ما ایران به کره جنوبی shaves کردن سبیل در میان استعمار ردیف

بحث برانگیز ترین سبیل در کره جنوبی کاهش یافته است قربانی به تیغ تیغه با سفیر آمریکا هری هریس مراجعه به یک آرایشگاه ماه پس از ارضا روی صورت, مو شد موضوع انتقاد غیر معمول.

سئول و واشنگتن در حال امنیت متحدان آمریکا و ایستگاه های 28,500 نیروهای نظامی در این کشور اما رابطه شان تیره و تار شده است در سال های اخیر با تفاوت در رویکرد خود را به کره شمالی و هزینه های مسئولیت.

هریس دارای چندین بار شده است هدف از جنجال در جنوب و متهم در برخی از محله های high-handedness. حتی موهای صورت تبدیل به یک موضوع بحث است.

فرستاده او و ژاپنی با کره ای ها رنجش از توکیو 1910-45 استعمار از شبه جزیره مفسران ادعا سبیل اشاره به اسلوب امپریالیستی فرمانداران کل از این دوره است.

در ژانویه هریس retorted که نظافت خود یک موضوع انتخاب شخصی که خود را منتقدان “گیلاس چیدن تاریخ”.

اما بیش از آخر هفته او فیلمی را در رسانه های اجتماعی از او گرفتن سبیل تراشیده, کردن در یک کره ای سنتی سلمانی گفت: او تا به خنک نگه داشتن در سئول تابستان در حالی که با پوشیدن یک ماسک برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“خوشحالم که من این را” فرستاده گفت: در تویت ها در زبان انگلیسی و کره ای. “برای من این بود که یا نگه داشتن stache و یا از دست دادن ماسک. تابستان در سئول است راه بیش از حد داغ و مرطوب برای هر دو. Covid دستورالعمل ماده & من یک مرد نقاب دار!”

سئول و توکیو هستند هر دو اصلی ایالات متحده و متحدان دموکراسی و اقتصاد بازار در مواجهه با چالش های منطقه ای از چین و هسته ای کره شمالی اما در حال قفل شده است و در تلخ اختلافات بر سر مسائل تاریخی است.

در اوایل این سال هریس گفت: “من درک تاریخی دشمنی وجود دارد که بین هر دو کشور اما من نه ژاپنی سفیر آمریکا در کره شمالی من سفیر آمریکا در کره جنوبی.

“و به دست گرفتن تاریخچه و قرار دادن آن بر روی من تنها به دلیل یک تصادف از تولد من فکر می کنم یک اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>