است وجود دارد,” او اضافه شده است.

پروفسور پیتر Horby, یک متخصص بیماری های عفونی و دیگر بنیانگذار بازیابی برنامه گفت: “شده اند وجود دارد گزارش ها از 20 ، 000 نفر گرفتن نقاهت پلاسما در یک گروه اما هیچ کدام از این بیماران تصادفی. اگر آنها تا به حال قرار دادن این بیماران تصادفی به محاکمات ما در حال حاضر یک پاسخ روشن در مورد اثربخشی نقاهت پلاسما.”

Horby افزود که بریتانیا بازیابی در حال حاضر راه اندازی یک کارآزمایی تصادفی محاکمه نقاهت پلاسما اما انتظار می رود نتایج آماده می شود تا بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>