ما اقتصاد را کوچک 6.5% در این سال, تغذیه, پیش بینیاقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک با 6.5 درصد در سال جاری فدرال رزرو پیش بینی خود اعلام کرد آن را خواهد نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر به 2022.

بانک مرکزی آمریکا به ایران آمده به عنوان اقتصاد مبارزات با تاثیر از coronavirus بیماری همه گیر. بانک مرکزی انتظار دارد که اقتصاد آمریکا را به بازگشت به رشد در سال 2021 با بیکاری در حال سقوط به 9.3 درصد و تولید ناخالص داخلی افزایش 5 درصد و به دنبال آن 3.5 درصد رشد در سال 2022.

“ادامه بحران بهداشت عمومی را به شدت وزن در فعالیت های اقتصادی اشتغال و تورم در کوتاه مدت و شمار قابل توجهی خطرات به چشم انداز اقتصادی میان مدت” آن را در بیانیه ای گفت.

فدرال رزرو نرخ بهره را نزدیک به صفر در ماه مارس زمانی که جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده سواحل آمریکا و بانک مرکزی پس از خریداری بیش از $2tn در خزانه داری و وام مسکن اوراق بهادار برای اطمینان از صاف عملکرد بازار.

بازارهای سهام در چرخش به عقب از ضرر و زیان بزرگ در آغاز شیوع بیماری به عنوان سرمایه گذاران در سریع “V”شکل بازیابی. آنها نیز رانده شده اند بالاتر توسط تکنولوژی بخش تسلط شاخص های سهام ایالات متحده.

Tech شده است روشن ترین برنده در طول همه گیر و به اشتراک گذاری قیمت ها در شرکت ها از جمله اپل, آمازون, Facebook و مایکروسافت باید همه به تازگی به اوج تمام وقت.

بازارهای سهام ایالات متحده که غوطه ور در روزهای اخیر منعکس پس از بیانیۀ فدرال ریزرو در روز چهارشنبه.

فدرال رزرو همچنین پیش بینی کرد که افزایش شدید بیکاری است که به ضرب گلوله پس از همه گیر تعطیل بسیاری از ما را به زودی شروع به عقب رفتن در حال سقوط به 5.5% تا سال 2022.

ما شغل بازار – در حالی که هنوز از وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر کوروناویروس – به نظر می رسد بیش از بدتر است.

هفته گذشته وزارت کار اعلام کرد نرخ بیکاری کاهش یافته بود به 13.3 درصد در ماه مه از 14.7 درصد در ماه آوریل به عنوان برخی از مردم بازگشت به کار. اما این نرخ هنوز هم بالاترین آن شده است از 1940s و وزارت کار گفت که مشکلات جمع آوری داده ها در طول همه گیر به معنای این رقم به احتمال زیاد 3 درصد بالاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>